AKTUALNOŚCI
 
Wolne miejsca na letnie półkolonie! 2020-07-30

 📣Już w najbliższy poniedziałek ruszają półkolonie z Akademią Olympic! 🤩
03.08-07.08 lokalizacje:
📍 SP 97 ul. Prosta 16 - mamy wolne miejsca!
📍 Centrum Kultury Siechnice ul. Fabryczna 15 - mamy wolne miejsca!
10.08.-14.08 lokalizacje:
📍 ZS nr 1 ul. Słubicka 29 - mamy wolne miejsca!
📍 SP ul. Czeska 38 - mamy wolne miejsca!
17.08.-21.08 lokalizacje:
📍 ZS nr 9 ul. Krajewskiego 1 - mamy wolne miejsca!
Jeśli ktoś z Was chciałby się jeszcze dopisać - prosimy o pilny kontakt! ☎️
Nasze półkolonie to mnóstwo świetnej zabawy, treningów i integracji! Oprócz tego czekają nas wycieczki i warsztaty!💪 Nie będzie nudy!
Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
W cenę wliczone są już bilety na wszystkie atrakcje oraz wyżywienie!🥗
Ostatni moment by się dopisać... piszcie, dzwońcie!⚽️🦸‍

1. Półkolonia w SP nr 97 ul. Prosta 16
* 3-7 sierpnia 2020
* Trener prowadzący: Adam Robaszyński
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010-12 biała Oddział Sztabowa - P. Symber
2) Grupa 2012 niebieska Oddział Sztabowa - tr. Adam Robaszyński
3) Grupa 2013 Oddział Sztabowa - tr. Adam Robaszyński
4) Grupa 2014 Oddział Sztabowa - tr. Adam Robaszyński
5) Grupa 2013 Oddział Ołtaszyn - tr. Jakub Górski
6) Grupa 2014 Oddział Ołtaszyn - tr. Jakub Górski
7) Grupa 2012 niebieska Oddział Ołtaszyn - tr. Kacper Borowy
8) Grupa 2012 biała Oddział Ołtaszyn - tr. Kacper Borowy
9) Grupa 2010/11 biała Oddział Ołtaszyn - tr. Michał Urbański

2. Półkolonia w Centrum Kultury Siechnice ul. Fabryczna 15
* 3-7 sierpnia 2020
* Trener prowadzący: Damian Klich
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:

1) Grupa 2012 - tr. Damian Klich
2) Grupa 2013 i mł - tr. Damian Klich

3. Półkolonia w ZS nr 1 przy ul. Słubickiej 29
* 10-14 sierpnia 2020
* Trener prowadzący: Grzegorz Tomasiuk
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1 Grupa 2012 - niebieska Oddział Kozanów – tr. Jarosław Tomasiuk
1) Grupa 2011/2012 biała Oddział Kozanów – tr. Grzegorz Tomasiuk
2) Grupa 2013/2012 biała Oddział Kozanów – tr. Grzegorz Tomasiuk
3) Grupa 2013/14 Biała Oddział Kozanów – tr. Grzegorz Tomasiuk

4. Półkolonia w SP nr 50 przy ul. Czeskiej 38
* 10-14 sierpnia 2020
* Trener prowadzący: Kamil Rusin
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2009/11 Oddział Osobowice - tr. Kamil Rusin
2) Grupa 2012 Oddział Osobowice - tr. Kamil Rusin
3) Grupa 2013- Oddział Osobowice - tr. Kamil Rusin

5. Półkolonia w ZS nr 9 ul. Krajewskiego 1
* 17-21 sierpnia 2020
* Trener prowadzący: Jakub Suchy
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010/11 Niebieska Oddział Olimpijski - tr. Jakub Suchy
2) Grupa 2010/11 biała Oddział Olimpijski - tr. Jakub Suchy
3) Grupa 2010/11 biała Psie Pole - tr. Piotr Michalewski
4) Grupa 2010/11 nieb. Psie Pole - tr. Piotr Michalewski
5) Grupa 2012 Psie Pole - tr. B. Pogwizd
6) Grupa 2013/14 - tr. B. Pogwizd


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio