KLUB BIZNESU
Aktualności
O klubie biznesu
Oferta sponsorska
Sponsorzy
Kontakt 
Aktualności
 
Zaproszenie na XXVII Spotkanie Klubu Biznesu OLYMPIC Wrocław 2017-09-08

Zapraszamy na XXVII Spotkanie Klubu Biznesu Olympic, które odbędzie się w środę, 20 września 2017 o godz. 11:00 w HOTELU TERMINAL w formie LUNCHU BIZNESOWEGO.

AKA Szczerbiccy nowym Sponsorem Klubu Biznesu OLYMPIC! 2017-09-03

Dokładnie 25 lat temu AKA Szczerbiccy uruchomiło swoją pierwszą hurtownię we Wrocławiu. W szybkim tempie z małego, rodzinnego przedsiebiorstwa, przerodziliśmy się w prężnie działającą i rozpoznawalną markę na rynku dolnośląskim. Później przyszła pora na kolejne regiony. W 1999 roku otworzyliśmy przedstawicielstwo w Żaganiu, w 2006 roku w Nowej Soli, a w 2014 roku w Jeleniej Górze. Nasza najnowsza hurtownia obsługuje Klientów w Lubinie. Inwestujemy w rozwój sieci dystrybucji, aby zapewnic Klientom możliwie najszerszy dostep do naszej oferty.
Do grona Klubowiczów dołącza Zakład Sieci i Zasilania! 2017-09-02

Zakład Sieci i Zasilania od lat zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i obsługą infrastruktury elektrycznej oraz energetycznej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do diagnozowania i lokalizacji uszkodzeń energetycznych linii kablowych niskiego i średniego napięcia. W tej dziedzinie posiadamy również bogate doświadczenia związane z lokalizacją uszkodzeń oraz znajdowania przebiegu tras kablowych.
A.F.O. dołącza do Klubu Biznesu Olympic! 2017-09-01

Świadczymy usługi doradztwa podatkowego oraz usługi z zakresu rachunkowości i zarządzania finansami oraz obsługi ZUS, kadr i płac. Specjalizacją naszej działalności jest obsługa spółek z udziałem kapitału zagranicznego.

Naszymi klientami są: międzynarodowe koncerny, spółki z o.o., spółki komandytowe, spółki cywilne, właściciele firm jednoosobowych i klienci w sprawach postępowań podatkowych.

DAWG członkiem Klubu Biznesu OLYMPIC! 2017-08-23

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej jest spółką ze 100% udziałem Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Jej celem jest wspieranie przedsiębiorczości i pobudzanie innowacyjności regionu, poprawa konkurencyjności przedsiębiorstw sektora MSP i wspieranie ich rozwoju oraz kształtowanie wizerunku województwa za granicą, a także pozyskiwanie inwestorów dla regionu i wspomaganie firm w procesach internacjonalizacji. Spółka właśnie dołączyła do Klubu Biznesu Olympic.
XXV Spotkanie Klubu Biznesu OLYMPIC- fotorelacja 2017-08-03

Wczoraj, 2 sierpnia, niezmiennie w Hotelu Terminal przy ul. Rakietowej we Wrocławiu miało miejsce kolejne Spotkanie Klubu Biznesu OLYMPIC! To jubileuszowe wydarzenie, dlatego zaprosiliśmy na nie kilkoro znamienitych gości...
Carto Store dołącza do Klubu Biznesu OLYMPIC! 2017-07-23

Największy sklep z artykułami papierniczymi i piśmienniczymi we Wrocławiu. Wszystko do szkoły i biura w jednym miejscu!

Potrzebujesz skompletować tzw. „wyprawkę szkolną?” Nic prostszego! Zapraszamy serdecznie do naszych sklepów stacjonarnych Carto Store, znajdujących się w CHR Magnolia Park, poziom O, obok Tesco oraz CH Pasaż Grunwaldzki, poziom 1, vis-a-vis Saturna.
Przedstawiamy nowego Sponsora: Sigma Store 2017-07-22

W maju 2017 roku otwarta została nowa hurtownia z artykułami szkolno-biurowymi, przy ulicy Buforowej 125 we Wrocławiu. „SIGMA STORE” to spółka, która powstała w wyniku bardzo szybkiego rozwoju firmy „CARTO STORE”, rodzinnej firmy z włoskimi korzeniami, która aktywnie działa na rynku już od 1955 roku.
Zaproszenie na XXV Spotkanie Klubu Biznesu OLYMPIC- film 2017-07-19

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowe już, XXV Spotkanie Klubu Biznesu OLYMPIC.
Filmik został zrealizowany przez Pana Michała Wilka z WilkMedia, dziękujemy!
Do zobaczenia 2 sierpnia o godzinie 11:00 w Hotelu Terminal

Rejestracji na Spotkanie można dokonać jedynie poprzez serwis evenea.pl ---> TUTAJ

Film do obejrzenia  TUTAJ
Control BHP, witamy w Klubie Biznesu OLYMPIC! 2017-07-01

Firma Control BHP świadczy usługi z dziedziny Bezpieczeństwa oraz Higieny Pracy. Organizuje szkolenia BHP wstępne oraz okresowe na wybranych stanowiskach pracy (dla pracodawców, osób kierujących pracownikami, na stanowiskach robotniczych, dla pracowników administracyjno biurowych oraz inżynieryjno technicznych) we Wrocławiu i terenie Dolnego Śląska.
1 2 3 4 5 6 »
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio