AKTUALNOŚCI
 
Komunikat obozowy - Ustka Turnus III 2019-08-08

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY OBÓZ USTKA TURNUS 3
14.08.3019 - 21.08.2019 (WYJAZD 13.08.2019)

Szanowni Państwo,
w związku ze zbliżającym się piłkarskim obozem w Ustce turnus 3 poniżej
przesyłamy szczegółowe informacje dotyczące obozu:

Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników w sprawie obozu piłkarskiego w Ustce w terminie: 
14.08.3019 - 21.08.2019 (WYJAZD 13.08.2019)

Uwaga!
Każdy zawodnik, biorący udział w obozie, musi posiadać ważną - podbitą legitymację z wpisanym nr pesel (przy peselu również musi być pieczątka szkoły). Zawodnik, który jeszcze nie uczęszcza do szkoły zobowiązany jest do posiadania innego dokumentu ze zdjęciem, który potwierdza jego tożsamość (np paszport lub książeczka zdrowia).

1. Organizator: Akademia Olympic Wrocław
2. Miejsce obozu: OW „Niezapominajka”, ul. Rybacka 2a Ustka 76-270
3. Termin obozu: (14.08.2019-21.08.2019 r.)
4. Wyjazd na obóz – w dniu 13.08.2019 - zbiórka: godz. 20.30, odjazd pociągu 21.21 - Dworzec
Główny PKP Wrocław pod Zegarem w holu dworca.
* Każdy uczestnik obozu podczas zbiórki powinien mieć ze sobą
przygotowane dokumenty:
- wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika obozu,
- regulamin obozowy,
- legitymacje szkolna,
- badania lekarskie,
- kieszonkowe - max 100 zł w kopercie zamkniętą i podpisaną
5. Powrót z obozu – w dniu 21.08.2019 r. - odbiór dzieci: godz. 16.20
- Dworzec Główny PKP - pod Zegarem w holu dworca.

Co należy zabrać na obóz?
- Obuwie: przynajmniej: 1 para korków, 1 para „szutrówek”,
- Trampki lub adidasy, 1 para klapek,
- Ręczniki (najlepiej 2-3): 1 ręcznik „prysznicowy” + 1 ręcznik
mniejszy + ręcznik na plaże,
- Strój sportowy: strój na trening, tj. spodenki + koszulka z krótkim
rękawkiem + 2 pary getrów,
- Kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe,
- Kąpielówki,
- Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów),
- Piżama, bielizna osobista,
- Legitymacja szkolna,
- Wypełniona karta uczestnika obozu oraz podpisany regulamin,
- Badanie lekarskie („podbite” przez lekarza medycyny sportowej/lekarza pediatrę),
- Suchy prowiant na drogę (bez chipsów, napojów gazowanych),
- Olejki do opalania.
- plecak, bidon, portfel.

Pozostałe, ważne sprawy:
* Rozmowy telefoniczne każdego dnia będą możliwe w godzinach 13.30-14.30 (w pozostałym czasie telefony wszystkich zawodników ze względu bezpieczeństwa będą przechowywane u trenera-opiekuna – możliwe są zmiany godzin telefonowania za względu na zmiany w harmonogramie dniowym).
W przypadku, kiedy zawodnik nie weźmie telefonu na obóz, prosimy o dzwonienie na telefon trenera - opiekuna.
* Zakaz spożywania chipsów, napojów gazowanych przez zawodników podczas obozu.
* Zakaz posiadania konsol, gier komputerowych przez zawodników podczas obozu.
* Na obóz maksymalnie zawodnik może zabrać 100 zł "kieszonkowego" (prosimy, aby pieniądze były umieszczone w podpisanej kopercie (imieniem i nazwiskiem zawodnika) i przekazane podczas zbiórki trenerowi - opiekunowi. Prosimy aby w kopercie były banknoty 10 zł.

Plan dnia obozowego:
07.00 – 08.00 – pobudka, toaleta poranna 
08.00 – 08.30 - śniadanie 
08.30 – 09.30 – porządki w pokojach
09.30 – 10.00 – przygotowanie do treningu
10.00 – 10.30 – wyjście na trening
10.30 – 12.00 – trening na boisku naturalnym
12.00 – 13.00 – toaleta po treningu
13.00 – 13.30 - obiad
13.30 – 14.30 - sjesta poobiednia/telefonowanie do rodziców/wyjście na plażę(jedna z grup)
14.30 – 15.30 – zajęcia w grupach
15.30 – 16.00 – przygotowanie do treningu
16.00 – 17.30 – trening na Orliku
17.30 – 18.00 – toaleta po treningu
18.00 – 18.30 - kolacja
18.30 – 21.30 – zajęcia w grupach/kino/tenis stołowy/liga obozowa
21.30 – 22.00 – toaleta wieczorna
22.00 – cisza nocna

Kadra szkoleniowa:
Kadra trenerska:
Konrad Łągiewczyk – kierownik (tel. 530 999 241)

1. Bartosz Gałkowski - grupa 1 - (tel. 726 731 007)
2. Michał Leśniak - grupa 2 - (tel. 690 158 110)
3. Adrian Tomaszewski - grupa 3 - (tel. 725 363 795)
4. Jakub Suchy - grupa 4 - (tel. 605 234 727)

Uczestnicy obozu:

Uczestnicy obozu:
Grupa 1 - trener Bartosz Gałkowski (tel. 726 731 007)
1 Cegielski Maksymilian
2 Karsznia Michał
3 Kuboń Hubert
4 Łomnicki Sebastian
5 Mach Dominik
6 Manikowski Radosław
7 Matłosz Igor
8 Mońko Maciej
9 Ordoń Jan
10 Słysz Olaf
11 Snopek Wojciech
12 Szymanowski Robert
13 Wolski Alan
14 Wrótny Szymon

Grupa 2 - trener Michał Leśniak (tel. 690 158 110)
1 Baczulis Łukasz
2 Biernacki Mikołaj
3 Guza Krzysztof
4 Kliber Gustaw
5 Kopecki Stanisław
6 Krasoń Mateusz
7 Kremis Ignacy
8 Muszyński Filip
9 Ośmiałowski Oskar
10 Świędrych Franciszek
11 Zacharski Nikodem

Grupa 3 - trener Adrian Tomaszewski (tel. 725 363 795)
1 Chojnacki Franciszek
2 Gościmski Tymoteusz
3 Iwanicki Borys
4 Ławicki Antoni
5 Markowski Wiktor
6 Smajdor Tomasz
7 Ślęzak Tomasz
8 Tomków Franciszek
9 Woźniak Daniel
10 Zając Piotr

Grupa 4 - trener Jakub Suchy - grupa 4 - (tel. 605 234 727)
1 Frączyk Filip
2 Hołtyn Tymon
3 Janiak Michał
4 Kostecki Maciej
5 Krasocha Oliwier 
6 Majcher Ksawery
7 Osiński Eryk
8 Winczaszek Kacper 
9 Witek Jan

Uwaga! W przypadku braku zawodnika na liście, lub osób, które nie dostały komunikatu w formie sms proszę o kontakt tel. z koordynatorem obozów z Panem Konradem Łągiewczykiem (tel. 530 999 241)
Na obóz jadą tylko zawodnicy, którzy wpłacili pełną kwotę (tj. 1150zł)


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio