AKTUALNOŚCI
 
Relacja z Turnieju Ligi Orlika 2020-10-11


🦸‍♂️Kolejna niedziela i kolejny Turniej Ligi Orlika organizowany przez naszą akademię w ramach rozgrywek Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. To już 3 zawody w rundzie jesiennej!
Zmagania odbyły się na stadionie przy ul. Lotniczej 72 w dwóch turach:
- I tura godz. 9.00-11.30
- II tura godz. 12.00-14.30
W zawodach wzięło udział 15 drużyn. Łącznie rozegrano 31 meczów. Każdy z nich trwał minimum po 15 minut, co dało łącznie 8 godzin i 50 minut czasu gry!! Tak długi czas gry przełożył się na mnóstwo goli, udanych dryblingów, świetnych interwencji bramkarskich oraz setki rozegranych pojedynków 1 vs 1.
Dzięki fantastycznej pogodzie oraz przy wsparciu rodziców-kibiców, turniej przebiegł sprawnie i w duchu rywalizacji "fair-play".
W turnieju wzięły udział następujące zespoły⤵️
☑️WKS ŚLĄSK WROCŁAW SA
☑️FC WROCŁAW ACADEMY
☑️1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
☑️AP CHAMPIONS OŁAWA
☑️BŁYSKAWICA SZEWCE
☑️PIAST ŻMIGRÓD
☑️PARASOL WROCŁAW
oraz silna grupa naszych zespołów⤵️
☑️OLYMPIC JUNIOR
☑️Olympic (Psie Pole)
☑️Olympic (Kozanów)
☑️Olympic (Ołtaszyn)
☑️Olympic (Stadion Olimpijski)
Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom oraz ich trenerom za przybycie, rywalizację oraz świetną atmosferę!!!
Kolejne i ostatnie w rundzie jesiennej zawody z cyklu Ligi Orlika odbędą się za 2 tygodnie (25.10.2020) i jak do tej pory w roli gospodarza wystąpi nasza Akademia.


 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio