OBOZY
Letnie obozy Olympic - Lato 2021
Piłkarskie półkolonie 2021 z Minecraft
Letnie obozy Olympic - Lato 2020
Zimowe zgrupowania sportowe Olympic - 2021r.
Letnie półkolonie 2020
Zimowe obozy piłkarskie - luty 2020
Zimowe obozy Olympic - 2020r.
Zimowe półkolonie - ferie 2020r
Zimowe półkolonie Olympic - ferie 2021
Półkolonie Olympic - lato 2019
Regulamin
Karta uczestnika



 
Letnie obozy Olympic - Lato 2021
 

 

Szanowni Państwo,
 
  prezentujemy szczegółowe terminy i oferty letnich obozów piłkarskich z Akademią Olympic!

Aby zapisać się na obóz należy wpłacić zaliczkę w wysokości 300zł do dnia 20.05.2021 na nr konta:
12 1910 1048 2412 1805 5493 0001

Niechorze (Charyzma) - Turnus 1 - 23.07.2021-30.07.2021 - OFERTA - POBIERZ

Grupy:

1. Reprezentacja 2007/08 A
2. Reprezentacja 2007/08 B

3. Gr. 2007 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Tomaszewski 

Ustka (Niezapominajka) - Turnus 1 - 30.07.2021-06.08.2021-OFERTA - POBIERZ

Grupy:

1. Reprezentacja 2005 - tr. D. Piszczałka
2. Reprezentacja 2006 - tr. P. Schmidt 

Ustka (Niezapominajka) - Turnus 2 - 06.08.2021-13.08.2021 - OFERTA - POBIERZ

Grupy:
1. Gr. 2005 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik 

2. Gr. 2006 Niebieska - Sztabowa - tr. D. Pędziałek
3. Gr. 2007/08 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik
4. Gr. 2005/07 Niebieska - St. Olimpijski - tr. M. Kiczyński

Ustka (Niezapominajka) - Turnus 3 - 13.08.2021-20.08.2021 -OFERTA - POBIERZ

Grupy:

1. Reprezentacja 2009 

2. Gr. 2008/09 Niebieska - Sztabowa - tr. R. Sztylka
3. Gr. 2008/09 Biała Sztabowa - tr. R. Sztylka
4. Gr. 2007/08 Niebieska - Psie Pole - tr. M. Wencel
5. Gr. 2008/09 Niebieska - Ołtaszyn - tr. S. Wilusz
6. Gr. 2008/09 Biała - Ołtaszyn - tr. S. Wilusz
7. Gr. 2007/08 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber 

8. Gr 2009/2010 Niebieska Kozanów - tr. M. Leśniak 

Ustka (Niezapominajka) - Turnus 4 - 20.08.2021-27.08.2021 -OFERTA - POBIERZ

1. Gr 2009/2010 Biała Kozanów - tr. D. Głuszczyk 

2. Gr. 2010 Biała - Ołtaszyn - tr. M. Ziółkowski 

3. Gr. 2010/11 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber

4. Gr. 2009/11 Biała - Obornicka - tr. K. Rusin
5. Gr. 2012/13 Niebieska Psie Pole - tr. B. Pogwizd
6. Gr. 2010/11 Biała - St. Olimpijski - tr. M. Barul
7. Gr. 2012 Niebieska - Ołtaszyn - tr. M. Ziółkowski
8. Gr. 2012 Biała - Ołtaszyn - tr. M. Ziółkowski
9. Gr. 2012 Biała - Obornicka - tr. K. Rusin 

10. Gr. 2010/11 - Siechnice gr biała- tr. D. Klich 

11. Gr. 2012/13 - Siechnice gr biała- tr. D. Klich
12. Gr. 2008/09 Niebieska - St. Olimpijski - tr. M. Kiczyński

Ustronie Morskie (Pensjonat Wanda) - 01.08.2021-08.08.2021 -OFERTA - POBIERZ

Grupy:
1. Reprezentacja 2010 - tr. M. Leśniak 

2. Gr. 2010 Niebieska - Ołtaszyn - tr. A. Tomaszewski 

3. Gr. 2010/11 Niebieska - Kozanow - tr. J. Tomasiuk 

Ustronie Morskie (Pensjonat Wanda) - 08.08.2021-15.08.2021 - OFERTA - POBIERZ

1. Reprezentacja 2011 - tr. J. Zarycki 

2. Gr. 2010/11 Niebieska - St. Olimpijski - tr. J. Zarycki 

3. Gr. 2010/11 Niebieska Psie Pole - tr. B. Pogwizd 

Jastrowie (Ośrodek Wypoczynkowy Leśna Chata) - 13.08.2021-20.08.2021 - OFERTA - POBIERZ

Grupy:

1. Reprezentacja 2012 - tr. D. Klich 

2. Reprezentacja 2013 - tr. J. Suchy 

3. Gr. 2012/13 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Robaszyński 

4. Gr. 2012/13 Biała - Sztabowa - tr. A. Robaszyński 

5. Gr. 2012/13 Niebieska - Kozanów -  tr. G. Tomasiuk
6. Gr. 2012/13 Biała - Kozanów -  tr. G. Tomasiuk 



Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio