AKTUALNOŚCI
 
Półkolonie piłkarskie zima 2017 - komunikat organizacyjny i podział na grupy. 2017-02-02





Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników zimowych półkolonii w Akademii Olympic Wrocław
Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy ostateczne listy półkolonijne.

Uwaga, jeżeli Państwa dziecka nie będzie na liście prosimy skontaktować się z koordynatorem półkolonii, Jakubem Renosikiem, w celu wyjaśnienia sytuacji (tel. 792439799).

Ponadto Jeśli ktoś zastanawia się nad zapisaniem dziecka na listę uczestników to prosimy o kontakt. 
Z racji wielu telefonów z tym pytaniem, prawdopodobnie powstaną kolejne grupy.

Przypominamy, że każdy zawodnik powinien posiadać poniższe rzeczy na półkolonii:

- obuwie: 1 para butów na salę gimnastyczną (np. halówki, trampki, adidasy),
- ręcznik
- strój sportowy: strój na trening (spodenki + koszulka z krótkim
rękawkiem); 
-kurtka nieprzemakalna (ortalion), 
-polar,
- długie spodnie dresowe,
- getry, 
-rękawiczki zimowe, czapka); 
-kąpielówki na basen.
-bidon
- legitymacja szkolna.

Półkolonie w każdym dniu zaczynają się o godz. 8.00 i trwają do godz. 16.00.
Zawodników zawsze przywozimy i odbieramy w danej szkole, gdzie odbywa się półkolonia.

Półkolonie odbędą się w poniższych terminach, miejscach i zostaną poprowadzone przez następujących trenerów:

Półkolonie w I terminie (13.02.2017 - 17.02.2017 r.)

I. Półkolonia w Zespole Szkół nr 11 przy. Ul. Grochowej 36-38 – I turnus

Trener prowadzący Dawid Knopik + Trener asystent Adam Jaschnik
1. Begiński Marek 
2. Gieracha Jan
3. Gołębiowski Wiktor 
4. Iśkiewicz Jan
5. Kacper Wołczyński
6. Kocaj Eryk
7. Kozlowski Krystian 
8. Lasota Michał
9. Lenarski Adam
10. Mateusiak Marcel 
11. Młodzianowski Kacper 
12. Mocarski Darek
13. Pawelec Filip
14. Pisarski Jakub
15. Rutkowski Marcin
16. Stępniak Dawid 
17. Szumko Łukasz
18. Waśków Szymon
19. Wesołowski Michał
20. Wieczorkowski Wojtek 
21. Wilkosz Dawid 
22. Wolański Jakub

II. Półkolonia w Zespóle Szkół nr 2 przy ul. Borowskiej 105 – I turnus

Trenerzy Prowadzący: Damian Klich i Mateusz Przystawski + trenerzy asysteci Przemysław Baran i Adrian Madej
Lista zawodników:
Podział zawodników na mniejsze pod grupy nastąpi w późniejszym terminie.
1. Arendarski Bartosz 
2. Attalla Omar 
3. Augustyniak Dawid
4. Baniewski Franciszek 
5. Bednorz Maksymilian
6. Bernacki Paweł
7. Cichowski Mikołaj 
8. Gregorek Franciszek
9. Hołubicka Hanna 
10. Illanes Agustin
11. Iwanicki Borys
12. Izdebski-Gielczuk Mikołaj
13. Jaskólski Natan 
14. Korczyński Krystian
15. Kosiarek Mateusz 
16. Kowalski Marcel 
17. Krasoń Mateusz
18. Krol Emilian 
19. Królikiewicz Adam 
20. Kusiak Dominik
21. Kwietniewski Igor 
22. Lis Jan
23. Mysłowski Fabian
24. Regulski Łukasz
25. Różański Marcel 
26. Seweryn Chyży
27. Sikora Bartosz
28. Strączek Arkadiusz 
29. Such Jakub 
30. Sychl Gabriel
31. Szpala Aleksander 
32. Urbański Maciej 
33. Waliś Mateusz
34. WIiśniewski Łukasz
35. Żarek Filip 
36. Żyłka Olaf

III. Półkolonia w Zespóle Szkół nr 21 przy ul. Ignuta 28 – I turnus

Trenerzy Prowadzący Jędrzej Skonieczny, Łukasz Miłek
Lista zawodników:
1. Baczulis Łukasz 
2. Baszak Adam
3. Baszak Szymon
4. Cegielski Maksymilian
5. Dzięcioł Bartek
6. Kaminski Wojciech 
7. Karaś Bartosz
8. Karpiński Jan 
9. Kowalski Sebastian
10. Olejniczak Maksymilian
11. Plewa Alex – 2 turnusy
12. Porczyk Oskar
13. Sucharski Wojciech
14. Szuba Leon
15. Szwec Arkadiusz
16. Teleśnicki Tomasz
17. Zacharski Nikodem

IV. Półkolonia przy ul. Kiełczowskiej 43 (LZN) – I turnus

Trenerzy Prowadzący: Jakub Szmania, Kamil Walicki + trenerzy asystenci Bartosz Brylak, Dominik Perz
Lista zawodników:
1. Adamczyk Michał
2. Adamczyk Wojtek 
3. Anisimowicz Oliwier
4. Cegielski Grzegorz 
5. Dziuba Aleksander
6. Ganczarek Igor
7. Godlewski Jakub
8. Górniak Jan 
9. Hladik Michał
10. Jagielski Piotr 
11. Kliber Gustaw 
12. Kosim Karol 
13. Kotowski Jeremi
14. Kowalczyk Jan 
15. Kowalski Antek
16. Królikowski Michał 
17. Łaszkiewicz Stanisław
18. Nowicki Mikołaj
19. Panicz Jakub 
20. Pawłowski Nathan 
21. Podhojecki Aleksander 
22. Przybysławski Borys
23. Rychlicki Roch 
24. Seta Jakub 
25. Syta Igor 
26. Śladkowski Aleksander 
27. Świderski Kamil 
28. Swarecki Szymon
29. Widziszewski Kajetan 
30. Żukowski Adam

Półkolonie w II terminie (20.02.2017 - 24.02.2017 r.)

V. Półkolonia w Zespóle Szkół nr 2 przy ul. Borowskiej 105 – II Turnus

Trenerzy Prowadzący Dariusz.Olszanowski, Mateusz Dąbrowski, Jakub Szmania, Łukasz Miłek
Lista zawodników:
1. Czubasiewicz Oliwier
2. Dudek Igor
3. Durlej Tymon
4. Goglewski Szymon
5. Gonda Nikodem
6. Iwanicki Borys
7. Jagielski Karol
8. Lesiak Mateusz
9. Lesko Tomasz
10. Marchewicz Antonii
11. Matczak Michał
12. Mazur Bartek
13. Niebudek Tomasz
14. Nowak Konstanty
15. Oleksa Michał
16. Pipkowski Jakub
17. Puczen Aleksander
18. Rola Filip
19. Sud Filip
20. Szczyglewski Aleksander
21. Śliwka Filip
22. Urbański Maciej
23. Wołczyński Marcin
24. Zoń Adam
25. Żyłka Olaf

VI. Półkolonia w Zespóle Szkół nr 21 przy ul. Ignuta 28 – II turnus

Trenerzy Prowadzący: Jędrzej Skonieczny, Bartosz Brylak
Lista zawodników:
1. Baran Bruno
2. Dopierała Maksymilian
3. Gołąbek Franciszek
4. Janusiński Kacper
5. Jędrzejczyk Hubert
6. Kaczyński Tymon
7. Kopecki Stanisław
8. Piętkiewicz Adam
9. Plewa Alex
10. Regulski Franciszek
11. Smolis Daniel
12. Włodarczyk Tomasz
13. Szulicki Bartek

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio