AKTUALNOŚCI
 
GALA BIZNESU- Bal Andrzejkowy z Klubem Biznesu Olympic! 2017-11-09

Drogi Przyjacielu Olympic!

W imieniu Zarządu Akademii Olympic, Klubowiczów oraz Działu Biznesowego zapraszamy serdecznie na Bal Andrzejkowy z Galą Biznesu!

Będzie doskonała okazja, by wznieść toast z okazji PIĄTEJ ROCZNICY funkcjonowania Akademii Piłkarskiej i DRUGIEJ ROCZNICY powstania projektu Klubu Biznesu!

 Dla Klubowiczów Olympic, którzy w liczbie ponad osiemdziesięciu zgłosili już swój udział, będzie to kolejny krok do integracji.

 Uroczyście, choć niekoniecznie hucznie, dla tych, co liczą na szampańską zabawę z tańcami, ale również dla tych, co chcą po prostu usiąść i porozmawiać w miłej atmosferze.

Jedni przybędą w parze, inni w pojedynkę, a jeszcze inni z gronem własnych znajomych.

Jeśli i dla Ciebie jest to atrakcyjna formuła - chcesz spędzić miło czas i poznać bliżej naszych klubowiczów – to GORĄCO ZAPRASZAMY!

BAL ANDRZEJKOWY Z GALĄ BIZNESU - PIĄTEK, 24 LISTOPADA, GODZ. 20.00, HOTEL TERMINAL, ul. Rakietowa 33, Wrocław

 

W związku z koniecznością szybkiego określenia liczby uczestników, czas na podjęcie decyzji jest bardzo krótki. Będziemy wdzięczni za wyrozumiałość.

 

Koszt:

170zł od osoby – zapisy i płatność do 15.11.2017

 

Menu w załączeniu; alkohol i napoje słodkie we własnym zakresie.

 

Wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji Olympic Wrocław

Na rachunek BOŚ Bank: 55 1540 1030 2077 9103 3116 0001

Tytułem: Bal Andrzejkowy Olympic – Imię Nazwisko / Firma

 

POTWIERDZENIEM UDZIAŁU w balu jest zgłoszenie wysłane mailowo i zaksięgowana wpłata pełnej kwoty na rachunku organizatora do końca 15.11.2017.

Jeśli jesteś zainteresowany rezerwacją noclegu 24.11.2017 w hotelu Terminal prosimy o szybką deklarację - liczba pokoi ograniczona i malejąca z każdym dniem - w cenie 280zł/2os. 245zł/os. ze śniadaniem. « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio