II turnus - obóz w Kluczborku - komunikat organizacyjny - Olympic Wrocław
 
AKTUALNOŚCI
 
II turnus - obóz w Kluczborku - komunikat organizacyjny 2018-01-17

 Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników w sprawie obozu piłkarskiego w Kluczborku - II Turnus (w terminie: 20.01.2018 r. do 26.01.2018 r.).

1. Organizator: Akademia Olympic Wrocław
2. Miejsce obozu: Kampus "Stobrawa", ul.Sportowa 7, Kluczbork
3. Termin obozu: (20.01.2018 r. - 26.01.2018 r.)
4. Wyjazd na obóz – sobota 20.01.2018 r - zbiórka: godz. 7.30 - przy ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski – za bramą główną od ul. Różyckiego (koło „ronda”) i boiska pod balonem.

Każdy uczestnik obozu podczas zbiórki powinien mieć ze sobą przygotowane dokumenty: wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika obozu, regulamin obozowy  / legitymacje szkolna / badania lekarskie / kieszonkowe - max 70 zł w kopercie zapakowane i podpisaną).

5. Powrót z obozu – piątek 26.01.2018 r. - odbiór zawodników około godz. 13.30 -14.30

Co należy zabrać na obóz ?
- Obuwie: przynajmniej: 1 para korków, 1 para „szutrówek”, 1 para butów na halę sportową,
- Trampki lub adidasy, 1 para klapek,
- Ręczniki (najlepiej 2-3): 1 ręcznik „prysznicowy” + 1 ręcznik mniejszy,
- Strój sportowy: strój na trening, tj. spodenki + koszulka z krótkim rękawkiem + 2 pary getrów,
- Kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe,
- Kąpielówki,
- Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów),
- Piżama, bielizna osobista,
- Legitymacja szkolna,
- Wypełniona karta uczestnika obozu oraz podpisany regulamin,
- Badanie lekarskie („podbite” przez lekarza medycyny sportowej),
- Suchy prowiant na drogę (bez chipsów, napojów gazowanych),
- plecak, bidon, portfel.

Pozostałe, ważne sprawy:
* Rozmowy telefoniczne każdego dnia będą możliwe w godzinach 14.00-14.30 (w pozostałym czasie telefony wszystkich zawodników ze względu bezpieczeństwa będą przechowywane u trenera-opiekuna).
W przypadku, kiedy zawodnik nie weźmie telefonu na obóz, prosimy o dzwonienie na telefon trenera - opiekuna.
* Zakaz spożywania chipsów, napojów gazowanych przez zawodników podczas obozu.
* Zakaz posiadania konsol, gier komputerowych przez zawodników podczas obozu.
* Na obóz maksymalnie zawodnik może zabrać 70 zł "kieszonkowego"
(prosimy, aby pieniądze były umieszczone w podpisanej kopercie (imieniem i nazwiskiem zawodnika)  i przekazane podczas zbiórki trenerowi-opiekunowi. Prosimy aby w kopercie były banknoty 10 zł.

Przykładowy plan dnia obozowego:
8.00 – pobudka
8.30 – śniadanie
9.00 - odprawa w grupach
9.30 - 10.30 – przygotowanie do treningu
10.30 - 12.00 – trening poranny
12.00 - 13.00 – toaleta po treningu
13.30 - 14.00 – obiad
14.00 – 14.30 – czas na rozmowy telefoniczne rozmowy
14.30 – 19.00 –zajęcia integracyjne w grupach / trening popołudniowy
19.00 – kolacja
19.30 - 21.00 - liga obozowa / kino obozowe
21.30 - 22.00 – toaleta wieczorna
22.00 – cisza nocna

Kadra szkoleniowa:
1. Kierownik obozu - Krzysztof Wołczek (530 999 972)
2. Trener-opiekun reprezentacji 2009/10  - Dariusz Olszanowski (783 493 172‬) + Damian Klich
3. Trener-opiekun reprezentacji 2007 - Adam Nadbrzeski  (796 232 805)
4. Trener-opiekun reprezentacji 2004 - Przemysław Mamczak (662 273 901)

Uwaga, jeżeli Państwa dziecka nie będzie na liście prosimy skontaktować się z koordynatorem obozów z Panem Jackiem Mazurkiewiczem (tel. 609 310 354‬), w celu wyjaśnienia sytuacji.

Grupa I - Trener-opiekun reprezentacji 2009/10  - Dariusz Olszanowski
(783 493 172) + Damian Klich
Lista zawodników:
1 Guza  Krzysztof
2 Gawin Gabriel
3 Kasprzak Tymoteusz
4 Królikowski Michał
5 Łągiewczyk Kacper
6 Ośmiałowski  Oskar
7 Pawelec Filip
8 Przybysławski Borys
9 Soliński Bartosz
10 Sołtys Tymoteusz
11 Szuba Leon
12 Waku Kohsei
13 Witiw Jakub
14 Zajączkowski  Łukasz

Grupa II - Trener-opiekun reprezentacji 2007 - Adam Nadbrzeski  (796 232 805) Lista zawodników:
1 Bryła Maksymilian
2 Drzewosz  Jarosz
3 Guszpit  Maksymilian
4 Kobelczuk Igor
5 Kowalski Dawid
6 Lorek Arkadiusz
7 Moskaluk Dawid
8 Pazdyka  Kamil
9 Rybicki  Maciej
10 Stachyra  Ksawery
11 Świętojański  Szymon
12 Tuzinkiewicz  Michał
13 Walczak  Oliwier
14 Wrzesiński  Mikołaj

Grupa III - Trener-opiekun reprezentacji 2004 - Przemysław Mamczak (662 273 901) Lista zawodników:
1 Bajka Damian
2 Bieńczyk Dominik
3 Bokas Olaf
4 Gołębiewski Paweł
5 Gurański Aleksander
6 Jastrzębski  Michał
7 Pałach Mikołaj
8 Pawlaczek Krzysztof
9 Pęksa Norbert
10 Sawicki  Jakub
11 Sawicki  Kuba
12 Siudakiewicz Grzegorz
13 Spodniewski Szymon
14 Staruch Wojciech
15 Studziński  Tomek
16 Tomczyk  Karol
17 Zawieja  Kacper

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio