AKTUALNOŚCI
 
Komunikat Obozowy - Strzegom Turnus II 2020-02-12

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się piłkarskim obozem w Strzegomiu turnus 2 poniżej przesyłam szczegółowe informacje dotyczące obozu:



KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY DLA RODZICÓW I ZAWODNIKÓW w sprawie obozu piłkarskiego w Strzegomiu w terminie: 16.02.2020 - 22.02.2020



Zmiana terminu obozu nastąpiła na prośbę hotelu, który będzie nas gościł. Związana ona jest z motywacją hotelu do przyjęcia nas w sposób profesjonalny oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie. Łącznie w Strzegomiu w ciągu dwóch turnusów pojawi się ponad 160 zawodników Olympic Wrocław i hotel musi mieć czas na przygotowanie pokoi na przybycie Państwa dzieci. Za niedogodności przepraszamy.



Zbiórka na obóz dnia 16.02.2020 godz. 8:00 (niedziela)

al. Paderewskiego 35 koło Balonu (teren AWF Wrocław)

Powrót z obozu w dniu 22.02.2020 (sobota) godzina 12:00

Odbiór zawodników o godzinie 13:30

al. Paderewskiego 35 koło Balonu (teren AWF Wrocław)



Uwaga!

Każdy zawodnik, biorący udział w obozie, musi posiadać ważną - podbitą legitymację z wpisanym nr pesel (przy peselu również musi być pieczątka szkoły). Zawodnik, który jeszcze nie uczęszcza do szkoły zobowiązany jest do posiadania innego dokumentu ze zdjęciem, który potwierdza jego tożsamość (np paszport lub książeczka zdrowia).



1. Organizator: Akademia Olympic Wrocław

2. Miejsce obozu: Hotel Stragona, Al. Wojska Polskiego 47, 58-150 Strzegom, tel. 663 776 493

3. Termin obozu: 16.02.2020 - 22.02.2020

4. Wyjazd na obóz – 16.02.2020 godz. 8:00 

Al. Paderewskiego 35 (teren AWF Wrocław)

5. Powrót z obozu w dniu 22.02.2020 (sobota) godzina 13.30

Al. Paderewskiego 35 koło Balonu (teren AWF Wrocław)


WAŻNE! Każdy uczestnik obozu podczas zbiórki powinien mieć ze sobą przygotowane dokumenty:

· wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika obozu,

· regulamin obozowy,

· legitymacje szkolna,

· badania lekarskie,

· kieszonkowe - max 70 zł w kopercie zamkniętą i podpisaną





Co należy zabrać na obóz:


- Obuwie: przynajmniej: 1 para korków / 1 para „szutrówek”, 1 para butów na hale

- Trampki lub adidasy, 1 para klapek,

- Ręczniki (najlepiej 2-3): 1 ręcznik „prysznicowy” + 1 ręcznik mniejszy,

- Strój sportowy: strój na trening, tj. spodenki + koszulki z krótkim rękawkiem + 2 / 3 pary getrów,

- Kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe,

- Odzież termiczną (góra oraz dół), czapki, rękawiczki, kominy

- Kąpielówki,

- Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów),

- Piżama, bielizna osobista,

- Legitymacja szkolna,

- Wypełniona karta uczestnika obozu oraz podpisany regulamin,

- Badanie lekarskie („podbite” przez lekarza medycyny sportowej),

- Suchy prowiant na drogę (bez chipsów, napojów gazowanych),

- plecak, bidon, portfel.

- ulubione gry planszowe / karciane / itp (max 2 szt.)

WAŻNE: Wszystkie rzeczy powinny być podpisane przynajmniej inicjałami dziecka. Sprawdzony sposób to też pakowanie ubrań na każdy dzień (zestawy) do oddzielnych reklamówek.




Pozostałe, ważne sprawy:

* Rozmowy telefoniczne każdego dnia będą możliwe w godzinach 13.30-14.30 (w pozostałym czasie telefony wszystkich zawodników ze względu bezpieczeństwa będą przechowywane u trenera-opiekuna – możliwe są zmiany godzin telefonowania za względu na zmiany w harmonogramie dniowym).

W przypadku, kiedy zawodnik nie weźmie telefonu na obóz, prosimy o dzwonienie na telefon trenera - opiekuna.

* Zakaz spożywania chipsów, napojów gazowanych przez zawodników podczas obozu.

