AKTUALNOŚCI
 
Zimowe Półkolonie w Olympic Wrocław 2018-11-28

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Półkolonia w Olympic Wrocław to bardzo dobry sposób ich spędzenia! Poniżej prezentujemy ich terminy!

1. Półkolonia w ZS nr 9 ul. Krajewskiego 1
Termin półkolonii – I – 28.01 – 01.02
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:

- Grupa 2008/09 niebieska- tr. Jakub Szmania
- Grupa 2008/09 biała- tr. Jakub Szmania

- Grupa 2010 Niebieska – tr. Jakub Suchy
- Grupa 2010 biała- tr. Jakub Suchy

- Grupa 2012/13 niebieska- tr. Patryk Szczęsny

- Grupa 2012/13 biała - tr. Patryk Szczęsny

2. Półkolonia w ZS nr 21 ul. Ignuta 38
Termin półkolonii: I – 28.01 – 01.02
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
- Grupa 2010 niebieska – tr. Michał Piwowarczyk
- Grupa 2010 Biała – tr. Michał Piwowarczyk
- Grupa 2011 i mł niebieska – tr. Cezary Żarczyński
- Grupa 2011 i mł biała – tr. Cezary Żarczyński

- Grupa 2012 i mł – tr. Cezary Żarczyński

-Grupa 2013 biała – tr. Grzegorz Tomasiuk
- Grupa 2009/10 Niebieska- tr. Jarosław Tomasiuk
- Grupa 2009/10 Biała- tr. Jarosław Tomasiuk

-Grupa 2009/10 Biała – tr. Grzegorz Tomasiuk

-Grupa 2008 niebieska – tr. Rafał Sztylka

-Grupa 2008 biała – tr. Rafał Sztylka

3. Półkolonia w ZS nr 2 ul. Borowska 105
Termin półkolonii: I – 28.01 – 01.02
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:

-Grupa 2010 niebieska (Grochowa)- tr.Grzegorz Parus

-Grupa 2010 biała (Grochowa)- tr. Grzegorz Parus
- Grupa 2009 Niebieska (Grochowa)– tr. Dawid Pędziałek
- Grupa 2009 biała (Grochowa) – tr. Dawid Pędziałek

-Grupa 2009 biała – tr. Wojciech Antoszczyszyn
-Grupa 2008 niebieska- tr. Grzegorz Parus

-Grupa 2008 biała – tr. Grzegorz Parus

-Grupa 2008 biała – tr. Piotr Symber

4. Półkolonia w ZS nr 2 ul. Borowska 105
Termin półkolonii: II – 04.02- 08.02
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:

- Grupa 2013 biała 1- tr. Adam Robaszyński

-Grupa 2013 biała 2- tr. Adam Robaszyński

-Grupa 2013 biała – tr. Jakub Górski

-Grupa 2012 niebieska – tr. Jakub Górski

-Grupa 2011 niebieska- tr. Jakub Górski

-Grupa 2010 niebieska- tr. Adrian Tomaszewski

-Grupa 2010 biała- tr. Adrian Tomaszewski

- Grupa 2011 biała – tr. Mateusz Przystawski

-Grupa 2007/08 niebieska- tr. Mateusz Przystawski

-Grupa 2007/08 biała- tr. Mateusz Przystawski

5. Półkolonia w ZS nr 11 ul. Grochowa 36/38
Termin półkolonii: I – 28.01- 01.02
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
- Grupa 2011 niebieska – tr. Jacek Mazurkiewicz
- Grupa 2011 biała – tr. Jacek Mazurkiewicz
- Grupa 2011 biała 2- tr. Przemysław Baran
- Grupa 2010 biała 2- tr. Przemysław Baran
- Grupa 2012 niebieska- tr. Damian Klich

- Grupa 2012 biała- tr. Damian Klich

- Grupa 2012 biała II – tr. Damian Klich

6. Półkolonia w Gimnazjum nr 2 ul. Gorlicka 25
Termin półkolonii: I – 28.01- 01.02
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
- Grupa 2008/09 Kiełczów – tr. Patryk Szczęsny
- Grupa 2009/10 Kiełczów- tr. Patryk Szczęsny

- Grupa 2012 – tr. Brajan Pogwizd

- Grupa 2013 – tr. Brajan Pogwizd

- Grupa 2010/11 biała- tr. Jakub Szmania

- Grupa 2010 niebieska- tr. Jakub Szmania

7. Półkolonia w SP nr 50 ul. Czeska 38
Termin półkolonii: I – 28.01 – 01.02
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:

- Grupa 2009/10 - tr. Rafał Janczak

- Grupa 2010/11 - tr. Rafał Janczak

- Grupa 2012 – tr. Kacper Zbroiński

- Grupa 2013- tr. Kacper Zbroinski


8. Półkolonia w Gimnazjum Siechnice ul. Piastów Śląskich 40
Termin półkolonii: II – 04.02- 08.02
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
- Grupa 2008/09 – tr. Przemysław Grams
- Grupa 2009/10 - tr. Przemysław Grams
- Grupa 2010/11 – tr. Przemysław Grams
- Grupa 2011 i mł- tr. Adrian Madej

Koszt półkolonii 400zł. NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!



 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio