AKTUALNOŚCI
 
II turnus - obóz w Strzegomiu - komunikat organizacyjny 2018-01-17

Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników w sprawie obozu piłkarskiego w Strzegomiu - II Turnus (w terminie: 20.01.2018 r. do 26.01.2018 r.).

1. Organizator: Akademia Olympic Wrocław. 
2. Miejsce obozu: Hotel Stragona w Strzegomiu przy ul. Wojska Polskiego 47.
3. Termin obozu: (20.01.2018 r. - 26.01.2018 r.).
4. Wyjazd na obóz – sobota 20.01.2018 r - zbiórka: godz. 8.30 - przy ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski – za bramą główną od ul. Różyckiego (koło „ronda”) i boiska pod balonem.

Każdy uczestnik obozu podczas zbiórki powinien mieć ze sobą przygotowane dokumenty: wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika obozu, regulamin obozowy / legitymacje szkolna / badania lekarskie / kieszonkowe - max 70 zł w kopercie zapakowane i podpisaną).

5. Powrót z obozu – piątek 26.01.2018 r. - odbiór zawodników około godz. 12.30-13.30.

Co należy zabrać na obóz ?
- Obuwie: przynajmniej: 1 para korków, 1 para „szutrówek”, 1 para butów na halę sportową,
- Trampki lub adidasy, 1 para klapek,
- Ręczniki (najlepiej 2-3): 1 ręcznik „prysznicowy” + 1 ręcznik mniejszy,
- Strój sportowy: strój na trening, tj. spodenki + koszulka z krótkim rękawkiem + 2 pary getrów,
- Kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe,
- Kąpielówki,
- Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów),
- Piżama, bielizna osobista,
- Legitymacja szkolna,
- Wypełniona karta uczestnika obozu oraz podpisany regulamin,
- Badanie lekarskie („podbite” przez lekarza medycyny sportowej),
- Suchy prowiant na drogę (bez chipsów, napojów gazowanych),
- plecak, bidon, portfel.

Pozostałe, ważne sprawy:
* Rozmowy telefoniczne każdego dnia będą możliwe w godzinach 14.00-14.30 (w pozostałym czasie telefony wszystkich zawodników ze względu bezpieczeństwa będą przechowywane u trenera-opiekuna).
W przypadku, kiedy zawodnik nie weźmie telefonu na obóz, prosimy o dzwonienie na telefon trenera - opiekuna.
* Zakaz spożywania chipsów, napojów gazowanych przez zawodników podczas obozu.
* Zakaz posiadania konsol, gier komputerowych przez zawodników podczas obozu.
* Na obóz maksymalnie zawodnik może zabrać 70 zł "kieszonkowego"
(prosimy, aby pieniądze były umieszczone w podpisanej kopercie (imieniem i nazwiskiem zawodnika)  i przekazane podczas zbiórki trenerowi-opiekunowi. Prosimy aby w kopercie były banknoty 10 zł.

Przykładowy plan dnia obozowego:
 8.00 – pobudka
 8.30 – śniadanie
 9.00 - odprawa w grupach
 9.30 - 10.30 – przygotowanie do treningu
10.30 - 12.00 – trening poranny
12.00 - 13.00 – toaleta po treningu
13.30 - 14.00 – obiad
14.00 – 14.30 – czas na rozmowy telefoniczne rozmowy
14.30 – 19.00 –zajęcia integracyjne w grupach / trening popołudniowy / lodowisko / zajęcia z judo
19.00 – kolacja
19.30 - 21.00 - liga obozowa / kino obozowe / lodowisko / zajęcia z judo
21.30 - 22.00 – toaleta wieczorna
22.00 – cisza nocna.

Kadra szkoleniowa:
1. Kierownik obozu - Konrad Łągiewczyk (tel. 530 999 241)
2. Trener-opiekun grupy 1  - Sebastian Wilusz (tel. ‭660 697 050‬)
3. Trener-opiekun grupy 2  - Jacek Zarycki (tel. 516 672 846‬)
4. Trener-opiekun grupy 3  - Marcin Kiczyński (tel. 691 740 554‬)

Uwaga, jeżeli Państwa dziecka nie będzie na liście prosimy skontaktować się z koordynatorem obozów z Panem Jackiem Mazurkiewiczem (tel. 609 310 354‬), w celu wyjaśnienia sytuacji.

Grupa I - Trener-opiekun - Sebastian Wilusz (tel. 660 697 050) Lista zawodników:
1 Filozof Franciszek
2 Kałuża Jędrzej
3 Kubiak Maciej
4 Lachaut Jakub
5 Mularczyk Michał
6 Ostapski Nataniel
7 Pietruszka Błażej
8 Rusin Kamil
9 Sukiennik Adam
10 Szczepanik Daniel
11 Szmajdziński Filip
12 Zaborowski Szymon
13 Żarczyński Kacper
14 Żarczyński Oliwier

Grupa II - Trener-opiekun - Jacek Zarycki (tel. 516 672 846) + trener-asystent Lista zawodników:
1 Aszkiełowicz Wojciech
2 Chabucki  Patryk
3 Dreksa Artur
4 Gelczuk Mikołaj
5 Grześ Hubert
6 Jędrzejczyk  Hubert
7 Jędrzejowski Michał
8 Kasprzak Michal
9 Kozak  Tomasz
10 Łoziński  Jakub
11 Romańczuk Dominik
12 Sułkowski Mateusz
13 Sznajder Antoni
14 Widawski Mikołaj
15 Woźniak Jan

Grupa III - Trener-opiekun - Marcin Kiczyński (tel. 691 740 554) Lista zawodników:
1 Ciuła Kacper
2 Hamerski Filip
3 Mikulewicz Wojciech
4 Milak Kacper
5 Paczkowski Dawid
6 Pietrona Piotr
7 Rynkiewicz Alan
8 Sula  Karol
9 Sychta Adam
10 Sznober  Krzysztof
11 Święcicki Szymon
12 Walczak  Mateusz
13 Włodarczyk  Kacper
14 Zdziesiński Mateusz

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio