W miniony weekend Reprezentacja 2009 Trenera Dawida Knopika wzięła udział w trzydniowym turnieju organizowanym prze Pro-Turnieje U-14 Licheń Stary.
W klasyfikacji końcowej zajęliśmy V. miejsce, co pozostawia spory niedosyt. Dla chłopców był to bardzo wartościowy czas i okazja do zmierzenia się z rówieśnikami z całej Polski oraz Ukrainy.