* Zakaz posiadania konsol, gier komputerowych przez zawodników podczas obozu.

* Na obóz maksymalnie zawodnik może zabrać 70 zł "kieszonkowego" (prosimy, aby pieniądze były umieszczone w podpisanej kopercie (imieniem i nazwiskiem zawodnika) i przekazane podczas zbiórki trenerowi - opiekunowi. Prosimy aby w kopercie były banknoty 10 zł.



Przykładowy plan dnia obozowego (może ulec zmianie):


07.00 – 08.00 – pobudka, toaleta poranna

08.00 – 08.30 - śniadanie

08.30 – 09.00 – porządki w pokojach

09.00 – 10.30 – trening na hali / orliku

11.30 – 12.30 – toaleta po treningu

12.30 – 13.30 - obiad

13.30 – 14.30 - sjesta poobiednia/telefonowanie do rodziców/wyjście na spacer

14.30 – 15.30 – zajęcia w grupach

15.30 – 17.00 – trening na hali

17.00 – 18.00 – toaleta po treningu

18.00 – 19.00 - kolacja

19.00 – 21.30 – zajęcia w grupach/kino/tenis stołowy/liga obozowa/łyżwy

21.30 – 22.00 – toaleta wieczorna

22.00 – cisza nocna



Kadra trenerska:

1. Kierownik obozu – Krzysztof Wołczek (tel. 530 999 972)

2. Trener Dawid Knopik (tel. 511 327 201)

3. Trener Sebastian Wilusz (tel. 660 697 050)

4. Trener Rafał Sztylka (tel. 667 849 785)

5. Trener Adrian Tomaszewski (tel. 725 363 795)

6. Trener Marcin Kiczyński (tel. 691 740 554)


LISTA ZAWODNIKÓW:

Trener Dawid Knopik (tel. 511 327 201)

1. Grześ Hubert

2. Guzowski Jakub

3. Jędrzejowski Michał

4. Widawski Mikołaj

5. Woźniak Jan

6. Markowski Karol

7. Mazurkiewicz Sebastian

8. Schuland Michał

9. Widera Aleksander

10. Hiczuk Borys

11. Kasprzak Michal

12. Krupacz Wojciech


Trener Sebastian Wilusz (tel. 660 697 050)


1. Dziaczyński Kamil

2. Stawarz Jędrzej

3. Benachour Damian

4. Burzec Franciszek

5. Chajdukiewicz Michał

6. Cichowski Mikołaj

7. Dzik Jacek

8. Gregorek Franciszek

9. Haremza Jan

10. Ranowicz Oliwier

11. Samiec Dawid

12. Szynkura Igor

13. Zenka Filip

14. Żak Szymon


Trener Rafał Sztylka (tel. 667 849 785)

1. Blum Igor

2. Czaja Robert

3. Jaśkiewicz Jakub

4. Potrykus Kamill

5. Potrykus Mateusz

6. Jędrzejczyk Hubert

7. Kaiser Szymon

8. Mańkowski Mateusz

9. Pac Beniamin

10. Rudnicki Bruno

11. Terlikowski Mateusz

12. Tyluś Dominik

13. Zamiar Bartosz

14. Kasprzak Tymoteusz

15. Monagas Aquiles


Trener Adrian Tomaszewski (tel. 725 363 795)

1. Bancerz Kacper

2. Chyży Jan

3. Gajek Oliwier

4. Gawlik Maciej

5. Kurtys Gracjan

6. Ławkiel Paweł

7. Pędzisz Kornel

8. Sawicki Krzysztof

9. Szwesta Karol

10. Czykiel Adam

11. Kuśmierczak Stanisław

12. Polus Wojciech

13. Poros Stanisław

14. Zaród Kajetan


Trener Marcin Kiczyński (tel. 691 740 554)

1. Frykowski Jakub

2. Hamerski Filip

3. Jurach Mateusz

4. Kałuża Jędrzej

5. Kopański Patryk

6. Ostapski Nataniel

7. Paczkowski Dawid

8. Pietroński Kacper

9. Rakowicz Krzysztof

10. Witaszek Fabian

11. Szczepanik Daniel

12. Walczak Mateusz

13. Łagun Mateusz 


Jeżeli kogoś nie ma na liście prosze o pilny kontakt tel. 661 036 426

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio