AKTUALNOŚCI
 
Obóz letni - MRZEŻYNO (22.08-29.08.2017 r.) - podział na grupy! 2017-08-18

 Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającym się piłkarskim obozem w Mrzeżynie poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące obozu. 

 Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników w sprawie obozu piłkarskiego w Mrzeżynie (w terminie: 22.08-29.08.2017 r.)
Uwaga!
Każdy zawodnik, biorący udział  w obozie, zobowiązany jest posiadać ważną-podbitą legitymację z  wpisanym nr pesel (przy peselu również musi być pieczątka szkoły).

1. Organizator: Akademia Olympic Wrocław
2. Miejsce obozu: Ośrodek „Bogdanka" ul. Nadmorska 17 w Mrzeżynie
3. Termin obozu: (22.08.2017-29.08.2017 r.)
4. Wyjazd na obóz – w dniu 21.08.2017 - zbiórka: godz. 23.15 - Dworzec Główny PKP Wrocław pod Zegarem w holu dworca.
* Każdy uczestnik obozu podczas zbiórki powinien mieć ze sobą przygotowane dokumenty:
- wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika obozu,
- regulamin obozowy;
- legitymacje szkolna;
- badania lekarskie;
- kieszonkowe - max 70 zł w kopercie zapakowane i podpisaną).
5. Powrót z obozu – w dniu 29.08.2017 r. - odbiór dzieci: godz. 21.00
- Dworzec Główny PKP - pod Zegarem w holu dworca.


Co należy zabrać na obóz?
- Obuwie: przynajmniej: 1 para korków, 1 para „szutrówek”,
- Trampki lub adidasy, 1 para klapek,
- Ręczniki (najlepiej 2-3): 1 ręcznik „prysznicowy” + 1 ręcznik mniejszy + ręcznik na plaże,
- Strój sportowy: strój na trening, tj. spodenki + koszulka z krótkim rękawkiem + 2 pary getrów,
- Kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe,
- Kąpielówki,
- Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów),
- Piżama, bielizna osobista,
- Legitymacja szkolna,
- Wypełniona karta uczestnika obozu oraz podpisany regulamin,
- Badanie lekarskie („podbite” przez lekarza medycyny sportowej),
- Suchy prowiant na drogę (bez chipsów, napojów gazowanych),
- Olejki do opalania.
- plecak, bidon, portfel.

Pozostałe, ważne sprawy:
* Rozmowy telefoniczne każdego dnia będą możliwe w godzinach 14.00-14.30 (w pozostałym czasie telefony wszystkich zawodników ze względu bezpieczeństwa będą przechowywane u trenera-opiekuna).
W przypadku, kiedy zawodnik nie weźmie telefonu na obóz, prosimy o dzwonienie na telefon trenera - opiekuna.
* Zakaz spożywania chipsów, napojów gazowanych przez zawodników podczas obozu.
* Zakaz posiadania konsol, gier komputerowych przez zawodników podczas obozu.
* Na obóz maksymalnie zawodnik może zabrać 70 zł "kieszonkowego" (prosimy, aby pieniądze były
umieszczone w podpisanej kopercie (imieniem i nazwiskiem zawodnika)  i przekazane podczas zbiórki
trenerowi-opiekunowi. Prosimy aby w kopercie były banknoty 10 zł.

Plan dnia obozowego:

8.00 – pobudka
8.30 – śniadanie
9.00 - odprawa w grupach
9.30 - 10.30 – przygotowanie do treningu
10.30 - 12.00 – trening poranny
12.00 - 13.00 – toaleta po treningu
13.30 - 14.00 – obiad
14.00 – 14.30 – czas na rozmowy telefoniczne rozmowy
14.30 – 19.00 – wyjście na plaże / zajęcia integracyjne w grupach /wyjście do miasta / trening popołudniowy
19.00 – kolacja
19.30 - 21.00- liga obozowa / kino obozowe
21.30 - 22.00 – toaleta wieczorna
22.00 – cisza nocna  
 

Kadra szkoleniowa:
1. Kierownik obozu - Konrad Łągiewczyk (tel. 530 999 241
2. Trener Dariusz Olszanowski (tel. 783 493 172)
3. Trener Dawid Knopik (tel. 511 327 201)
4. Trener Grzegorz Parus (tel. 690 013 737)
5. Trener Rafał Sztylka (tel. 667 849 785)

Uczestnicy obozu:

Grupa 1
Trener prowadzący: Dariusz Olszanowski (tel. 783 493 172)
Lista zawodników:

1. Choroszczak Aleksander
2. Kotowski Jakub
3. Królikowski Michał
4. Moskaluk Mateusz
5. Ośmiałowski Oskar
6. Paluch Szymon
7. Przybysławski Borys
8. Przybysławski Borys
9. Skinder Błażej
10. Soliński Bartosz
11. Sołtys Tymoteusz
12. Szuba Leon
13. Świderski Kamil
14. Zajączkowski Łukasz
15. Zapała Jan
16. Żołneczko Aleksander

Grupa 2
Trener prowadzący: Dawid Knopik (tel. 511 327 201)
Lista zawodników:

1. Chlebek Grzegorz
2. Brucko- Stępkowski Stanisław
3. Cichowski Mikołaj
4. Feret Borys
5. Gieroń Krzysztof
6. Gregorek Franciszek
7. Iśkiewicz Jan
8. Krasoń Mateusz
9. Lasota Michał
10. Rola Filip
11. Stępniak Dawid
12. Ślęzak Dorian
13. Wołczyński Kacper
14. Zalewski Hubert
15. Ździebło Krzysztof

Grupa 3
Trener prowadzący: Grzegorz Parus (tel. 690 013 737)
Lista zawodników:

1. Arendarski Bartosz
2. Dorada Szymon
3. Drożdż Błażej
4. Gąsiorowski Mateusz
5. Guza Krzysztof
6. Kopecki Stanisław
7. Waliś Mateusz
8. Wawrzyniak Jan
9. Zacharski Nikodem

Grupa 4
Trener prowadzący: Rafał Sztylka (tel. 667 849 785)
Lista zawodników:

1. Blum Igor
2. Dereń Norbert
3. Dudzik Mateusz
4. Gawior Kacper
5. Maciejewski Piotr
6. Madaliński Łukasz
7. Madaliński Szymon
8. Mańkowski Michał
9. Paszkiewicz Piotr
10. Rudnicki Bruno
11. Świat Oliwier
12. Urbaniak Aleksander
13. Zamiar Bartosz
14. Zaremba Michał


Uwaga! W przypadku braku zawodnika na liście, proszę o kontakt tel. z koordynatorem obozów z Panem Krzysztofem Wołczkiem (tel. 530 999 972) 

Na obóz jadą tylko zawodnicy, którzy wpłacili pełną kwotę (tj. 1150,- zł) oraz nie zalegają z żadnymi składkami miesięcznymi za sezon 2016/2017

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio