OBOZY
Letnie obozy Olympic - Lato 2021
Piłkarskie półkolonie 2021 z Minecraft
Letnie obozy Olympic - Lato 2020
Zimowe zgrupowania sportowe Olympic - 2021r.
Letnie półkolonie 2020
Zimowe obozy piłkarskie - luty 2020
Zimowe obozy Olympic - 2020r.
Zimowe półkolonie - ferie 2020r
Zimowe półkolonie Olympic - ferie 2021
Półkolonie Olympic - lato 2019
Regulamin
Karta uczestnika



 
Zimowe zgrupowania sportowe Olympic - 2021r.
 
    Szanowni Państwo,


     prezentujemy szczegółowe rozpiski wraz z terminami i podziałem grup na zimowe zgrupowania sportowe Akademii Olympic 2021r.

Strzegom - Turnus 1 - 03.01.2021-09.01.2021 r. - OFERTA - POBIERZ

Grupy:
1. Gr. 2005 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik
2. Gr. 2007/08 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik
3. Gr. 2006 Niebieska 1 - Sztabowa - tr. D. Pędziałek
4. Gr. 2005/07 Niebieska - St. Olimpijski - tr. M. Kiczyński
5. Gr. 2008/09 Niebieska - St. Olimpijski - tr. M. Kiczyński
6. Gr. 2007 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Tomaszewski
7. Gr. 2008/09 Niebieska A - Sztabowa - tr. R. Sztylka
8. Gr. 2008/09 Niebieska B - Kozanow - tr. R. Sztylka
9. Gr. 2007/08 Niebieska - Psie Pole - tr. M. Wencel
10. Gr. 2008/09 Niebieska - Ołtaszyn - tr. S. Wilusz
11. Gr. 2008/09 Biała - Ołtaszyn - tr. S. Wilusz
12. Gr. 2007/08 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber
13. Gr. 2010 Niebieska - Ołtaszyn - tr. A. Tomaszewski

Strzegom - Turnus 2 - 10.01.2021-16.01.2021 r. - 
 OFERTA - POBIERZ
Grupy:
1. Reprezentacja 2008/09 - tr. S. Wilusz
2. Reprezentacja 2006/07 A - tr. P. Schmidt
3. Reprezentacja 2006/07 B - tr. D. Pędziałek

4. Reprezentacja 2005 - tr. D. Piszczałka


Węgierska Górka - Turnus 1 - 03.01.2021-09.01.2021 r. - 
OFERTA - POBIERZ
Grupy:
1. Reprezentacja 2010 - tr. M. Leśniak
2. Reprezentacja 2011 - tr. J. Zarycki
3. Reprezentacja 2012 - tr. D. Klich

Węgierska Górka - Turnus 2- 09.01.2021-15.01.2021 r. - 
OFERTA - POBIERZ
Grupy:
1. Gr. 2010/11 Niebieska Psie Pole - tr. B. Pogwizd
2. Gr. 2012/13 Niebieska Psie Pole - tr. B. Pogwizd
3. Gr. 2010 Biała - Ołtaszyn - tr. M. Ziółkowski
4. Gr. 2009/11 Biała - Obornicka - tr. K. Rusin
5. Gr. 2010/11 Niebieska - St. Olimpijski - tr. J. Zarycki
6. Gr. 2010/11 Biała - St. Olimpijski - tr. M. Barul
7. Gr. 2010/11 Niebieska - Kozanow - tr. J. Tomasiuk
8. Gr. 2012/13 Niebieska - Kozanów -  tr. G. Tomasiuk
9. Gr. 2012/13 Biała - Kozanów -  tr. G. Tomasiuk
10. Gr. 2012 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Robaszyński
11. Gr. 2012 Niebieska - Ołtaszyn - tr. K. Borowy
12. Gr. 2012 Biała - Ołtaszyn - tr. K. Borowy
13. Gr. 2012 Biała - Obornicka - tr. K. Rusin
14. Gr 2009/2010 Niebieska Kozanów - tr. M. Leśniak
15. Gr 2009/2010 Biała Kozanów - tr. D. Głuszczyk
16. Gr. 2010/11 - Siechnice gr biała- tr. D. Klich
17. Gr. 2010/11 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber
18. Reprezentacja 2013 - tr. J. Suchy



Prosimy zapoznać się z ofertami, a w przypadku pytań -> telefon kontaktowy 537 - 323 - 056




Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio