AKTUALNOŚCI
 
Fantastyczny weekend młodzików! 2019-11-18

 💥 Fantastyczny weekend młodzików !!!

 w sobotę turniej w Pradze 🇨🇿
 w niedzielę dwa awanse do wyższych lig! 🥇🔝

🏆 Metheor Cup w Pradze dla r.2007 - sobota 16.11.2019

Zespół trenera Schmidta wyjechał do Pragi, aby wziąć udział w bardzo mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju Metheor Cup. Oprócz nas w rozgrywkach udział wzięły drużyny z Czech, Niemiec, Słowacji i Węgier. 

Olympic 0:3 SK Slavia Praga 🇨🇿
Olympic 0:1 FK Motorlet Praga 🇨🇿
Olympic 0:0 FC Viktoria Pilzno 🇨🇿
Olympic 1:0 Ujpest FC 🇭🇺
Olympic 2:4 1. FC Slovacko 🇨🇿
Olympic 2:0 Slovan Liberec 🇨🇿

Zwycięstwo w turnieju odniosła drużyna SK Slavia Praga w finale pokonując AC Spartę Praga, 3 miejsce przypadło FC Viktoria Pilzno, która w małym finale pokonała FC Viktoria Berlin

—————————————————————

🏆 II Dolnośląska Liga Młodzików - niedziela 17.11.2019

Dzień po wyjeździe do Czech, odbył się mecz 13 kolejki II DLM. Zawodnicy trenera Schmidta zmierzyli się z Lechią Dzierżoniów. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszego zespołu, który na kolejkę przed końcem rundy jesiennej zapewnił sobie awans do I Dolnośląskiej Ligii Młodzików 🔝

Olympic Wrocław 11:0 UKS Lechia Dzierżoniów

Kadra meczowa ⤵️
1 Pazdyka Kamil
2 Drzewosz Jarosz ⚽️
3 Kobelczuk Igor ⚽️⚽️⚽️⚽️
4 Wąsala Dawid
5 Taraska Dawid ⚽️
6 Lorek Arkadiusz
7 Moskaluk Dawid ⚽️⚽️⚽️
8 Leś Mateusz
9 Świętojański Szymon ©️
10 Stachyra Ksawier ⚽️
11 Bałaj Marcjusz
12 Bryła Maksymilian ⚽️

🔵 Trener: Paweł Schmidt, Dawid Pędziałek

—————————————————————

🏆 Okręgowa Liga Młodzików - niedziela 17.11.2019

W niedzielę odbył się również mecz 13 kolejki OLM, w której rywalizuje druga część zespołu młodzików. Zawodnicy trenera Pędziałka w meczu "na szczycie" pokonali Parasol Wrocław zapewniając sobie zwycięstwo w lidze i awans do II Dolnośląskiej Ligi Młodzików 🔝

Olympic Wrocław 1:0 Parasol Wrocław

Kadra meczowa ⤵️
1 Walczak Oliwier
2 Kaszub Jakub ©️
3 Guszpit Maksymilan ⚽️
4 Zarycki Antoni
5 Szczot Xavier
6 Kiec Franciszek
7 Stępień Kacper
8 Wlazło Bartosz
9 Rybicki Maciej
10 Wrzesiński Franciszek
11 Wrzesińcki Mikołaj
12 Kowalski Dawid
13 Dereń Norbert

🔵 Trener: Dawid Pędziałek, Paweł Schmidt

Gratulujemy 👏👏👏



 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio