AKTUALNOŚCI
 
Komunikat Obozowy - Strzegom Turnus I 2020-02-04

Szanowni Państwo,
w związku ze zbliżającym się piłkarskim obozem w Strzegomiu turnus 1 poniżej przesyłamy szczegółowe informacje dotyczące obozu:

Komunikat organizacyjny dla rodziców i zawodników w sprawie obozu piłkarskiego w Strzegomiu w terminie: 09.02.2020 – 15.02.2020r.
Zbiórka na obóz dnia 09.02.2020 godz. 8:00 (niedziela) al. Paderewskiego 35 koło Balonu (teren AWF Wrocław)
Powrót z obozu w dniu 15.02.2020 (sobota) godzina 12.00
Odbiór zawodników o godzinie 13.30 al. Paderewskiego 35 koło Balonu (teren AWF Wrocław)



Uwaga!
Każdy zawodnik, biorący udział w obozie, musi posiadać ważną - podbitą legitymację z wpisanym nr pesel (przy peselu również musi być pieczątka szkoły). Zawodnik, który jeszcze nie uczęszcza do szkoły zobowiązany jest do posiadania innego dokumentu ze zdjęciem, który potwierdza jego tożsamość (np paszport lub książeczka zdrowia).

1. Organizator: Akademia Olympic Wrocław
2. Miejsce obozu: Hotel Stragona, Al. Wojska Polskiego 47, 58-150 Strzegom, tel. 663 776 493
3. Termin obozu: 09.02.2019 - 15.02.2019 r.
4. Wyjazd na obóz – al. Paderewskiego 35 (teren AWF Wrocław)
* Każdy uczestnik obozu podczas zbiórki powinien mieć ze sobą przygotowane dokumenty:
• wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika obozu,
• regulamin obozowy,
• legitymacje szkolna,
• badania lekarskie,
• kieszonkowe - max 70 zł w kopercie zamkniętą i podpisaną
5. Powrót z obozu w dniu 15.02.2020 (sobota) godzina 13.30
Al. Paderewskiego 35 koło Balonu (teren AWF Wrocław)

Co należy zabrać na obóz:
- Obuwie: przynajmniej: 1 para korków / 1 para „szutrówek”, 1 para butów na hale
- Trampki lub adidasy, 1 para klapek,
- Ręczniki (najlepiej 2-3): 1 ręcznik „prysznicowy” + 1 ręcznik
mniejszy,
- Strój sportowy: strój na trening, tj. spodenki + koszulki z krótkim
rękawkiem + 2 / 3 pary getrów,
- Kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe,
- Odzież termiczną (góra oraz dół), czapki, rękawiczki, kominy
- Kąpielówki,
- Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów),
- Piżama, bielizna osobista,
- Legitymacja szkolna,
- Wypełniona karta uczestnika obozu oraz podpisany regulamin,
- Badanie lekarskie („podbite” przez lekarza medycyny sportowej),
- Suchy prowiant na drogę (bez chipsów, napojów gazowanych),
- plecak, bidon, portfel.
- ulubione gry planszowe / karciane / itp (max 2 szt.)
WAŻNE: Wszystkie rzeczy powinny być podpisane przynajmniej inicjałami dziecka. Sprawdzony sposób to też pakowanie ubrań na każdy dzień (zestawy) do oddzielnych reklamówek.

Pozostałe, ważne sprawy:
* Rozmowy telefoniczne każdego dnia będą możliwe w godzinach 13.30-14.30 (w pozostałym czasie telefony wszystkich zawodników ze względu bezpieczeństwa będą przechowywane u trenera-opiekuna – możliwe są zmiany godzin telefonowania za względu na zmiany w harmonogramie dniowym).
W przypadku, kiedy zawodnik nie weźmie telefonu na obóz, prosimy o dzwonienie na telefon trenera - opiekuna.
* Zakaz spożywania chipsów, napojów gazowanych przez zawodników podczas obozu.
* Zakaz posiadania konsol, gier komputerowych przez zawodników podczas obozu.
* Na obóz maksymalnie zawodnik może zabrać 70 zł "kieszonkowego" (prosimy, aby pieniądze były umieszczone w podpisanej kopercie (imieniem i nazwiskiem zawodnika) i przekazane podczas zbiórki trenerowi - opiekunowi. Prosimy aby w kopercie były banknoty 10 zł.

