AKTUALNOŚCI
 
Komunikat Półkolonijny 2019-01-23

 Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników zimowych półkolonii w Akademii Olympic Wrocław 

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy listy półkolonijne wraz z numerami telefonów trenerów prowadzących.

Uwaga, jeżeli Państwa dziecka nie będzie na liście prosimy skontaktować się z koordynatorem półkolonii, Jakubem Szmania, w celu wyjaśnienia sytuacji (tel. 726 242 097) (Lista zgodna z monitem wpłat na dzień 23.01.2019)

Uwaga !!! Zmiana lokalizacji półkolonii przy ulicy Borowskiej 105 oraz Gorlickiej 25 (Psie Pole/Kiełczów) – zostają ona przeniesiona kolejno na ulicę Grochową 36/38 oraz ulicę Sycowską (Psie Pole/Kiełczów).

Ponadto Jeśli ktoś zastanawia się nad zapisaniem dziecka na listę uczestników to prosimy o kontakt. Z racji wielu telefonów z tym pytaniem, prawdopodobnie powstaną kolejne grupy.

Przypominamy, że każdy zawodnik powinien posiadać poniższe rzeczy na półkolonii:
- obuwie: 1 para butów na hale (np. buty piłkarskie halówki, adidasy),
- ręcznik
- strój sportowy: strój na trening (spodenki + koszulka z krótkim
rękawkiem); 
-kurtka nieprzemakalna (ortalion), 
- długie spodnie dresowe oraz bluza dresowa
- getry, 
-kąpielówki na basen.
-bidon
- legitymacja szkolna.
- wypełnioną kartę i regulamin uczestnika półkolonii (do pobrania ze strony www.olympicwroclaw.pl - w zakładce obozy i półkolonie)
 
Półkolonie w każdym dniu zaczynają się o godz. 8.00 i trwają do godz. 16.00. Dzieci przywozimy w godzinach 7.30-8.00.
Zawodników zawsze przywozimy i odbieramy w danej szkole, gdzie odbywa się półkolonia.
Półkolonie odbędą się w poniższych terminach, miejscach i zostaną poprowadzone przez następujących trenerów:
---------------------------------------------------------------
Półkolonie w I terminie – 28.01- 01.02.2019 r.:
1. Półkolonia w ZS nr 11 ul. Grochowa 36/38
Termin półkolonii: I- 28.01- 01.02
Liczba zawodników: 19
Trener prowadzący: Damian Klich (724 178 287) + asystent
Jazdończyk Franciszek
Matczak Michał
Matczak Mikołaj
Cielek Michał
Samulewicz Adam
Skowron Franciszek
Kolesnyk Mykola
Sudomirski Karol
Polański Michał
Piekarz Mateusz
Wesołowski Michał
Serwatkiewicz Michał
Bogucki Wojciech
Czechowski Eryk
Klich Marcel
Jeżewski Michał
Iśkiewicz Jan
Stręk Franciszek
Krasoń Mateusz

2. Półkolonia w SP nr 98 ul. Sycowska
Termin półkolonii: I- 28.01- 01.02
Liczba zawodników: 12
Trener prowadzący:
- Patryk Szczęsny (792 753 896)+ asystent
Adamczyk Michał
Adamczyk Wojciech
Sołtysik Wojciech
Durma Kacper
Czaja Daniel
Haleszczuk Jakub
Hełdak Jakub
Kierzkowski Alan
Kucharski Wiktor
Seta Jakub
Słomski Miłosz
Mleczko Jan

3. Półkolonia w ZS nr 9 ul. Krajewskiego 1
Termin półkolonii: I- 28.01- 01.02
Liczba zawodników: 17
Trener prowadzący:
- Jakub Suchy (605 234 727) + asystent
 
Hawrysz Jakub
Hołtyn Tymon
Wojtasik Tomasz
Janiak Michał
Jarmułowicz Tomasz
Kostecki Maciej
Krasocha Oliwier
Kwiatkowski Mariusz
Majcher Ksawery
Miączyński Piotr
Osiński Eryk
Słotta Franciszek
Warecki Wojciech
Winczaszek Kacper
Kaczmarek Piotr
Kujawa Gracjan
Danisz Maciej
 

4. Półkolonia w ZS nr 21 ul. Ignuta 28
Termin półkolonii: I- 28.01- 01.02
Liczba zawodników: 19
Trener prowadzący: Jacek Mazurkiewicz (609 310 354)+ asystent
 Naglak Franciszek
 Sankowski Borys
 Wujek Michał
 Potrykus Kamil
 Potrykus Mateusz
 Dopierała Maksymilian
 Zawłocki Maciej
 Baczulis Łukasz
 Dzięcioł Bartek
 Piórko Kacper
 Plewa Alex
 Howaniec Grzegorz
 Rosiński Adam
 Szczerbiński Bartłomiej
 Kopański Czesław
 Król Stanisław
Jadczak Sebastian
Jopkiewicz Maksymilian
Łukawski Oliwier
Niedziela Ksawery

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio