AKTUALNOŚCI
 
Letnie półkolonie - szczegółowe informacje 2019-05-21

PÓŁKOLONIE LATO 2019 W OLYMPICU WROCŁAW - w I Terminie 05-09.08.2019

1. Półkolonia w ZS nr 9 ul. Krajewskiego 1

Termin półkolonii: 05.08.2019-09.08.2019
Główny Trener prowadzący: Jakub Suchy

W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2008/09 niebieska - tr. Jakub Targowski
2) Grupa 2010 Niebieska - tr. Jakub Suchy
3) Grupa 2010 biała - tr. Jakub Suchy
4) Grupa 2012/13 niebieska - tr. Patryk Szczęsny
5) Grupa 2012/13 biała - tr. Patryk Szczęsny


2. Półkolonia w ZS nr 11 ul. Grochowa 36/38
Termin półkolonii: 05.08.2019 - 09.08.2019
Główny Trener prowadzący: Damian Klich

W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2011 niebieska – tr. Jacek Mazurkiewicz
2) Grupa 2011 biała – tr. Jacek Mazurkiewicz
3) Grupa 2010 biała 2- tr. Jacek Mazurkiewicz
4) Grupa 2012 niebieska- tr. Damian Klich
5)  Grupa 2012 biała- tr. Damian Klich
6)  Grupa 2012 biała II – tr. Damian Klich
7) Grupa 2010 niebieska - tr. Grzegorz Parus
8) Grupa 2010 biała - tr. Grzegorz Parus
9) Grupa 2009 Niebieska (Grochowa)– tr. Dawid Pędziałek
10) Grupa 2009 biała (Grochowa) – tr. Dawid Pędziałek
11) Grupa 2009 biała – tr. Wojciech Antoszczyszyn
12) Grupa 2008 niebieska - tr. Grzegorz Parus
13) Grupa 2008 biała – tr. Piotr Symber

 
3. Półkolonia w SP nr 50 ul. Czeska 38

Termin półkolonii: 05.08.2019 - 09.08.2019
Główny Trener prowadzący: Kacper Zbroiński

W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2009/11 - tr. Bartosz Gałkowski
2) Grupa 2012 – tr. Kacper Zbroiński
3) Grupa 2013- tr. Kacper Zbroinski

 -----------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PÓŁKOLONIE LATO 2019 W OLYMPICU WROCŁAW - w II Terminie - 19-23.08.2019

1. Półkolonia w ZS nr 21 ul. Ignuta 38
Termin półkolonii: 19.08.2019-23.08.2019
Główni Trenerzy prowadzący: Cezary Żarczyński + Grzegorz Tomasiuk

W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010 niebieska – tr. Bartosz Gałkowski
2) Grupa 2010 Biała – tr. Bartosz Gałkowski
3) Grupa 2011/2012 niebieska – tr. Cezary Żarczyński
4) Grupa 2011/2012 biała – tr. Cezary Żarczyński
5) Grupa 2012/2013 – tr. Cezary Żarczyński
6) Grupa 2013 Biała – tr. Grzegorz Tomasiuk
7) Grupa 2009/10 Niebieska- tr. Michał Leśniak
8) Grupa 2009/10 Biała- tr. tr. Michał Leśniak
9) Grupa 2009/10 Biała – tr. Grzegorz Tomasiuk
10) Grupa 2008 niebieska – tr. Rafał Sztylka
11) Grupa 2008 biała – tr. Rafał Sztylka

 
2. Półkolonia w ZS nr 2 ul. Borowska 105
Termin półkolonii: 19.08.2019 - 23.08.2019
Główny Trener prowadzący: Adam Robaszyński


W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2013 biała 1- tr. Adam Robaszyński
2) Grupa 2013 biała 2- tr. Adam Robaszyński
3) Grupa 2013 biała - tr. Jakub Górski
4) Grupa 2012 niebieska - tr. Jakub Górski
5) Grupa 2011 niebieska- tr. Jakub Górski
6) Grupa 2010 niebieska- tr. Adrian Tomaszewski
7) Grupa 2010 biała- tr. Adrian Tomaszewski
8) Grupa 2011 biała - tr. Jakub Hodowany
9) Grupa 2008/09 niebieska - tr. Sebastian Wilusz
10) Grupa 2008/09 biała - tr. Sebastian Wilusz


3. Półkolonia w Gimnazjum nr 2 ul. Gorlicka 25
Termin półkolonii: 19.08.2019 - 23.08.2019
Główny Trener prowadzący: Brajan Pogwizd

W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2008/09 Kiełczów – tr. Patryk Szczęsny
2) Grupa 2009/10 Kiełczów- tr. Patryk Szczęsny
3) Grupa 2012 – tr. Brajan Pogwizd
4) Grupa 2013 – tr. Brajan Pogwizd
5) Grupa 2010/11 biała- tr. Jakub Kowalski
6) Grupa 2010 niebieska- tr. Jakub Kowalski

 
4. Półkolonia w Gimnazjum Siechnice ul. Piastów Śląskich 40
Termin półkolonii: 19.08.2019 - 23.08.2019
Główny Trener prowadzący: Adrian Madej

W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2008/09 – tr. Przemysław Grams
2) Grupa 2009/10 - tr. Przemysław Grams
3) Grupa 2010/11 – tr. Przemysław Grams
4) Grupa 2011 i mł- tr. Adrian Madej

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio