AKTUALNOŚCI
 
Ruszyły zapsy na letnie obozy piłkarskie - 2020 2020-06-19

  ROZPISKA OBOZÓW LETNICH 2020 I PEŁNA OFERTA

Ustka 1 - 07.08-14.08.2020.  - 
OFERTA - POBIERZ
1. Reprezentacja 2007/08 - tr. P. Schmidt
2. Reprezentacja 2008/09 - tr. D. Pędziałek
3. Gr. 2009 Niebieska - Sztabowa - tr. D. Pędziałek
4. Gr. 2009 Biała - Sztabowa - tr. D. Pędziałek
5. Gr. 2010 Niebieska - Sztabowa - tr. G. Parus

Ustka 2 - 14.08-21.08.2020. - 
OFERTA - POBIERZ
1. Gr. 2005 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik
2. Gr. 2006 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik
3. Gr. 2006 Niebieska 1 - Sztabowa - tr. J. Zarycki
4. Gr. 2006 Niebieska 2 - Sztabowa - tr. J. Zarycki
5. Gr. 2006/07 Niebieska - St. Olimpijski - tr. M. Kiczyński
6. Gr. 2007 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Tomaszewski

Ustka 3 - 21.08-28.08.2020. - 
OFERTA - POBIERZ
1. Gr. 2008 Niebieska - Kozanow - tr. R. Sztylka
2. Gr. 2008 Biała - Kozanow - tr. R. Sztylka
3. Gr. 2007/08 Niebieska - Psie Pole - tr. M. Wencel
4. Gr. 2008 Niebieska - Sztabowa - tr. G. Parus
5. Gr. 2008/09 Niebieska - Ołtaszyn - tr. S. Wilusz
6. Gr. 2009/10 Niebieska - Ołtaszyn - tr. S. Wilusz
7. Grupa niebieska 2008 Stadion Olimpijski - M. Kiczyński

Darłowo - 1 - 07.08-14.08.2020. - 
OFERTA - POBIERZ

1. Gr. 2007 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber 

2. Gr. 2008/09 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber 

3. Gr. 2007/08 Biała - Ołtaszyn - tr. M. Urbański 

4. Gr. 2009/2010 Niebieska Psie Pole - tr. P. Michalewski 

5. Gr. 2009/2010 Biała Psie Pole - tr. P. Michalewski

6. Gr. 2010 Biała - Ołtaszyn - tr. M. Urbański 

7. Gr. 2009/11 Biała - Obornicka - tr. K. Rusin 

8. Gr. 2010/11 Niebieska - St. Olimpijski - tr. J. Suchy 

9. Gr. 2010/11 Biała - St. Olimpijski - tr. J. Suchy 

Darłowo - 2  - 16.08-23.08.2020. - OFERTA  - POBIERZ

1. Gr. 2010/12 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber

2. Gr. 2010 Biała - Kozanów - tr. G. Tomasiuk 

3. Gr. 2010/11 Niebieska - Kozanow - tr. J. Tomasiuk 

4. Gr. 2012 Niebieska - Kozanów - tr. J. Tomasiuk 

5. Gr. 2011/12 Biała - Kozanów -  tr. G. Tomasiuk

5. Gr. 2012 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Robaszyński

6. Gr. 2012 Niebieska - Ołtaszyn - tr. K. Borowy 

7. Gr. 2012 Biała - Ołtaszyn - tr. K. Borowy 

8. Gr. 2012 Biała - Obornicka - tr. K. Rusin 

9. Gr 2012 - Psie Pole - tr. B. Pogwizd 

1. Gr 2009/2010 Niebieska Kozanów - tr. M. Leśniak 

2. Gr 2009/2010 Biała Kozanów - tr. M. Leśniak

3. Gr. 2010 Niebieska - Ołtaszyn - tr. A. Tomaszewski 

4. Gr. 2009/10 - Siechnice gr niebieska - tr. J. Mazurkiewicz  

5. Gr. 2010/11 - Siechnice gr biała- tr. J. Mazurkiewicz 


Darłowo- 3 - 23.08-30.08.2020. - 
OFERTA - POBIERZ

1. Reprezentacja 2011 - tr. J. Zarycki

2. Reprezentacja 2012 - tr. D. Klich 

3. Reprezentacja 2010 - tr. M. Leśniak 


Niechorze - 11.08-19.08.2020.  - 
OFERTA - POBIERZ
1. Reprezentacja 2005 - tr. D. Piszczałka
2. Reprezentacja 2006 - tr. S. Wilusz


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio