AKTUALNOŚCI
 
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY OBOZU W MRZEŻYNIE 22-29.08.2018 (WYJAZD W DNIU 21.08.2018) 2018-08-14

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się piłkarskim obozem w Mrzeżynie
przesyłamy szczegółowe informacje dotyczące obozu:

Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników w sprawie obozu
piłkarskiego w Mrzeżynie w terminie: 22.08.2018 do 29.08.2018. (wyjazd 21.08.2018)

Uwaga!
Każdy zawodnik, biorący udział w obozie, musi posiadać ważną-podbitą legitymację z wpisanym nr pesel (przy peselu również musi być pieczątka szkoły). Zawodnik, który jeszcze nie uczęszcza do szkoły zobowiązany jest do posiadania innego dokumentu ze zdjęciem, który potwierdza jego tożsamość (np paszport lub książeczka zdrowia).

1. Organizator: Akademia Olympic Wrocław
2. Miejsce obozu: Ośrodek Wczasowy Bogdanka - ul. Nadmorska 17, Mrzeżyno
3. Termin obozu: (22.08.2017-29.08.2018 r.)
4. Wyjazd na obóz – w dniu 21.08.2018 - zbiórka: godz. 21.30, odjazd pociągu 22.25 - Dworzec
Główny PKP Wrocław pod Zegarem w holu dworca.

* Każdy uczestnik obozu podczas zbiórki powinien mieć ze sobą przygotowane dokumenty:
- wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika obozu,
- regulamin obozowy,
- legitymacje szkolna,
- badania lekarskie,
- kieszonkowe - max 70 zł w kopercie zamkniętą i podpisaną
5. Powrót z obozu – w dniu 29.08.2018 r. - odbiór dzieci: godz. 21.37 Dworzec Główny PKP - pod Zegarem w holu dworca.

Co należy zabrać na obóz?
- Obuwie: przynajmniej: 1 para korków, 1 para „szutrówek”,
- Trampki lub adidasy, 1 para klapek,
- Ręczniki (najlepiej 2-3): 1 ręcznik „prysznicowy” + 1 ręcznik
mniejszy + ręcznik na plaże,
- Strój sportowy: strój na trening, tj. spodenki + koszulka z krótkim
rękawkiem + 2 pary getrów,
- Kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe,
- Kąpielówki,
- Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów),
- Piżama, bielizna osobista,
- Legitymacja szkolna,
- Wypełniona karta uczestnika obozu oraz podpisany regulamin,
- Badanie lekarskie („podbite” przez lekarza medycyny sportowej),
- Suchy prowiant na drogę (bez chipsów, napojów gazowanych),
- Olejki do opalania.
- plecak, bidon, portfel.

Pozostałe, ważne sprawy:
* Rozmowy telefoniczne każdego dnia będą możliwe w godzinach
14.00-14.30 (w pozostałym czasie telefony wszystkich zawodników ze względu bezpieczeństwa będą przechowywane u trenera-opiekuna – dokładne informacje otrzymają państwo od trenerów prowadzących).
W przypadku, kiedy zawodnik nie weźmie telefonu na obóz, prosimy o dzwonienie na telefon trenera - opiekuna.
* Zakaz spożywania chipsów, napojów gazowanych przez zawodników podczas obozu.
* Zakaz posiadania konsol, gier komputerowych przez zawodników podczas obozu.
* Na obóz maksymalnie zawodnik może zabrać 70 zł "kieszonkowego" (prosimy, aby pieniądze były umieszczone w podpisanej kopercie(imieniem i nazwiskiem zawodnika) i przekazane podczas zbiórki trenerowi-opiekunowi. Prosimy aby w kopercie były banknoty 10 zł.

Plan dnia obozowego:
7.30 – pobudka
8.00 – śniadanie
9.00 - odprawa w grupach
9.30 - 10.30 – przygotowanie do treningu
10.30 - 12.00 – trening poranny
12.00 - 13.00 – toaleta po treningu
13.30 - 14.00 – obiad
14.00 – 14.30 – czas na rozmowy telefoniczne rozmowy
15.30 – 16.00 – trening popołudniowy
16.00 – 19.00 – wyjście na plaże / zajęcia integracyjne w grupach / wyjście do miasta / trening popołudniowy
19.00 – kolacja
19.30 - 21.00- liga obozowa / kino obozowe / zajęcia integracyjne
21.30 - 22.00 – toaleta wieczorna
22.00 – cisza nocna

Kadra szkoleniowa:
Kadra trenerska:
1. Konrad Łągiewczyk – kierownik (tel. 530 999 241)
2. G. Parus – trener – gr 1 (tel. 690 013 737)
3. J. Tomasiuk - trener - gr 2 (tel. 726 322 723)
4. M. Piwowarczyk – trener – gr 3 (tel. 603 600 714)
5. D. Olszanowski - trener - gr 4 (tel. 783 493 172)
+ trener asystent

Uczestnicy obozu:
Grupa 1
Trener prowadzący: Grzegorz Parus (tel. 690 013 737)
Lista zawodników:
1 Chlebek Grzegorz
2 Gieroń Krzysztof
3 Wesołowski Michał
4 Ździebło Krzysztof
5 Jaskólski Natan
6 Kowalski Marcel
7 Mysłowski Fabian
8 Noga Olaf
9 Olczyk Karol
10 Różański Marcel
11 Krasocha Oliwier 
12 Słotta Franciszek

Grupa 2
Trener prowadzący: Jarosław Tomasiuk (tel. 726 322 723)
Lista zawodników:
1 Baczulis Łukasz
2 Dorada Szymon
3 Guza Krzysztof
4 Kliber Gustaw
5 Kopecki Stanisław
6 Kotowski Jakub
7 Kwoka Artur 
8 Ośmiałowski Oskar
9 Plewa Alex
10 Regulski Franciszek
11 Siudakiewicz Krzysztof 
12 Urbaniak Emil
13 Zacharski Nikodem
14 Marć Maciej
15 Biernacki Mikołaj

Grupa 3
Trener prowadzący: Michał Piwowarczyk (tel. 603 600 714)
Lista zawodników:
1 Karsznia Michał
2 Mońko Maciej
3 Ordoń Jan
4 Słysz Olaf
5 Wolski Alan
6 Wrótny Szymon
7 Kaczuk Wiktor
8 Niżyński Bartosz
9 Dudek Gabriel
10 Jurkowski Wojciech
11 Ostrowski Jan
12 Dopierała Maksymilian
13 Warenik Mateusz
14 Czepil Antoni

Grupa 4
Trener prowadzący: Dariusz Olszanowski - (tel. 783 493 172)
Lista zawodników:
1 Lewandowski Filip
2 Borkowski Eryk
3 Krasoń Mateusz
4 Iwanicki Borys
5 Jaroni Jakub
6 Krywyj Antoni
7 Ławicki Antoni
8 Malkiewicz Kacper 
9 Dwornicki Konrad
10 Podraza Łukasz
11 Danisz Maciej
12 Żołneczko Aleksander
13 Hładik Michał
14 Marusiak Wojciech

Uwaga! W przypadku braku zawodnika na liście, lub osób, które nie dostały komunikatu w formie sms proszę o kontakt tel. z koordynatorem obozów z Panem Adamem Nadbrzeskim (tel. 796 232 805)

Na obóz jadą tylko zawodnicy, którzy wpłacili pełną kwotę (tj. 1100zł)


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio