AKTUALNOŚCI
 
Gramy dla Mateusza! Liga Tatusiów - Turniej charytatywny! 2019-02-26

 Drodzy rodzice,
Akademia Olympic pragnie Was zaprosić na wyjątkowe wydarzenie
Liga Tatusiów - Turniej Charytatywny!🏆⚽⚽⚽

W tym roku nasz turniej będzie turniejem charytatywnym, całość dochodu zostanie przeznaczona na pomoc naszemu przyjacielowi i byłemu Trenerowi Akademii - Mateuszowi Dąbrowskiemu, który walczy z chorobą nowotworową - białaczką.
➡Turniej odbędzie się 2-go marca o godzinie 17:00 pod balonem na Stadionie Olimpijskim, al. Paderewskiego 35.📅
Nie określamy żadnego wpisowego, podczas turnieju będą rozstawione puszki do których każdy z Państwa będzie mógł wrzucić dowolną kwotę.
Oprócz puszek podczas naszego turnieju będzie miała miejsce licytacja jakiej zdecydowanie jeszcze nie było. Będzie również spora ilość niespodzianek!🎁
Oczywiście oprócz ogromnej ilości przyjemności oraz spalonych kalorii każdy z zawodników otrzyma koszulkę pamiątkową oraz wodę do picia!👕🥤
Zapisy u trenerów prowadzących państwa grupy
w przypadku drużyn spoza Akademii zgłoszenia proszę wysyłać na
c.zarczynski@olympicwroclaw.pl

Trener Mateusz Dąbrowski - były trener Olympic Wrocław, nauczycielem WF i trenerem piłki nożnej. Niestety jak grom z jasnego nieba na Mateusza spadła wiadomość o chorobie - ostrej białaczce szpikowej. Od lutego 2018 roku Mateusz przeszedł szereg chemioterapii na oddziale hematologii we Wrocławiu, zakończonych przeszczepem szpiku na przełomie września i października.
Obecne wyniki pozwalają wierzyć, że wszystko będzie dobrze, jednak są inne problemy. Obecnie nie może wrócić do pracy, jego rodzice są emerytami, dodatkowo mama dopiero co zakończyła walkę z rakiem, a ojciec jest po zawale. Niestety lekarstwa kosztują, dodatkowe comiesięczne wyjazdy na kontrole powodują spore problemy finansowe.

Dlatego jeśli ktoś chce razem z Nami pomóc w tym wyjątkowym dniu Mateuszowi, zapraszamy na Stadion Olimpijski - 02.03.19r. godzina 17:00!

ZAPRASZAMY


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio