AKTUALNOŚCI
 
Terminy LETNICH PÓŁKOLONII 2018 2018-04-12

 
Poniżej podajemy Państwu terminy LETNICH półkolonii organizowanych przez naszą Akademię.



1. Półkolonia w ZS nr 9 ul. Krajewskiego 1
Termin półkolonii – I – 06.08 – 10.08
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
- Grupa 2008/09 niebieska- tr. Jakub Szmania
- Grupa 2008/09 biała- tr. Jakub Szmania
- Grupa 2010 Niebieska – tr. Jakub Suchy
- Grupa 2010 biała- tr. Jakub Suchy
- Grupa 2011- tr. Kamil Walicki
- Grupa 2012/13- tr. Kamil Walicki

2. Półkolonia w ZS nr 21 ul. Ignuta 38
Termin półkolonii: I – 06.08 – 10.08
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
- Grupa 2010 niebieska – tr. Michał Piwowarczyk
- Grupa 2010 Biała – tr. Michał Piwowarczyk
- Grupa 2011 i mł niebieska – tr. Cezary Żarczyński
- Grupa 2011 i mł biała – tr. Cezary Żarczyński
- Grupa 2012 i mł – tr. Cezary Żarczyński
- Grupa 2009/10 Niebieska- tr. Jarosław Tomasiuk
- Grupa 2009/10 Biała- tr. Jarosław Tomasiuk

3. Półkolonia w ZS nr 2 ul. Borowska 105
Termin półkolonii: I – 06.08 – 10.08
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
- Grupa 2009 Niebieska  (Grochowa)– tr. Dawid Knopik
- Grupa 2009 biała (Grochowa) – tr. Dawid Knopik
- Grupa 2009 Niebieska – tr. Paweł Szymański
- Grupa 2009 biała – tr. Paweł Szymański
- Grupa 2010 Niebieska – tr. Paweł Szymański
- Grupa 2010 biała – tr. Paweł Szymański
- Grupa 2011 i mł – tr. Adam Jaschik
- Grupa 2012 i mł- tr. Adam Jaschik

4. Półkolonia w ZS nr 2 ul. Borowska 105
Termin półkolonii: II – 20.08 – 24.08
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
- Grupa 2008 biała – tr. Grzegorz Parus
- Grupa 2009 biała 2 – tr. Wojciech Antoszczyszyn
- Grupa 2010 niebieska- tr. Grzegorz Parus
- Grupa 2010 biała – tr. Grzegorz Parus

5. Półkolonia w ZS nr 11 ul. Grochowa 36/38
Termin półkolonii: I – 06.08. – 10.08
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
- Grupa 2011 niebieska – tr. Jacek Mazurkiewicz
- Grupa 2011 biała – tr. Jacek Mazurkiewicz
- Grupa 2011 biała 2- tr. Przemysław Baran
- Grupa 2010 biała 2- tr. Przemysław Baran
- Grupa 2012 niebieska- tr. Damian Klich
- Grupa 2012 biała- tr. Damian Klich

6. Półkolonia w Gimnazjum nr 2 ul. Gorlicka 25
Termin półkolonii: II – 20.08 – 24.08
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
- Grupa 2008/09 Kiełczów – tr. Patryk Szczęsny
- Grupa 2009/10 Kiełczów- tr. Patryk Szczęsny
- Grupa 2012/13 Kiełczów- tr. Patryk Szczęsny
- Grupa 2008/09 biała- tr. Jakub Szmania
- Grupa 2010/11 biała- tr. Jakub Szmania
- Grupa 2009/10 niebieska- tr. Dariusz Olszanowski

7. Półkolonia w SP nr 50 ul. Czeska 38
Termin półkolonii: I – 06.08 – 10.08
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
- Grupa 2008/09 biała- tr. Michał Piwowarczyk
- Grupa 2009/10 biała- tr. Rafał Janczak
- Grupa 2011 i mł – tr. Michał Piwowarczyk
8. Półkolonia w Gimnazjum Siechnice ul. Piastów Śląskich 40
Termin półkolonii: II – 20.08 – 24.08
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
- Grupa 2008/09  – tr. Przemysław Grams
- Grupa 2009/10 - tr. Przemysław Grams
- Grupa 2010/11 – tr. Przemysław Grams
- Grupa 2011 i mł- tr. Przemysław Grams

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio