W poniedziałek drużyna dziewczyn wybrała się do Lubina na turniej Akademii Klasy Ekstra. Po bardzo dobrej grze i ambitnej walce zawodniczki zajęły 3 miejsce. Jedyne porażki poniosły w meczach z Zagłębiem Lubin I oraz Zagłębiem Lubin II.
Wyróżnienie indywidualne trafiło do Kristiny Iliuk, która została wybrana najlepszą bramkarką turnieju i zgarnęła statuetkę dla najlepszej golkiperki. 

Po zakończonym turnieju drużyna wraz z trenerkami wybrała się na mecz Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź w ramach integracji zespołu. Była to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu i piłkarskich emocji.

Już w najbliższy weekend dziewczyny grają kolejny turniej w Rawiczu oraz mecz ligowy!
Trzymamy kciuki 






