AKTUALNOŚCI
 
Ogłaszamy terminy 2020-02-19

 ❗️TERMINY LETNICH OBOZÓW OLYMPIC ❗️😎☀️

Ogłaszamy terminy letnich obozów z Olympic!
Prosimy o zapoznanie się z rozpiską 📋

➡️ Ustka - Turnus 1 - 07.08-14.08.2020r.
1. Reprezentacja 2007/08 - tr. P. Schmidt
2. Reprezentacja 2008/09 - tr. D. Pędziałek
3. Gr. 2009 Niebieska - Sztabowa - tr. D. Pędziałek
4. Gr. 2009 Biała - Sztabowa - tr. D. Pędziałek

➡️ Ustka - Turnus 2 - 14.08-21.08.2020r.
1. Gr. 2005 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik
2. Gr. 2006 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik
3. Gr. 2006 Niebieska 1 - Sztabowa - tr. J. Zarycki
4. Gr. 2006 Niebieska 2 - Sztabowa - tr. J. Zarycki
5. Gr. 2006/07 Niebieska - St. Olimpijski - tr. M. Kiczyński
6. Gr. 2007 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Tomaszewski

➡️ Ustka - Turnus 3 - 21.08-28.08.2020r.
1. Gr. 2008 Niebieska - Kozanow - tr. R. Sztylka
2. Gr. 2008 Biała - Kozanow - tr. R. Sztylka
3. Gr. 2007/08 Niebieska - Psie Pole - tr. M. Wencel
4. Gr. 2008 Niebieska - Sztabowa - tr. G. Parus
5. Gr. 2008/09 Niebieska - Ołtaszyn - tr. S. Wilusz
6. Gr. 2009/10 Niebieska - Ołtaszyn - tr. S. Wilusz
7. Grupa niebieska 2008 Stadion Olimpijski - M. Kiczyński

➡️ Ustronie Morskie - Turnus 1 - 07.08-14.08.2020r.
1. Gr. 2007 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber
2. Gr. 2008/09 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber
3. Gr. 2007/08 Biała - Ołtaszyn - tr. M. Urbański
4. Gr. 2009/2010 Niebieska Psie Pole - tr. P. Michalewski
5. Gr. 2009/2010 Biała Psie Pole - tr. P. Michalewski
6. Gr. 2010 Niebieska - Kozanow - tr. B. Gałkowski
7. Gr. 2010 Biała - Kozanow - tr. B. Gałkowski
8. Gr. 2010 Biała - Ołtaszyn - tr. M. Urbański
9. Gr. 2009/11 Biała - Obornicka - tr. D. Świder
10. Gr 2009/2010 Niebieska Kozanów - tr. M. Leśniak
11. Gr 2009/2010 Biała Kozanów - tr. M. Leśniak

➡️ Ustronie Morskie -Turnus 2 - 15.08-22.08.2020r.
1. Reprezentacja 2011 - tr. J. Zarycki
2. Reprezentacja 2012 - tr. D. Klich
3. Reprezentacja 2010 - tr. M. Leśniak

➡️ Ustronie Morskie - Turnus 3 - 23.08-30.08.2020r.
1. Gr. 2010/11 Biała - Kozanów - tr. G. Tomasiuk
2. Gr. 2011 Niebieska - Kozanow - tr. B. Gałkowski
3. Gr. 2011 Biała - Kozanów - tr. B. Gałkowski
4. Gr. 2012 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Robaszyński
5. Gr. 2012 Biała - Sztabowa - tr. M. Mielczarek
6. Gr. 2012 Niebieska - Ołtaszyn - tr. K. Borowy
7. Gr. 2012 Biała - Ołtaszyn - tr. K. Borowy
8. Gr. 2012 Biała - Obornicka - tr. D. Świder
9. Gr. 2010/11 Niebieska - St. Olimpijski - tr. J. Suchy
10. Gr. 2010/11 Biała - St. Olimpijski - tr. J. Suchy

➡️ Niechorze - 11.08-19.08.2020r.
1. Reprezentacja 2005 - tr. D. Piszczałka
2. Reprezentacja 2006 - tr. S. Wilusz

➡️ Mrzeżyno - 22.08-29.08.2020r.
1. Gr. 2010 Niebieska - Ołtaszyn - tr. A. Tomaszewski
2. Gr. 2010/11 Niebieska - Sztabowa - tr. G. Parus
3. Gr. 2009/10 - Siechnice gr niebieska - tr. J. Mazurkiewicz
4. Gr. 2010/11 - Siechnice gr biała- tr. J. Mazurkiewicz
5. Gr. 2010 Biała 2 - Sztabowa - tr. J. Mazurkiewicz
6. Gr. 2011 Biała - Sztabowa - tr. J. Mazurkiewicz


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio