AKTUALNOŚCI
 
Półkolonie zimowe - ferie 2020r. - rozpiska 2019-12-16

 Szanowni Państwo,

przedstawiamy szczegółową ofertę zimowych półkolonii Olympic - ferie 2020r.

* KOSZT PÓŁKOLONII 450zł

PEŁNA OFERTA <- klik

➡️Półkolonia w ZS nr 9 ul. Krajewskiego 1
Termin półkolonii: 10.02.2020-14.02.2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2008/09 niebieska Oddział Olimpijski - tr. Marcin Kiczyński
2) Grupa 2010/11 Niebieska Oddział Olimpijski - tr. Jakub Suchy
3) Grupa 2010/11 biała Oddział Olimpijski - tr. Jakub Suchy
4) Grupa 2012 i mł. Oddział Olimpijski - tr. Jakub Suchy

➡️Półkolonia w SP nr 97 ul. Prosta 16
Termin półkolonii: 10.02.2020-14.02.2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2008/09 biała Oddział Sztabowa – tr. P. Symber
2) Grupa 2009 niebieska Oddział Sztabowa tr. Dawid Pędziałek
3) Grupa 2009 biała Oddział Sztabowa – tr. Dawid Pędziałek
4) Grupa 2010 niebieska Oddział Sztabowa - tr. Grzegorz Parus
5) Grupa 2010 biała Oddział Sztabowa - tr. Grzegorz Parus
6) Grupa 2010/11 niebieska Oddział Sztabowa – tr. Jacek Mazurkiewicz
7) Grupa 2011 biała Oddział Sztabowa – tr. Jacek Mazurkiewicz
8) Grupa 2010 biała 2 Oddział Sztabowa - tr. Jacek Mazurkiewicz
9) Grupa 2012 niebieska Oddział Sztabowa - tr. Adam Robaszyński
10) Grupa 2013 niebieska Oddział Sztabowa - tr. Adam Robaszyński
11) Grupa 2013 biała Oddział Sztabowa - tr. Adam Robaszyński
12) Grupa 2012 biała Oddział Sztabowa - tr. Jarosław Tomasiuk

➡️Półkolonia w SP przy ul. Czeskiej
Termin półkolonii: 10.02.2020-14.02.2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2009/11 Oddział Osobowice - tr. Dawid Świder
2) Grupa 2012 Oddział Osobowice - tr. Dawid Świder
3) Grupa 2013- Oddział Osobowice - tr. Dawid Świder

➡️Półkolonia w ZS nr 2 ul. Borowska 105
Termin półkolonii: 10.02.2020-14.02.2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2013 biała Oddział Ołtaszyn - tr. Jakub Górski
2) Grupa 2012 niebieska Oddział Ołtaszyn - tr. Wojciech Antoszczyszyn
3) Grupa 2012 biała Oddział Ołtaszyn - tr. Wojciech Antoszczyszyn
4) Grupa 2011 niebieska Oddział Ołtaszyn - tr. Jakub Hodowany
5) Grupa 2010 niebieska Oddział Ołtaszyn - tr. Adrian Tomaszewski
6) Grupa 2010 biała Oddział Ołtaszyn - tr. Jakub Hodowany
7) Grupa 2011 biała Oddział Ołtaszyn - tr. Jakub Hodowany
8) Grupa 2008/09 niebieska Oddział Ołtaszyn - tr. Sebastian Wilusz
9) Grupa 2008/09 biała Oddział Ołtaszyn - tr. Sebastian Wilusz

➡️Półkolonia w Gimnazjum nr 2 ul. Gorlicka 25
Termin półkolonii: 10.02.2020-14.02.2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010/11 biała Psie Pole - tr. Piotr Michalewski
2) Grupa 2010/11 niebieska Psie Pole - tr. Piotr Michalewski
3) Grupa 2012/13 Oddział Psie Pole – tr. Brajan Pogwizd
4) Grupa 2013 i mł. Oddział Psie Pole – tr. Brajan Pogwizd

➡️Półkolonia w ZS nr 21 ul. Ignuta 38
Termin półkolonii: 17.02.2020-21.02.2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010 niebieska Oddział Kozanów – tr. Bartosz Gałkowski
2) Grupa 2010 Biała Oddział Kozanów – tr. Bartosz Gałkowski
3) Grupa 2011/2012 niebieska Oddział Kozanów – tr. Cezary Żarczyński
4) Grupa 2011/2012 biała Oddział Kozanów – tr. Cezary Żarczyński
5) Grupa 2012/2013 Oddział Kozanów – tr. Cezary Żarczyński
6) Grupa 2013 Biała Oddział Kozanów – tr. Grzegorz Tomasiuk
7) Grupa 2009/10 Niebieska Oddział Kozanów - tr. Michał Leśniak
8) Grupa 2009/10 Biała Oddział Kozanów - tr. tr. Michał Leśniak
9) Grupa 2009/10 Biała Oddział Kozanów – tr. Grzegorz Tomasiuk

➡️Półkolonia w Gimnazjum Siechnice ul. Piastów Śląskich 40
Termin półkolonii: 17.02.2020-21.02.2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2009/10 - tr. Jacek Mazurkiewicz
2) Grupa 2010/11 - tr. Jacek Mazurkiewicz
3) Grupa 2012 - tr. Damian Klich
4) Grupa 2013 i mł - tr. Damian Klich


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio