AKTUALNOŚCI
 
Zagramy w barażach o CLJ U-15 2021-06-06

 
📣 Zagramy w barażach o CLJ U-15 ‼️
W niedzielę 6 czerwca, w meczu 12 kolejki Dolnośląskiej Ligi Trampkarzy, zespół trenera Pawła Schmidta pokonał WKS Śląsk Wrocław. Tym samym na 2 kolejki przed końcem ligowych zmagań zagwarantował sobie zwycięstwo w ligowej tabeli oraz udział w barażach o Centralna Liga Juniorów U-15. Rywalem naszych zawodników będzie mistrz Śląskiej Ligi Trampkarzy 🔝
🟢 WKS Śląsk Wrocław 3️⃣ : 9️⃣ Olympic Wrocław🔵
Kadra meczowa:
🔹 Bałaj Marcin
🔹 Boczar Aleksander
🔹 Kołcun Radosław
🔹 Konopka Mateusz ⚽️
🔹 Kudelskyi Danyil ⚽️⚽️
🔹 Lorek Arkadiusz
🔹 Liberski Julian ⚽️
🔹 Moskaluk Dawid
🔹 Niemczyk Wiktor ⚽️
🔹 Pomian Oskar ⚽️
🔹 Sepesi Jakub
🔹 Sługocki Patryk ©️ ⚽️
🔹 Świętojański Szymon
🔹 Ulatowski Wiktor
🔹 Walczak Oliwier
🔹 Żywiczyński Bartosz
🔹 Kwieciński Maksymilian ⚽️
🔹 Zawada Oskar ⚽️
🔷 Trener Paweł Schmidt
🔷 II Trener Jakub Górski
"Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników. Myślę, że od początku rozgrywek pokazywaliśmy widowiskowy, ofensywny i skuteczny futbol. Baraże o Centralną Ligę Juniorów potraktujemy jako nagrodę za pracę wykonaną na boiskach treningowych. Najważniejszy jest fakt, że większość moich graczy poczyniło przez ostatnie miesiące zauważalny progres umiejętności techniczno-taktycznych oraz mentalnych. Na koniec chciałbym przekazać słowa wsparcia dla Maksa Kwiecińskiego, który w ostatnim meczu najprawdopodobniej nabawił się poważnej kontuzji".
- trener Paweł Schmidt
Gratulujemy !!!
💙💙💙

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio