AKTUALNOŚCI
 
Olympic Cup 20.01 2019-01-24

 Dnia 20.01.2019 odbył się kolejny etap naszego Olympic Cup. Tym razem zawodnicy spotkali się pod balonem przy ul. Dembowskiego gdzie rozgrywali swoje mecze na sztucznej murawie.

Tego dnia, najpierw zmierzyły się roczniki 2010. Widać gołym okiem, że trenerzy przez ostatni miesiąc nie próżnowali i mocno trenowali ze swoimi podopiecznymi. U każdego zawodnika, było widać chęć dryblowania i zdobywania goli. Seria Turniejów Olympic Cup daje możliwość młodym adeptom piłki nożnej zapoznawaniem się z presją meczową oraz wykorzystywanie swojej kreatywności w trakcie meczu, bez żadnych konsekwencji. Oprócz wspaniałych goli i coraz to bardziej skomplikowanych zwodów, można było zauważyć chęć gry zespołowej i konstruowania akcji, których nie powstydziłaby się nawet FC Barcelona lub Real Madryt. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na wielkie brawa, jednak trenerzy musieli wybrać najbardziej wyróżniającego się zawodnika turnieju. Dopiero w pojedynku 1v1 lepszy okazał się Podhajecki Olek, który pokonał Nikodema Malisiaka.
Najlepsi zawodnicy:
Podhajecki Olek – trener Patryk Szczęsny
Nikodem Malisiak – trener Przemysław Baran

W II Turze wzięli udział zawodnicy z roczników 2010 oraz 2011 i młodsi. Mimo minusowej temperatury na zewnątrz, chłopcy swoją wielką wolą walki oraz zapałem do gry, rozgrzali obiekt do czerwoności. Wspaniałe bramki były przeplatane składnymi akcjami oraz dużą liczbą dryblingów. W roczniku starszym, jednogłośnie zdaniem trenerów, bezkonkurencyjny w tym dniu okazał się Mateusz Sowa. Natomiast w roczniku młodszym, trenerzy znów mieli problem z wyznaczeniem najlepszego zawodnika i o miano najbardziej wyróżniającego się uczestnika, stanęli naprzeciwko siebie Arek Siwiński oraz Adam Skrzypczak. W pojedynku 1v1 nieznacznie lepszy okazał się podopieczny trenera S. Wilusza – Adam Skrzypczak i to on zdobył tytuł najlepszego zawodnika turnieju.
Najlepsi zawodnicy:
2010 – Mateusz Sowa – trener Przemysław Grams
2011 – Arek Siwiński – trener Patryk Szczęsny
             Adam Skrzypczak – trener Sebastian Wilusz


Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje oraz wielkie brawa. Był to ostatni turniej przed Feriami i widzimy się dopiero w lutym! Do zobaczenia!!

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio