AKTUALNOŚCI
 
SELECT COMT COACHING CLUB CUP - GŁOSUJEMY! 2017-07-23

Zagłosuj na nasz projekt !
W tym roku COMT COACHING CLUB wspólnie z naszą Akademią, chce zorganizować wspaniały turniej piłkarski dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: Żaki (rocznik 2009-2010) Orliki (rocznik 2007-2008).

Dwudniowy turniej SELECT COMT COACHING CLUB CUP odbędzie się w grudniu 2017 roku, we Wrocławiu.
Zagramy na kilku boiskach zlokalizowanych pod balonem. Na turniej przyjadą świetne zagraniczne zespoły piłkarskie w tym min. SL Benfica Lizbona, GNK Dinamo Zagrzeb
W turnieju weźmie również udział kilkanaście zespołów z ekstraklasy oraz ponad 20 dolnośląskich zespołów z najlepszych klubów i akademii piłkarskich !
Jeśli chcesz żeby Twoje dziecko, Twoja drużyna miała szansę zagrać z najlepszymi zespołami w Polsce i Europie to zagłosuj na nasz projekt !

Kliknij na: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania/44 i zagłosuj.

Wpisz swoje:
imię i nazwisko,
kod pocztowy,
numer PESEL
numer telefonu
zaznacz zgodę na przetwarzanie danych i …

ODDAJ GŁOS !

Następnie potwierdź otrzymanym kodem SMS swój wybór i … już.

Zwracamy się z wielkim apelem do dolnośląskich klubów i akademii piłkarskich które będą mogły zagrać w naszym turnieju. Zagłosujcie bo macie szansę zagrać w naszym turnieju ! W głosowaniu na nasz projekt może wziąć udział każdy mieszkaniec Dolnego Śląska który w dniu głosowania ma ukończone 16 lat (rocznik 2001). Głosowanie trwa do 30 lipca 2017 roku !
Nasz projekt bierze udział w II edycja programu budżetu obywatelskiego dla inicjatyw sportowych i turystycznych – Aktywny Dolny Śląsk. Dolnoślązacy będą mogli współuczestniczyć w podejmowaniu decyzji o finansowaniu wybranych projektów. Po raz drugi będziemy mieli możliwość wyboru najlepszych projektów w głosowaniu.

Nasz projekt startuje w okręgu miasto Wrocław, bo to tutaj odbędzie się nasz turniej i rywalizuje z 20 innymi projektami.

Do realizacji wybrane zostaną 3 które otrzymają najwięcej głosów.

Prosimy o GŁOSOWANIE !

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio