AKTUALNOŚCI
 
Piłkarski Mikołaj I Tura 2018-12-05

 W minony weekend rozpoczęliśmy zabawę z piłkarskim Mikołajem. Na boisku w Siechnicach i Radwanicach nie brakowało emocji, bramek oraz uśmiechów na twarzach!


SIECHNICE 02.12

Na hali w Siechnicach rywalizowały ze sobą nasze reprezentacje. Na początku swoje umiejętności pokazały roczniki 2004, 2005, 2006 spośród których najlepszymi zawodnikami okazali się: Maksymilian Kwieciński, Mateusz Zimierski, Aleksander Boczar oraz Oskar Politowicz. W kolejnych zmaganiach wystąpiły kadry roczników 2007 oraz 2008. Tam z kolei najlepszy okazał się Tymek Gabryś. Na koniec dnia chłopcy z rocznika 2010 wzięli udział w mikołajkowym sparingu z zaprzyjaźnioną drużyną FC WROCLAW ACADEMY trenera Wojtka Pawłowskiego. Nasi zawodnicy w tym sparingu wcielili się w role trenerów oraz sędziów. Oprócz świetnej zabawy To było dobre doświadczenie dla naszych chłopców którzy stwierdzili jednogłośnie: bycie trenerem nie jest wcale takie łatwe A jeszcze gorzej być sędzia na boisku i oceniać akcje. Po każdym turnieju czekały na chłopców prezenty, które... przyniósł Mikołaj!!! W paczkach czekały wspaniałe prezenty..

Radwanice 02.12

 W Radwanicach odbył się pierwszy w tym sezonie turniej mikołajkowy dla grup z oddziałów. Turniej został podzielony na trzy tury, w których wzięło ponad 70 zawodników. Turniej odbywał się w formule Ligi Mistrzów, a zawodnicy zostali rozlosowani do takich zespołów jak: Juventus Turyn, PSG, Machester City, Barcelona, Real Madryt, Bayern Monachium. Przez cały dzień zawodników nie opuszczał dobry humor, na który wpływ miało mnóstwo strzelonych bramek oraz udanych dryblingów. Kibice zasiadający na trybunach zdecydowanie mogli poczuć się jak na prawdziwym meczu ligi, gdyż niektórych bramek nie powstydziliby się między innymi Robert Lewandowski czy Cristiano Ronaldo. Punktem kulminacyjnym każdej tury była wizyta specjalnego gościa, który dla naszych wspaniałych zawodników pokonał setki kilometrów. Podróż, była tym bardziej wymagająca, że św. Mikołaj miał ze sobą torby pełne prezentów, które wraz z niewielką pomocą trenerów rozdał każdemu zawodnikowi. Szczery uśmiech na twarzach dzieci wskazywał, że Mikołaj zdecydowanie trafił w gusta naszych zawodników. Dodatkową atrakcją Mikołajek była loteriada, w której można było wylosować między innymi piłkę z autografem kapitana Śląska Wrocław – Piotra Celebana.

08.12 i 09.12 widzimy się Radwanicach oraz Świętej Katarzynie!  

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio