AKTUALNOŚCI
 
I turnus - obóz w Kluczborku - komunikat organizacyjny 2018-01-12

 Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników w sprawie obozu
piłkarskiego w Kluczborku - I Turnus (w terminie: 14.01.2018 r. do 20.01.2018 r.)

1. Organizator: Akademia Olympic Wrocław
2. Miejsce obozu: Kampus "Stobrawa", ul.Sportowa 7, Kluczbork
3. Termin obozu: (14.01.2018 r. - 20.01.2018 r.)
4. Wyjazd na obóz – niedziela 14.01.2018 r - zbiórka: godz. 7.30 - przy
ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski – za bramą główną od ul.
Różyckiego (koło „ronda”) i boiska pod balonem.

Każdy uczestnik obozu podczas zbiórki powinien mieć ze sobą
przygotowane dokumenty: wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika obozu,
regulamin obozowy  / legitymacje szkolna /
badania lekarskie / kieszonkowe - max 70 zł w kopercie zapakowane i
podpisaną).

5. Powrót z obozu – sobota 20.01.2018 r. - odbiór zawodników około
godz. 13.30 -14.30

Co należy zabrać na obóz ?
- Obuwie: przynajmniej: 1 para korków, 1 para „szutrówek”, 1 para
butów na halę sportową,
- Trampki lub adidasy, 1 para klapek,
- Ręczniki (najlepiej 2-3): 1 ręcznik „prysznicowy” + 1 ręcznik
mniejszy,
- Strój sportowy: strój na trening, tj. spodenki + koszulka z krótkim
rękawkiem + 2 pary getrów,
- Kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe,
- Kąpielówki,
- Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów),
- Piżama, bielizna osobista,
- Legitymacja szkolna,
- Wypełniona karta uczestnika obozu oraz podpisany regulamin,
- Badanie lekarskie („podbite” przez lekarza medycyny sportowej),
- Suchy prowiant na drogę (bez chipsów, napojów gazowanych),
- plecak, bidon, portfel.

Pozostałe, ważne sprawy:
* Rozmowy telefoniczne każdego dnia będą możliwe w godzinach
14.00-14.30 (w pozostałym czasie telefony wszystkich zawodników ze
względu bezpieczeństwa będą przechowywane u trenera-opiekuna).
W przypadku, kiedy zawodnik nie weźmie telefonu na obóz, prosimy o
dzwonienie na telefon trenera - opiekuna.
* Zakaz spożywania chipsów, napojów gazowanych przez zawodników podczas
obozu.
* Zakaz posiadania konsol, gier komputerowych przez zawodników podczas
obozu.
* Na obóz maksymalnie zawodnik może zabrać 70 zł
"kieszonkowego"
(prosimy, aby pieniądze były umieszczone w podpisanej kopercie
(imieniem i nazwiskiem zawodnika)  i przekazane podczas zbiórki
trenerowi-opiekunowi. Prosimy aby w kopercie były banknoty 10 zł.

Przykładowy plan dnia obozowego:
8.00 – pobudka
8.30 – śniadanie
9.00 - odprawa w grupach
9.30 - 10.30 – przygotowanie do treningu
10.30 - 12.00 – trening poranny
12.00 - 13.00 – toaleta po treningu
13.30 - 14.00 – obiad
14.00 – 14.30 – czas na rozmowy telefoniczne rozmowy
14.30 – 19.00 –zajęcia integracyjne w grupach / trening popołudniowy
19.00 – kolacja
19.30 - 21.00 - liga obozowa / kino obozowe
21.30 - 22.00 – toaleta wieczorna
22.00 – cisza nocna

Kadra szkoleniowa:
1. Kierownik obozu - trener reprezentacji 2008 - Krzysztof Wołczek (530 999 972)
2. Trener-opiekun reprezentacji 2005  - Paweł Schmidt (725 001 173)
3. Trener-opiekun reprezentacji 2006  - Sebastian Wilusz (660 697 050 )
Grupa I - Trener-reprezentacji 2008 - Krzysztof Wołczek (530 999 972)
Lista zawodników:
1. Bałaj  Marcjusz
2. Czarkowski  Ignacy
3. Gabryś Tymoteusz
4. Kaszub Jakub
5. Stępień Kacper
6. Szeremet Antoni
7. Taraska Dawid
8. Wąsala Dawid
9. Wlazło Bartosz
10.Wrzesiński  Franciszek
11.Zarycki Antek
12.Moskaluk Mateusz
13.Wołczek Aleksander

Grupa II - Trener-opiekun reprezentacji 2005 - Paweł Schmidt (tel. 725 001 173)
Lista zawodników:
1. Ambroziak Wiktor
2. Blichar Jakub
3. Chołast Jakub
4. Flak Mikołaj
5. Janicki Antek
6. Kaliszczak Michał
7. Kania Olaf
8. Klimas Patryk
9. Kwiecień Maciej
10.Kwieciński Maksymilian
11.Lejawka Jakub
12.Malczyk Tomasz
13.Małecki Bartosz
14.Politowicz Oskar
15.Ruman Antonio
16.Strugarek Michał
17.Ulatowski Wiktor
18.Węgrzyn Kacper
19.Zimierski Mateusz

Grupa III -  Trener-opiekun reprezentacji 2006  - Sebastian Wilusz (tel.660 697 050)
Lista zawodników:
1. Bałaj Marcin
2. Baran Radosław
3. Cygan Jakub
4. Goldberg Jakub
5. Kuczma  Bruno
6. Niemczyk Wiktor
7. Perzyński Szymon
8. Sepesi Jakub
9. Sołtys Mateusz
10.Wróblewski Bartosz
11.Krajewski Bartosz
12.Żywiczyński Bartosz


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio