AKTUALNOŚCI
 
LETNIE PÓŁKOLONIE PIŁKARSKIE 2017 - WAŻNE INFORMACJE! 2017-08-19

 Uwaga !!! Jeżeli Państwa dziecka nie będzie na liście prosimy skontaktować się z koordynatorem półkolonii Łukaszem Miłkiem w celu wyjaśnienia sytuacji (tel. 790 889 103).



Przypominamy, że każdy zawodnik powinien posiadać poniższe rzeczy na półkolonii:
- obuwie: 1 para butów na salę gimnastyczną (np. halówki, trampki, adidasy),
- ręcznik
- strój sportowy: strój na trening (spodenki + koszulka z krótkim
rękawkiem); kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe, getry); kąpielówki na basen.
- legitymacja szkolna w przypadku uczniów szkół podstawowych

Półkolonie w każdym dniu zaczynają się o godz. 8.00 i trwają do godz. 16.00.

Zawodników zawsze przywozimy i odbieramy w danej szkole, gdzie odbywa się półkolonia.
Prosimy aby każdy zawodnik posiadał bidon, plecak.

I. Półkolonia w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Borowska 105
Trener prowadzący Michał Jasiewicz + asystent Szymon Słowiński
Termin Półkolonii 21.08-25.08.2017

Lista zawodników
Niżyński Bartosz
Cichosz Maksymilian 
Kaczuk Wiktor 
Wojciech Gach 
Zarzycki Adam
Marczyk Michał 
Gaim Bartłomiej
Przytuła Maciej
Ślanda Mateusz
Kokoszka Aleksander
Mazur Maciek
Arendarski Wojciech
Ragan Oliwier
Bednorz Maksymilian
Kaliszczak Szymon 
Malec Szymon
Krasota Oliwier
Szaluk Tymon

II. Półkolonia w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Borowska 105
Trener prowadzący Damian Klich + asystent Przemysław Baran
Termin półkolonii 21.08-25.08.2017

Lista zawodników
Kopociński Marcel 
Baniewski Franciszek 
Falkowski Łukasz 
Sychla Gabriel
Aleksander Magnowski
Alex Książczyk
Skiba Tymon
Skiba Maks 
Kusiak Dominik
Ziubrzyński Miłosz
Haremza Jan
Kamiński Maciej
Wawrecki Franciszek
Sławiński Bartosz
Borowczyk Mieszko
Socha Oliwier
Durlej Tymon 
Szmyt Maksymilian
Aleksander Puczen
Wawrzyniak Paweł

III. Półkolonia w Zespole Szkół nr 11 przy ul. Grochowa 36/38
Trener prowadzący Mateusz Przystawski + asystent Adrian Madej
Termin Półkolonii 21.08-25.08.2017

Lista zawodników
Parfeniuk Marcel
Kowalski Marcel
Kremis Ignacy 
Pisarski Jakub
Chojnacki Franciszek 
Żarek Filip
Różański Marcel
Barabasz Bruno 
Skurzyński Adam
Karaś Bartłomiej
Iwaszczyszyn Rober
Kosiński Jan
Pluta Mikolaj
Rawicki Szymon
Stadnik Michał 
Smajdor Tomasz
Jaremko Jakub 
Płonka Adam
Starobrat Igor
Kohsei Waku
Rabski Przemysław

IV. Półkolonia w Gimnazjum nr 2 przy ul. Gorlicka 25
Trener prowadzący Patryk Szczęsny + asystent Mikołaj Czernatowicz
Termin półkolonii 21.08-25.08.2017

Lista zawodników
Jucewicz Kamil
Surmiak Antoni 
Surmiak Stanisław
Pawłowski Nathan 
Kołaczyk Julian 
Biliński Daniel
Tomaszewski Konrad
Deleżyński Tymoteusz
Ziobrowski Franciszek 
Frączyk Maciej
Podhajecki Aleksander
Parchatko Filip
Cegielski Grzegorz
Winiarski Jakub
Dominiak Kamil
Czaja Daniel
Halarewicz Filip
Seta Jakub

V. Półkolonia w Zespole Szkół nr 21 przy ul. Ignuta 28
Trener prowadzący Jędrzej Skonieczny + Michał Piwowarczyk
Termin Półkolonii 21.08-25.08.2017

Lista zawodników
Szymon Wrótny 
Jan Bobryk 
Mońko Maciej
Kariszna Michał
Cegielski Maksymilian 
Kozakowski Tymoteusz
Słysz Olaf
Kuboń Hubert 
Klassa Piotr
Późniak Mikołaj
Wojtkowiak Wojciech
Konik Gustaw
Dopierała Maks
Aszkiełowicz Maciej
Szwec Arek 
Smolis Daniel
Karpiński Jan 
Regulski Franciszek
Vygas Viktor
Warenik Mateusz
Maksymilian Olejniczak

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio