AKTUALNOŚCI
 
Reprezentacja 2007 - I Okręgowa Liga Młodzika 2019-04-09

 ‼️🏆Reprezentacja 2007 trenera Adama Nadbrzeskiego, rozegrała w ostatnim czasie dwa mecze ligowe w I Okręgowej Lidze Młodzika.

Olympic II Wrocław - APO Oleśnica 1:2
WKS Śląsk Wrocław - Olympic II Wrocław 2:5

Skład ⤵️
Pazdyka Kamil
Świętojański Szymon
Bryła Maksymilian
Lorek Arkadiusz 
Tuzinkiewicz Michał
Wrzesiński Mikołaj 
Walczak Oliwier 
Drzewosz Jarosz 
Kurowski Dawid
Kobelczuk Igor
Rybicki Maciej
Moskaluk Dawid
Kowalski Dawid
Stachyra Ksawier
Wąsala Dawid

" w środę graliśmy zaległy mecz z APO Oleśnica, drużyna typowaną słusznie zresztą do awansu. Zagraliśmy bardzo dobry mecz, pomimo zdecydowanej przewagi fizycznej przeciwników, nie poddaliśmy się i walczyliśmy do końca. Myślę, że było to świetne widowisko dla kibiców obu drużyn. Nie udało nam się wywieźć punktów z Oleśnicy. Kolejny mecz z WKS Śląskiem Wrocław graliśmy w sobotę. Mecz ze swoistym smaczkiem, bo i ja i trener WKS - Michał Kordas współpracujemy w SMS Junior Wrocław. Mecz szybki i obfitujący w sporo sytuacji podbramkowych, z którego my wychodzimy zwycięsko. Bardzo mnie cieszy debiut Dawida Wąsali z Reprezentacji 2008 trenera Patryka Szczęsnego. Dawid bardzo dobrze wpasował się do naszej drużyny i był jej wzmocnieniem". - trener Adam Nadbrzeski.

Gratulujemy! 👏🏻👏🏻👏🏻


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio