AKTUALNOŚCI
 
Rozpiska zimowych obozów 2020! 2019-12-12

 Szanowni Państwo,

     prezentujemy szczegółowe rozpiski wraz z terminami i podziałem grup na zimowe obozy Akademii Olympic 2020r.


1) Strzegom - Turnus I - 09.02.2020-15.02.2020  - OFERTA
 Organizator: Akademia Olympic Wrocław 

Grupy: 
1. Reprezentacja 2005 - tr. D. Piszczałka 
2. Reprezentacja 2006 - tr. S. Wilusz 
3. Reprezentacja 2007/08 - tr. P. Schmidt 
4. Reprezentacja 2008/09 - tr. D. Pędziałek 
5. Reprezentacja 2012 - tr. D. Klich 
6. Grupa niebieska 2008 Stadion Olimpijski - M. Kiczyński 


2) Strzegom - Turnus II - 15.02.2020-21.02.2020 -
OFERTA
 Organizator: Akademia Olympic Wrocław 
 
Grupy: 
1. Gr. 2005 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik 
2. Gr. 2006 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik 
3. Gr. 2006/07 Niebieska - St. Olimpijski - tr. M. Kiczyński 
4. Gr. 2006 Niebieska - Sztabowa - tr. J. Zarycki 
5. Gr. 2006 Biała - Sztabowa - tr. J. Zarycki 
6. Gr. 2007 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Tomaszewski 
7. Gr. 2008 Niebieska - Kozanow - tr. R. Sztylka 
8. Gr. 2008 Biała - Kozanow - tr. R. Sztylka 
9. Gr. 2007/08 Niebieska - Psie Pole - tr. M. Wencel 
10. Gr. 2008 Niebieska - Sztabowa - tr. G. Parus 
11. Gr. 2008/09 Niebieska - Ołtaszyn - tr. S. Wilusz 
12. Gr. 2009/10 Niebieska - Ołtaszyn - tr. S. Wilusz 

  
3) Polanica - Turnus I - 09.02.2020-15.02.2020  -
OFERTA
Organizator: Akademia Olympic Wrocław 


Grupy: 
1. Reprezentacja 2010 - tr. M. Leśniak 
2. Reprezentacja 2011 - tr. C. Żarczyński 
4. Gr 2009/2010 Niebieska Kozanów - tr. M. Leśniak 
5. Gr 2009/2010 Biała Kozanów - tr. M. Leśniak 
6. Gr. 2010 Niebieska - Ołtaszyn - tr. A. Tomaszewski 
7. Gr. 2010/11 Niebieska - Sztabowa - tr. G. Parus 
8. Gr. 2009/10 - Siechnice gr niebieska - tr. J. Mazurkiewicz 

  
4) Polanica - Turnus II - 16.02.2020-22.02.2020 -
OFERTA
 Organizator: Akademia Olympic Wrocław   


Grupy: 
1. Gr. 2007 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber 
2. Gr. 2008/09 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber 
3. Gr. 2007/08 Biała - Ołtaszyn - tr. J. Hodowany 
4. Gr. 2010 Biała - Ołtaszyn - tr. J. Hodowany 
5. Gr. 2011 Biała - Ołtaszyn - tr. J. Hodowany 
6. Gr. 2012 Biała - Ołtaszyn - tr. W. Antoszczyszyn 
7. Gr. 2010/11 - Siechnice gr biała- tr. J. Mazurkiewicz 
8. Gr. 2010 Biała 2 - Sztabowa - tr. J. Mazurkiewicz 
9. Gr. 2011 Biała - Sztabowa - tr. J. Mazurkiewicz 
10. Gr. 2009/2010 Niebieska Psie Pole - tr. P. Michalewski 
11. Gr. 2009/2010 Biała Psie Pole - tr. P. Michalewski 
12. Gr. 2010 Niebieska - Kozanow - tr. B. Gałkowski 
13. Gr. 2010 Biała - Kozanow - tr. B. Gałkowski 
14. Gr. 2010/11 Niebieska - St. Olimpijski - tr. J. Suchy 
15. Gr. 2010/11 Biała - St. Olimpijski - tr. J. Suchy 
16. Gr. 2010/11 Biała - Kozanów - tr. G. Tomasiuk 
17. Gr. 2009/11 Biała - Obornicka - tr. D. Świder 
18. Gr. 2011 Niebieska - Kozanow - tr. Cz. Żarczyński 
19. Gr. 2011 Biała - Kozanów - tr. Cz. Żarczyński 
20. Gr. 2012 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Robaszyński 
21. Gr. 2012 Biała - Sztabowa - tr. J. Tomasiuk 
22. Gr. 2009 Niebieska - Sztabowa - tr. D. Pędziałek 
23. Gr. 2009 Biała - Sztabowa - tr. D. Pędziałek 


Prosimy zapoznać się z ofertami, a w przypadku pytań -> telefon kontaktowy 537 - 323 - 056


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio