AKTUALNOŚCI
 
Komunikat organizacyjny Obóz Ustka 3 17-24.08.2018 2018-08-08

Komunikat organizacyjny Obóz Ustka 3 

17-24.08.2018 (WYJAZD 16.08.2018)

Szanowni Państwo,
w związku ze zbliżającym się piłkarskim obozem w Ustce turnus 2 poniżej
przesyłamy szczegółowe informacje dotyczące obozu:

Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników w sprawie obozu piłkarskiego w Ustce w terminie: 
17.08.2018 do 24.08.2018. (wyjazd 16.08.2018)

Uwaga!
Każdy zawodnik, biorący udział w obozie, musi posiadać ważną-podbitą legitymację z wpisanym nr pesel (przy peselu również musi być pieczątka szkoły). Zawodnik, który jeszcze nie uczęszcza do szkoły zobowiązany jest do posiadania innego dokumentu ze zdjęciem, który potwierdza jego tożsamość (np paszport lub książeczka zdrowia).

1. Organizator: Akademia Olympic Wrocław
2. Miejsce obozu: OW „Niezapominajka”, ul. Rybacka 2a Ustka 76-270
3. Termin obozu: (17.08.2017-24.08.2018 r.)
4. Wyjazd na obóz – w dniu 16.08.2018 - zbiórka: godz. 20.10, odjazd pociągu 21.08 - Dworzec
Główny PKP Wrocław pod Zegarem w holu dworca.
* Każdy uczestnik obozu podczas zbiórki powinien mieć ze sobą
przygotowane dokumenty:
- wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika obozu,
- regulamin obozowy,
- legitymacje szkolna,
- badania lekarskie,
- kieszonkowe - max 70 zł w kopercie zamkniętą i podpisaną
5. Powrót z obozu – w dniu 24.08.2018 r. - odbiór dzieci: godz. 16.30
- Dworzec Główny PKP - pod Zegarem w holu dworca.

Co należy zabrać na obóz?
- Obuwie: przynajmniej: 1 para korków, 1 para „szutrówek”,
- Trampki lub adidasy, 1 para klapek,
- Ręczniki (najlepiej 2-3): 1 ręcznik „prysznicowy” + 1 ręcznik
mniejszy + ręcznik na plaże,
- Strój sportowy: strój na trening, tj. spodenki + koszulka z krótkim
rękawkiem + 2 pary getrów,
- Kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe,
- Kąpielówki,
- Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów),
- Piżama, bielizna osobista,
- Legitymacja szkolna,
- Wypełniona karta uczestnika obozu oraz podpisany regulamin,
- Badanie lekarskie („podbite” przez lekarza medycyny sportowej),
- Suchy prowiant na drogę (bez chipsów, napojów gazowanych),
- Olejki do opalania.
- plecak, bidon, portfel.

Pozostałe, ważne sprawy:
* Rozmowy telefoniczne każdego dnia będą możliwe w godzinach 14.00-14.30 (w pozostałym czasie telefony wszystkich zawodników ze względu bezpieczeństwa będą przechowywane u trenera-opiekuna).
W przypadku, kiedy zawodnik nie weźmie telefonu na obóz, prosimy o dzwonienie na telefon trenera - opiekuna.
* Zakaz spożywania chipsów, napojów gazowanych przez zawodników podczas obozu.
* Zakaz posiadania konsol, gier komputerowych przez zawodników podczas obozu.
* Na obóz maksymalnie zawodnik może zabrać 70 zł "kieszonkowego" (prosimy, aby pieniądze były umieszczone w podpisanej kopercie (imieniem i nazwiskiem zawodnika) i przekazane podczas zbiórki trenerowi-opiekunowi. Prosimy aby w kopercie były banknoty 10 zł.

Plan dnia obozowego:
7.30 – pobudka
8.00 – śniadanie
9.00 - odprawa w grupach
9.30 - 10.30 – przygotowanie do treningu
10.30 - 12.00 – trening poranny
12.00 - 13.00 – toaleta po treningu
13.30 - 14.00 – obiad
14.00 – 14.30 – czas na rozmowy telefoniczne rozmowy
15.30 – 16.00 – trening popołudniowy
16.00 – 19.00 – wyjście na plaże / zajęcia integracyjne w grupach /
wyjście do miasta / trening popołudniowy
19.00 – kolacja
19.30 - 21.00- liga obozowa / kino obozowe / zajęcia integracyjne
21.30 - 22.00 – toaleta wieczorna
22.00 – cisza nocna

Kadra szkoleniowa:
Kadra trenerska:
1. Konrad Łągiewczyk – kierownik (tel. 530 999 241)
2. A. Nadbrzeski - trener - gr 1 (tel. 796 232 805)
3. P. Szczęsny - trener - gr 2 (tel. 792 753 896)
4. D. Olszanowski - trener - gr 3 (tel. 783 493 172)
+ trener asystent Damian Klich (tel. 724 178 287)
+ trener asystent Cezary Żarczyński (tel. 603 726 777)


Uczestnicy obozu:
Grupa 1
Trener prowadzący: Adam Nadbrzeski (tel. 796 232 805)
Lista zawodników:

1 Bryła Maksymilian 
2 Drzewosz Jarosz
3 Guszpit Maksymilian
4 Kobelczuk Igor
5 Kowalski Dawid
6 Kurowski Dawid
7 Rybicki Maciej
8 Stachyra Ksawery
9 Świętojański Szymon
10 Tuzinkiewicz Michał
11 Walczak Oliwier
12 Wrzesiński Mikołaj
13 Moskaluk Dawid

Grupa 2
Trener prowadzący: Patryk Szczęsny (tel. 792 753 896)
Lista zawodników:

1 Hladik Michał
2 Dereń Norbert
3 Gabryś Tymoteusz
4 Leś Mateusz
5 Stępień Kacper
6 Szeremet Antoni
7 Taraska Dawid
8 Wąsala Dawid
9 Wlazło Bartosz
10 Wrzesiński Franciszek
11 Madaliński Szymon
12 Zarycki Antoni
13 Bałaj Marcjusz

Grupa 3
Trener prowadzący: Dariusz Olszanowski (tel. 783 493 172)
Lista zawodników:

1 Bednorz Max
2 Królikowski Michał
3 Madaliński Łukasz
4 Przybysławski Borys
5 Sołtys Tymoteusz
6 Waku Kohsei
7 Zajączkowski Łukasz
8 Pawelec Filip
9 Soliński Bartosz
10 Łągiewczyk Kacper
11 Moskaluk Mateusz

Uwaga! W przypadku braku zawodnika na liście, lub osób, które nie dostały komunikatu w formie sms proszę o kontakt tel. z koordynatorem obozów z Panem Adamem Nadbrzeskim (tel. 796 232 805)

Na obóz jadą tylko zawodnicy, którzy wpłacili pełną kwotę (tj. 1100zł)


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio