AKTUALNOŚCI
 
Obóz letni - USTKA I turnus (01.08-08.08.2017 r.) - podział na grupy! 2017-07-22

 Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się piłkarskim obozem w Ustce poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące obozu:


Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników w sprawie obozu piłkarskiego w Ustce w terminie: 01.08.2017 do 08.08.2017 r.

Uwaga!
Każdy zawodnik, biorący udział w obozie, musi posiadać ważną-podbitą legitymację z wpisanym nr pesel (przy peselu również musi być pieczątka szkoły). 
Zawodnik, który jeszcze nie uczęszcza do szkoły zobowiązany jest do posiadania innego dokumentu ze zdjęciem, który potwierdza jego tożsamość (np. paszport lub książeczka zdrowia).

1. Organizator: Akademia Olympic Wrocław
2. Miejsce obozu: Ośrodek „Niezapominajka’’ w Ustce przy ul. Rybackiej 2A
3. Termin obozu: (01.08.2017-08.08.2017 r.)
4. Wyjazd na obóz – w dniu 01.08.2017 - zbiórka: godz. 6.45 - Dworzec Główny PKP Wrocław pod Zegarem w holu dworca.
* Każdy uczestnik obozu podczas zbiórki powinien mieć ze sobą
przygotowane dokumenty: wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika obozu,
regulamin obozowy / legitymacje szkolna / badania lekarskie /
kieszonkowe - max 70 zł w kopercie zapakowane i podpisaną).
5. Powrót z obozu – w dniu 08.08.2017 r. - odbiór dzieci: godz. 21.00 - Dworzec Główny PKP - pod Zegarem w holu dworca.

Co należy zabrać na obóz?
- Obuwie: przynajmniej: 1 para korków, 1 para „szutrówek”,
- Trampki lub adidasy, 1 para klapek,
- Ręczniki (najlepiej 2-3): 1 ręcznik „prysznicowy” + 1 ręcznik mniejszy + ręcznik na plaże,
- Strój sportowy: strój na trening, tj. spodenki + koszulka z krótkim rękawkiem + 2 pary getrów,
- Kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe,
- Kąpielówki,
- Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów),
- Piżama, bielizna osobista,
- Legitymacja szkolna,
- Wypełniona karta uczestnika obozu oraz podpisany regulamin,
- Badanie lekarskie („podbite” przez lekarza medycyny sportowej),
- Suchy prowiant na drogę (bez chipsów, napojów gazowanych),
- Olejki do opalania.
- plecak, bidon, portfel.

Pozostałe, ważne sprawy:
* Rozmowy telefoniczne każdego dnia będą możliwe w godzinach 14.00-14.30 (w pozostałym czasie telefony wszystkich zawodników ze względu bezpieczeństwa będą przechowywane u trenera-opiekuna).
W przypadku, kiedy zawodnik nie weźmie telefonu na obóz, prosimy o dzwonienie na telefon trenera - opiekuna.
* Zakaz spożywania chipsów, napojów gazowanych przez zawodników podczas obozu.
* Zakaz posiadania konsol, gier komputerowych przez zawodników podczas obozu.
* Na obóz maksymalnie zawodnik może zabrać 70 zł "kieszonkowego" (prosimy, aby pieniądze były umieszczone w podpisanej kopercie (imieniem i nazwiskiem zawodnika) i przekazane podczas zbiórki trenerowi-opiekunowi. Prosimy aby w kopercie były banknoty 10 zł.

Plan dnia obozowego:
8.00 – pobudka
8.30 – śniadanie
9.00 - odprawa w grupach
9.30 - 10.30 – przygotowanie do treningu
10.30 - 12.00 – trening poranny
12.00 - 13.00 – toaleta po treningu
13.30 - 14.00 – obiad
14.00 – 14.30 – czas na rozmowy telefoniczne rozmowy
14.30 – 19.00 – wyjście na plaże / zajęcia integracyjne w grupach/wyjście do miasta / trening popołudniowy
19.00 – kolacja
19.30 - 21.00- liga obozowa / kino obozowe
21.30 - 22.00 – toaleta wieczorna
22.00 – cisza nocna

Kadra szkoleniowa:
1. Kierownik obozu - Konrad Łągiewczyk (tel. 530 999 241)
2. Trener Łukasz Augustyniak (tel. 608 435 771)
3. Trener Paweł Szymański (tel. 507 158 017)
4. Trener Wojciech Antoszczyszyn (tel. 663 245 379)
5. Trener-asystent Adrian Madej

Uczestnicy obozu:

Grupa 1
Trener prowadzący: Wojciech Antoszczyszyn (tel. 663 245 379)
Trener-asystent: Adrian Madej

Lista zawodników:

1 Abrahamów Tomasz
2 Augustyniak Dominik
3 Baltadzis Jakub
4 Batóg Mateusz
5 Deutschmanek Antoni
6 Godzik Szymon
7 Jackowski Filip
8 Jaworowski Olivier
9 Lenik Damian
10 Pogoda Filip
11 Ressel Stanisław
12 Rudenko Kyryl
13 Siudakiewicz Krzysztof
14 Sławiński Bartosz
15 Smolich Kamil
16 Stołtny Filip
17 Zawadzki Filip

Grupa 2
Trener prowadzący: Łukasz Augustyniak (tel. 608 435 771)

Lista zawodników:
1 Dominiak Kamil
2 Grzybek Kamil
3 Jagielski Karol
4 Koziński Kacper
5 Kuśmiderek Radosław
6 Łukasik Damian
7 Maszkowski Hugo
8 Sobczak Franciszek
9 Trzak Łukasz
10 Trzak Rafał
11 Żywirski Kacper
12 Kurachowski Filip

Grupa 3
Trener prowadzący: Paweł Szymański (tel. 507 158 017)

Lista zawodników:
1 Aszkiełowicz Wojciech
2 Augustyniak Jakub
3 Bałoniak Kacper
4 Blacha Szymon
5 Czata Krystian
6 Konfederat Bartosz
7 Kruczyński Miłosz
8 Lenzu Alex
9 Pawlus Krzysztof
10 Strzelecki Rafał
11 Sułkowski Mateusz
12 Sypień Michał
13 Szymkowiak Marcin
14 Widawski Mikołaj
15 Wojsa Daniel

Uwaga! W przypadku braku zawodnika na liście, proszę o kontakt tel. z koordynatorem obozów z Panem Krzysztofem Wołczkiem (tel. 530 999 972)

Na obóz jadą tylko zawodnicy, którzy wpłacili pełną kwotę (tj. 1100 zł) oraz nie zalegają z żadnymi składkami miesięcznymi za sezon 2016/2017.


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio