AKTUALNOŚCI
 
I turnus - obóz w Strzegomiu - komunikat organizacyjny 2018-01-12

 Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników w sprawie obozu
piłkarskiego w Strzegomiu - I Turnus (w terminie: 14.01.2018 r. do 20.01.2018 r.)

1. Organizator: Akademia Olympic Wrocław
2. Miejsce obozu: Hotel Stragona w Strzegomiu przy ul. Wojska Polskiego 47
3. Termin obozu: (14.01.2018 r. - 20.01.2018 r.)
4. Wyjazd na obóz – niedziela 14.01.2018 r - zbiórka: godz. 9.30 - przy
ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski – za bramą główną od ul.
Różyckiego (koło „ronda”) i boiska pod balonem.

Każdy uczestnik obozu podczas zbiórki powinien mieć ze sobą
przygotowane dokumenty: wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika obozu,
regulamin obozowy / legitymacje szkolna /
badania lekarskie / kieszonkowe - max 70 zł w kopercie zapakowane i
podpisaną).

5. Powrót z obozu – sobota 20.01.2018 r. - odbiór zawodników około
godz. 12.30-13.30
Co należy zabrać na obóz ?
- Obuwie: przynajmniej: 1 para korków, 1 para „szutrówek”, 1 para
butów na halę sportową,
- Trampki lub adidasy, 1 para klapek,
- Ręczniki (najlepiej 2-3): 1 ręcznik „prysznicowy” + 1 ręcznik
mniejszy,
- Strój sportowy: strój na trening, tj. spodenki + koszulka z krótkim
rękawkiem + 2 pary getrów,
- Kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe,
- Kąpielówki,
- Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów),
- Piżama, bielizna osobista,
- Legitymacja szkolna,
- Wypełniona karta uczestnika obozu oraz podpisany regulamin,
- Badanie lekarskie („podbite” przez lekarza medycyny sportowej),
- Suchy prowiant na drogę (bez chipsów, napojów gazowanych),
- plecak, bidon, portfel.

Pozostałe, ważne sprawy:
* Rozmowy telefoniczne każdego dnia będą możliwe w godzinach
14.00-14.30 (w pozostałym czasie telefony wszystkich zawodników ze
względu bezpieczeństwa będą przechowywane u trenera-opiekuna).
W przypadku, kiedy zawodnik nie weźmie telefonu na obóz, prosimy o
dzwonienie na telefon trenera - opiekuna.
* Zakaz spożywania chipsów, napojów gazowanych przez zawodników podczas
obozu.
* Zakaz posiadania konsol, gier komputerowych przez zawodników podczas
obozu.
* Na obóz maksymalnie zawodnik może zabrać 70 zł
"kieszonkowego"
(prosimy, aby pieniądze były umieszczone w podpisanej kopercie
(imieniem i nazwiskiem zawodnika)  i przekazane podczas zbiórki
trenerowi-opiekunowi. Prosimy aby w kopercie były banknoty 10 zł.

Przykładowy plan dnia obozowego:
8.00 – pobudka
8.30 – śniadanie
9.00 - odprawa w grupach
9.30 - 10.30 – przygotowanie do treningu
10.30 - 12.00 – trening poranny
12.00 - 13.00 – toaleta po treningu
13.30 - 14.00 – obiad
14.00 – 14.30 – czas na rozmowy telefoniczne rozmowy
14.30 – 19.00 –zajęcia integracyjne w grupach / trening popołudniowy
19.00 – kolacja
19.30 - 21.00 - liga obozowa / kino obozowe
21.30 - 22.00 – toaleta wieczorna
22.00 – cisza nocna

Kadra szkoleniowa:
1. Kierownik obozu - Konrad Łągiewczyk (530 999 241)
2. Trener-opiekun grupy 1  - Dariusz Olszanowski (783 493 172‬)
3. Trener-opiekun grupy 2  - Mateusz Przystawski (783 666 054)
4. Trener-opiekun grupy 3  - Grzegorz Parus (690 013 737‬)
5. Trener-opiekun grupy 4  - Rafał Sztylka (667 849 785‬)

Grupa I - Trener-opiekun grupy 1  - Dariusz Olszanowski (783 493 172‬)
Lista zawodników:
1 Klint Wojciech
2 Kołodziej Oliwier
3 Kuśmierczak Stanisław
4 Poros Stanisław
5 Madaliński Łukasz
6 Duczkowski Mateusz
7 Pawłowski Julian
8 Podraza Łukasz
9 Madaliński Szymon
10 Włodarczyk Mateusz
11 Skrabucha Maciej

Grupa I - Trener-opiekun grupy 2  - Mateusz Przystawski (783 666 054)
Lista zawodników:
1 Benachour Damian
2 Dański Aleksander
3 Lesiak Mateusz
4 Chajdukiewicz Michał
5 Haremza  Jan
6 Ranowicz Oliwier
7 Zenka  Filip
8 Żak Szymon
9 Wójcik Karol
10 Siudakiewicz Krzysztof

Grupa III -  Trener-opiekun grupy 3  - Grzegorz Parus (690 013 737‬)
Lista zawodników:
1 Blum Igor
2 Drożdż Błażej
3 Gomada Mikołaj
4 Janczak Filip
5 Krępski Michał
6 Niżałowski Oliwier
7 Nowak Maciej
8 Waliś Mateusz
9 Chlebek Grzegorz
10 Lasota Michał
11 Stępniak Dawid
12 Ździebło Krzysztof
Grupa IV -  Trener-opiekun grupy 4  - Trener-opiekun grupy 4  - Rafał
Sztylka (667 849 785‬)
Lista zawodników:
1 Mańkowski Mateusz
2 Pac Beniamin
3 Świat  Oliwier
4 Tabisz Grzegorz
5 Zaremba Michał
6 Zamiar
7 Terlikowski  Mateusz
8 Kurtys Gracjan
9 Chyży Janek
10 Gawlik Maciej

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio