O NAS
O Akademii
Kadra trenerska
Nasze atuty



 
Kadra trenerska
 
Dariusz Sztylka

Urodzony 02.05.1978 r. Wychowanek Wratislavii Wrocław.
Wieloletni zawodnik i kapitan wrocławskiego Ślaska, z którym zdobył Puchar Ekstraklasy, wicemistrzostwo Polski oraz mistrzostwo Polski. W barwach Śląska rozegrał 263 oficjalnych spotkań.
Dyplomowany Menedżer Piłki Nożnej oraz trener II klasy.
Trener UEFA "B". Posiada uprawnienia kierownika obozów sportowych.
Współzałożyciel i trener Piłkarskiej Akademii Mistrzów "Olympic" Wrocław.
Mąż i tata dwóch synów: Łukasza i Kacpra.
 
Krzysztof Wołczek

Urodzony w 1979 roku we Wrocławiu .
Karierę piłkarska zaczynał w Śląsku Wrocław, ale największy wpływ na jego rozwój piłkarski miał klub Wratislavia Wrocław.
Reprezentant Polski Juniorów w kategoriach od U-16 do U-19. Uczestnik Mistrzostw Europy U- 16.
Większość kariery spędził w swoim rodzinnym mieście reprezentując barwy Śląska Wrocław, zdobywając w nim Puchar Ekstraklasy,  Wicemistrzostwo Polski 2011 i Mistrzostwo Polski 2012.
Obecnie zawodnik I – ligowej Miedzi Legnica oraz współzałożyciel i trener Piłkarskiej Akademii Mistrzów Olympic Wrocław.
Dyplomowany Menedżer Piłki Nożnej oraz trener II klasy.
Trener UEFA "B".
Posiada uprawnienia kierownika obozów sportowych.
Prywatnie mąż i tata trójki dzieci: Amelki, Aleksandra i Anastazji.
 
Konrad Łągiewczyk

Urodzony 1982 r. we Wrocławiu. Trener Edukator PZPN.
Trener UEFA "A". Trener I klasy. Dyplomowany Menedżer Sportu.
Magister Wychowania Fizycznego (AWF Wrocław).
Członek Komisji Technicznej PZPN.
Sekretarz Wydziału Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej od 2008 roku.
Trener grup młodzieżowych w MKS Wratislavia Wrocław (2003-2006) i TOP-Talent (2006-2008).
Organizator Wrocławskich i Dolnośląskich turniejów Piłki Nożnej w kategoriach wiekowych Żak i Orlik (2006-2014).
Trener Koordynator grup młodzieżowych w WKS Śląsk Wrocław i WKS Śląsk Wrocław SA (2011-2013).

 
Paweł Schmidt

Kwalifikacje: UEFA A
Oddział: Reprezentacja 2005
W Olympicu od: Wrzesień 2012

 
Adam Nadbrzeski

Data urodzenia:20.10.1980 
Kwlaifikacje: Trener II Klasy, Coerver Coach Assistant.
Oddział: Reprezentacja 2007
W Olympic od: Wrzesień 2012                                                                               

 
Dariusz Olszanowski

Data urodzenia: 25.04.1993 r. 
Kwalifikacje: UEFA A 
Odział: Reprezentacja 2010 
W Olympicu od: 2012 roku
 
Patryk Szczęsny

Data urodzenia: 10.03.1993
Kwalifikacje: UEFA B, COERVER COACH ASSISTANT
Odział: Kielczow, Stadion Olimpijski, Reprezentacja 2007
W Olympicu od: Kwiecień.2013
 
Piotr Symber

Data urodzenia: 18.05.1985
Kwalifikacje: Grassroots C
Odział: Sztabowa
W Olympicu od: 2015
 
Łukasz Augustyniak

 
 
Michał Piwowarczyk

Data urodzenia: 21.01.1996
Kwalifikacje: Grassroots C
Oddział: Kozanów
W Olympicu od: 2015
 
Jarosław Tomasiuk

Data urodzenia: 15.07.1992 
Kwalifikacje: UEFA C 
Odział: Kozanów (2009/2010) 
W Olympicu od: wrzesień 2015 
 
Jacek Zarycki

 
 
Sebastian Wilusz

 
 
Przemysław Grams

Data urodzenia: 31.09.1983
Kwalifikacje: Grassrooots C, Football Coach Assistant Coerver Coaching oraz Coerver First Kick Program  
Oddział: Siechnice
 W Olympicu od: 2014
 
Wojciech Antoszczyszyn

Data urodzenia: 02.02.1990
Kwalifikacje: UEFA B
Odział: Sztabowa
W Olympicu od: września 2016
 
Marcin Kiczyński

 
 
Damian Klich

Data urodzenia: 29.03.1993 
Kwalifikacje: Grassroots C 
Odział: Sztabowa rocznik 2012 , reprezentacja 2011 
W Olympicu od: 2016
 
Grzegorz Parus

 Data urodzenia: 23.08.1991 
Kwalifikacje: Grassroots C 
Odział: Sztabowa 2010 oraz 2009/2008 
W Olympicu od : 2015
 
Jakub Szmania

Data urodzenia: 29.03.1993 
Kwalifikacje: UEFA C, Coerver Coaching Assistant
Odział: Psie Pole/ Stadion Olimpijski 
W Olympicu od: 2016
 
Rafał Sztylka

 
 
Cezary Żarczyński

 
 
Mateusz Przystawski

 
 
Bartosz Gałkowski

 
 
Jakub Górski

Data urodzenia:21.06.1997
Kwalifikacje: Grasstoots C
Oddział"Ołtaszyn
W Olympicu: od czerwca 2018
 
Przemysław Baran

Data urodzenia: 28.06.1991
Kwalifikacje: grassroots c
Odział: Sztabowa 
W Olympicu od: Wrzesień 2017
 
Rafał Janczak

Data urodzenia: 11.09.1995 
Kwalifikacje: Grassroots C 
Odział: Osobowice 
W Olympicu od: 11.2017
 
Adrian Madej

Data urodzenia: 11.07.2000 
Odział:Siechnice 
W Olympicu od: Marca 2016
 
Jacek Mazurkiewicz

 
 
Dawid Pędziałek

Data urodzenia:10.12.1997
Kwalifikacje: Grassroots C,Coerver Coach Assistant 
Oddział: Sztabowa 2009
W Olympicu od: wrzesień 2018
 
Adam Robaszyński

 
 
Jakub Suchy

Data urodzenia: 19.05.1996
Kwalifikacje: UEFA C
Odział: Stadion Olimpijski 
W Olympicu od: kwiecień 2018
 
Grzegorz Tomasiuk

 
 
Brajan Pogwizd

Data urodzenia: 03.07.1994r.
Kwalifikacje:Grasrootss C
Oddział: Psie Pole / Kiełczów
W Olympicu od:wrzesień 2018
 
Adrian Tomaszewski

Data urodzenia: 23.07.1992 
Kwalifikacje: Grassroots C 
Oddział: Sztabowa , Ołtaszyn 
W Olympicu od: Grudzień 2017
 
Marcel Wencel

 
 
Kacper Zbroiński

 
 
Dawid Knopik

 Data urodzenia: 12.11.1990r. 
Kwalifikacje: UEFA B 
Oddział: Kozanów 
W Olympicu od: maj 2016 r.  
 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio