AKTUALNOŚCI
 
Zasady sanitarne podczas półkolonii letnich 2020-08-01

 W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia Covid-19, tegoroczne letnie półkolonie odbędą się z zachowaniem szczególnych środków ostrożności, a także zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa dla naszych zawodników.

Prosimy również, aby Państwo, jako opiekunowie pamiętali i stosowali się do wszystkich zasad.

W trosce o dobro uczestników półkolonii, a także kadry prowadzącej - zajęcia odbywać się będą w małych grupach. Zgodnie z zaleceniami MEN, każda z grup będzie przez większość czasu odbywała zajęcia w osobnej, stałej sali. Wyjątkami będą wyjścia na świeże powietrze oraz na wycieczki. Sale będą regularnie wietrzone a wszystkie przedmioty użytkowane przez uczestników, takie jak: ławki, krzesła, klocki, gry planszowe - dezynfekowane.

Rodzic odprowadza dziecko wyłącznie do przestrzeni wspólnej, z której uczestnik półkolonii będzie odbierany przez Trenera. Zalecenia MEN nie przewidują możliwości wchodzenia przez rodziców/opiekunów do sal, w których będą odbywały się zajęcia.
Obowiązkowe dla rodziców będzie również zakrywanie ust i nosa podczas przebywania na terenie szkoły.

Dziecko, które bierze udział w półkoloniach musi być zdrowe.
Jeśli pod naszą opieką któryś z uczestników półkolonii zacznie wykazywać objawy charakterystyczne dla przeziębienia, rodzic będzie zobowiązany możliwie jak najszybciej odebrać dziecko z terenu placówki. « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio