AKTUALNOŚCI
 
Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników letnich półkolonii piłkarskich w Akademii Olympic Wrocław 2018-08-01

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy listy półkolonijne wraz z numerami telefonów trenerów prowadzących.

Uwaga, jeżeli Państwa dziecka nie będzie na liście prosimy skontaktować się z koordynatorem półkolonii, Jakubem Szmania, w celu wyjaśnienia sytuacji (tel. 726 242 097).

Ponadto Jeśli ktoś zastanawia się nad zapisaniem dziecka na listę uczestników to prosimy o kontakt.
Z racji wielu telefonów z tym pytaniem, prawdopodobnie powstaną kolejne grupy.

Przypominamy, że każdy zawodnik powinien posiadać poniższe rzeczy na półkolonii:
- obuwie: 1 para butów na boisko piłkarskie (np. buty piłkarskie typu turfy, halówki, adidasy),
- ręcznik
- strój sportowy: strój na trening (spodenki + koszulka z krótkim
rękawkiem);
-kurtka nieprzemakalna (ortalion),
- długie spodnie dresowe,
- getry,
-kąpielówki na basen.
-bidon
- legitymacja szkolna.
- wypełnioną kartę i regulamin uczestnika półkolonii (do pobrania ze strony www.olympicwroclaw.pl - w zakładce obozy i półkolonie)

 

Półkolonie w każdym dniu zaczynają się o godz. 8.00 i trwają do godz. 16.00.
Zawodników zawsze przywozimy i odbieramy w danej szkole, gdzie odbywa się półkolonia.

Półkolonie odbędą się w poniższych terminach, miejscach i zostaną poprowadzone przez następujących trenerów:

 

 

1. Półkolonia w ZS nr 9 ul. Krajewskiego 1
Termin półkolonii – I – 06.08 – 10.08
Liczba zawodników:  22
Trener prowadzący: Jakub Suchy (605 234 727) + Asystent Adam Robaszyński

1.      Jarmułowicz Tomasz

2.      Kostecki Maciej

3.      Majcher Ksawery

4.      Mączyński Piotr

5.      Wojtasik Tomasz

6.      Frank Marcin

7.      Cyprys Franciszek

8.      Frączyk Filip

9.      Kowalczuk Michał

10.   Maruda Jan

11.   Hryńczuk Błażej

12.   Leśko Michał

13.   Parzybok Leon

14.   Krasocha Oliwier

15.   Prusiewicz Jakub

16.   Prusiewicz Franciszek

17.   Winnicki Jakub

18.   Kaczmarek Piotr

19.   Dudzik Aleksander

20.   Fras Filip

21.   Smoliński Julian

22.   Leśniański Tymon

2. Półkolonia w ZS nr 21 ul. Ignuta 38
Termin półkolonii: I – 06.08 – 10.08
Liczba zawodników: 40
Trener prowadzący:
- Cezary Żarczyński (603 726 277) + asystent

1.      Regulski Franciszek
2.       Zalewski Piotr
3.       Bożek Antoni
4.       Dusza Jakub
5.       Guzowski Mateusz
6.       Kasprowiak Igor
7.       Krajewski Dorian
8.       Król Stanisław
9.       Kula Marcel
10.   Molka Stanisław
11.   Szulczyński Mateusz
12.   Wagner Aleksander
13.   Gołąbek Franciszek
14.   Ludwin Anthony
15.   Chmielarz Antoni
16.   Skośkiewicz Milan
17.   Szmyt Maksymilian
18.   Szczepański Wojciech
19.   Fender Oskar
20.   Skowroński Dominik

- Michał Piwowarczyk (603 600 714) +asystent  Mateusz Griesa

1.      Kwiecień Łukasz

2.      Mach Dominik

3.      Rosiński Adam

4.      Szczepański Jan

5.      Szymanowski Robert

6.      Wrótny Szymon

7.      Baczulis Łukasz

8.      Dzięcioł Bartek

9.      Kopecki Stanisław

10.   Plewa Alex

11.   Polański Leon

12.   Kosowski Piotr

13.   Bartkowiak Mateusz

14.   Cegielski Maksymilian

15.   Burda Wiktor

16.   Kosenda Seweryn

17.   Kozakowski Tymoteusz

18.   Ośmiałowski Oskar

19.   Karpowicz Ksawery

20.   Pasek Grzegorz

3. Półkolonia w ZS nr 2 ul. Borowska 105
Termin półkolonii: I – 06.08 – 10.08
Liczba zawodników: 34
Trener prowadzący:
- Rafał Janczak (500 058 412) + asystent Adrian Madej

1.       Bazylewicz Marcel
2.       Chlebek Grzegorz
3.       Cygankiewicz Patryk
4.       Lasota Michał
5.       Halicki Franciszek
6.       Kobierzycki Tomasz
7.       Pipkowski Jakub
8.       Pyda Filip
9.       Stawarz Jędrzej
10.   Tomanik Kacper
11.   Woźniczko Oskar
12.   Orzechowska Aleksandra
13.   Oszczygieł Adam
14.   Gamrot Jędrzej
15.   Kaczuk Wiktor
16.   Stępniak Dawid
17.   Rutkowski Marcin

- Damian Klich (724 178 287) + Asystent Jakub Górski

 Drwal Szymon
2.       Kaczmarek Aleksander
3.       Kawałko Bartek
4.       Król Julian
5.       Malasiewicz Piotr
6.       Urbaniec Kazimierz
7.       Bruździński Brayan
8.       Hebrowski Filip
9.       Kowalski Maks
10.   Staszewski Bruno
11.   Szweda Maciej
12.   Ząbkiewicz Antoni
13.   Krupowies Jakub
14.   Mysłowski Kamil
15.   Gawlicz Jan
16.   Miączyński Aleksander
17. Horodeński Adam

17.
---------------------------------------------------------------
Półkolonie w I terminie - 20-24 sierpień 2018 r.:

5. Półkolonia w ZS nr 2 ul. Borowska 105
Termin półkolonii: II – 20.08 – 24.08
Liczba zawodników: 19
Trener prowadzący:
- Jakub Górski (693 192 604) + asystent Adam Robaszyński

1.    Pustelnik Dominik

2.    Ślanda Mateusz

3.    Waliś Mateusz

4.    Durlej Tymon

5.    Halicki Franciszek

6.    Stawarz Jędrzej

7.    Tomanik Kacper

8.    Saluk Tymon

9.    Wawrzyniak Paweł

10. Sobański Wojciech

11. Bielicki Szymon

12. Kaczmarek Aleksander

13. Woźniak Szymon

14. Litwiński Antonio

15. Litwiński Tomas

16. Przybysławski Bartek

17.  Waliś Mateusz

18. Michalski Oliwier

19. Żak Szymon



6. Półkolonia w Gimnazjum nr 2 ul. Gorlicka 25
Termin półkolonii: II – 20.08 – 24.08
Liczba zawodników: 24
Trener prowadzący:
- Jakub Szmania (726 242 097) + asystent Brajan Pogwizd
- Jakub Suchy  (605 234 727)

1.    Adamczyk Michał

2.    Adamczyk Wojciech

3.    Jucewicz Kamil

4.    Szopian Bartłomiej

5.    Bogdziewicz Bartłomiej

6.    Waszak Igor

7.    Ziembicki Fabian

8.    Słomski Miłosz

9.    Czaja Daniel

10. Żukowski Adam

11. Seta Jakub

12. Mikos Nikodem

13. Parchatko Filip

14. Godlewski Jakub

15. Krycki Krzysztof

16. Kotowski Jeremi

17. Juszczak Maciej

18. Biliński Dawid

19. Kierzkowski Alan

20. Makar Ignacy

21. Matacz Jan

22. Tomaszewski Konrad

23. Gac Tymoteusz

24. Kuczyński Jakub

7. Półkolonia w Gimnazjum Siechnice ul. Piastów Śląskich 40
Termin półkolonii: II – 20.08 – 24.08
Liczba zawodników: 17
Trener prowadzący:
- Adrian Madej (572 916 665) + asystent Mateusz Griesa

 

1.    Augustyniak Dawid

2.    Brzeziak Marcin

3.    Bykowski Borys

4.    Domaniecki Jakub

5.    Hubert Bartłomiej

6.    Węsierski Paweł

7.    Wierzba Aleksander

8.    Wiśniewski Kacper

9.    Worach Szymon

10. Rogala Oliwier

11. Pieda Tymoteusz

12. Płaczek Tymon

13. Tytman Filip

14. Kitka Kajetan

15. Jawor Kacper

16. Janiec Dawid

17. Kosiński Jan