Przykładowy plan dnia obozowego (może ulec zmianie):
07.00 – 08.00 – pobudka, toaleta poranna
08.00 – 08.30 - śniadanie
08.30 – 09.00 – porządki w pokojach
09.00 – 10.30 – trening na hali / orliku
11.30 – 12.30 – toaleta po treningu
12.30 – 13.30 - obiad
13.30 – 14.30 - sjesta poobiednia/telefonowanie do rodziców/wyjście na spacer
14.30 – 15.30 – zajęcia w grupach
15.30 – 17.00 – trening na hali
17.00 – 18.00 – toaleta po treningu
18.00 – 19.00 - kolacja
19.00 – 21.30 – zajęcia w grupach/kino/tenis stołowy/liga obozowa/łyżwy
21.30 – 22.00 – toaleta wieczorna
22.00 – cisza nocna

Kadra trenerska:
1. Kierownik obozu – Krzysztof Wołczek (tel. 530 999 972)
2. Trener Damian Piszczałka (tel. 663 157 815)
3. Trener Sebastian Wilusz (tel. 660 697 050)
4. Trener Paweł Schmidt (tel. 725 001 173)
5. Trener Dawid Pędziałek (tel. 608 603 487)
6. Trener Damian Klich (tel. 724 178 287)
7. Trener Marcin Kiczyński (tel. 691 740 554)
8. Trener – asystent Brayan Pogwizd (tel. 725 423 933)

LISTA ZAWODNIKÓW:
Trener Damian Piszczałka (tel. 663 157 815)

1. Ambroziak Wiktor
2. Blichar Jakub
3. Butra Kacper
4. Chołast Jakub
5. Doktór Oliwier
6. Flak Mikołaj
7. Iwaszko Maciej
8. Kaliszczak Michał
9. Kania Olaf
10. Klimas Patryk
11. Kwiecień Maciej
12. Kwieciński Maksymilian
13. Lejawka Jakub
14. Murat Jakub
15. Pietrzyk Ernest
16. Przybyła Wiktor
17. Siewiera Nikodem
18. Węgrzyn Kacper
19. Wójciak Teodor
20. Zimierski Mateusz

Trener Sebastian Wilusz (tel. 660 697 050)
1. Bałaj Marcin
2. Baran Radosław
3. Boczar Aleksander
4. Cygan Jakub
5. Dreksa Artur
6. Janiec Aleksander
7. Kaczmarski Jakub
8. Kołcun Radosław
9. Kuczma Bruno
10. Kudelsky Danyil
11. Niemczyk Wiktor
12. Oliwa Arkadiusz
13. Perzyński Szymon
14. Pomian Oskar
15. Sołtys Mateusz
16. Ulatowski Wiktor
17. Waszczyński Remigiusz
18. Wróblewski Bartosz
19. Żywiczyński Bartosz

Trener Paweł Schmidt (tel. 725 001 173)

1. Bryła Maksymilian
2. Drzewosz Jarosz
3. Kobelczuk Igor
4. Kowalski Dawid
5. Moskaluk Dawid
6. Pazdyka Kamil
7. Leś Mateusz
8. Lorek Arkadiusz
9. Rybicki Maciej
10. Szczot Xavier
11. Świętojański Szymon
12. Taraska Dawid
13. Walczak Oliwier
14. Wąsala Dawid
15. Wlazło Bartosz
16. Zarycki Antek

Trener Dawid Pędziałek (tel. 608 603 487)
1. Bałaj Marcjusz
2. Chlebek Grzegorz
3. Dereń Norbert
4. Drapiński Patryk
5. Kaszub Jakub
6. Kiec Franciszek
7. Klint Dominik
8. Rulenko Zakhar
9. Stachyra Ksawery
10. Stępień Kacper
11. Szukiewicz Krzysztof
12. Topolski Szymon
13. Wrzesiński Franciszek
14. Wrzesiński Mikołaj

Trener Damian Klich (tel. 724 178 287)
1. Baczulis Wojciech
2. Berezowski Adolf
3. Fijałkowski Alan
4. Gdula Aleksander
5. Głębocki Adam
6. Gołąbek Franciszek
7. Hebrowski Filip
8. Krajewski Dorian
9. Kucharek Krzysztof
10. Matczak Mikołaj
11. Olchowik Alex
12. Pietrzkiewicz Konrad
13. Staszewski Bruno
14. Szkwarek Michał
15. Trawczyński Mateusz

Trener Marcin Kiczyński (tel. 691 740 554)
1. Jurczewski Mateusz
2. Sikorski Patryk
3. Widziszewski Kajetan
4. Gawior Mikołaj
5. Kujawa Gracjan
6. Pracholczyk Antoni
7. Rosiński Bartłomiej
8. Stanisławiak Roch
9. Woubishet Kacper

W przypadku, kiedy dziecka nie ma na liście, proszę o pilny kontakt pod numerem: 661 036 426.


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio