AKTUALNOŚCI
 
Terminy zimowych obozów - Ferie 2022 2021-11-18

 Terminy obozów zimowych 2022:

Nysa - Turnus 1 - 30.01-05.02.2022
Grupy:
1. Reprezentacja 2005 - tr. D. Piszczałka
2. Reprezentacja 2006 - tr. D. Pędziałek

Nysa - Turnus 2 - 05.02-11.02.2022 
Grupy:
1. Reprezentacja 2007 - K. Walczyk
2. Reprezentacja 2008 - Sz. Iwanicki

Kluczbork - Turnus 1 - 06.02-12.02.2022 
Grupy:
1. Gr. 2006 Niebieska - Sztabowa - tr. D. Pędziałek
2. Gr. 2007/08 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik
3. Gr. 2005/06 Niebieska - St. Olimpijski - tr. M. Kiczyński
4. Gr. 2007/08 Niebieska - Sztabowa - tr. R. Sztylka

Strzegom - Turnus 1 - 30.01-05.02.2022
Grupy:
2. Reprezentacja 2012 - tr. A. Robaszyński
3. Reprezentacja 2013 - tr. J. Suchy
4. Gr. 2012 Niebieska - Sztabowa - tr. M. Szala
5. Gr. 2013/14 Niebieska - Sztabowa - tr. K. Stępień
6. Gr. 2013/14 Biała - Sztabowa - tr. K. Stępień
7. Gr. 2013/14 Niebieska - Kozanów -  tr. G. Tomasiuk
8. Gr. 2013/14 Niebieska Psie Pole - tr. P. Pytel
9. Gr. 2013/14 Biała Psie Pole - tr. P. Pytel
10. Gr. 2012 Niebieska - Ołtaszyn - tr. K. Baran
11. Gr. 2013/14 Niebieska - Ołtaszyn - tr. J. Górski
12. Gr. 2013/14 Biała - Ołtaszyn - tr. J. Górski

Strzegom - Turnus 2 - 05.02-11.02.2022
Grupy:
1. Reprezentacja 2009 - tr. D. Knopik
2. Reprezentacja 2010 - tr. A. Tomaszewski
3. Reprezentacja 2011 - tr. J. Zarycki
4. Gr. 2009/10 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Tomaszewski
5. Gr. 2010/11 Niebieska Psie Pole - tr. P. Pytel
6. Gr. 2010/11 Niebieska - Kozanow - tr. G. Tomasiuk
7. Gr 2009/2010 Niebieska Kozanów - tr. M. Leśniak

Polanica-Zdrój- 30.01-05.02.2022 
Grupy:
1. Gr. 2009/11 Niebieska - Wróblewskiego - tr. M. Kiczyński / D. Sagadel
2. Gr. 2010/11 Biała - Wróblewskiego - tr. J. Suchy/ D.Sagadel
3. Gr. 2008/09 Biała Sztabowa - tr. R. Sztylka
4. Gr. 2007/08 Niebieska - Psie Pole - tr. M. Wencel
5. Gr. 2008/09 Niebieska - Ołtaszyn - tr. M. Leśniak
6. Gr. 2008/09 Biała - Ołtaszyn - tr. M. Leśniak
7. Gr. 2010/11 Biała - Ołtaszyn - tr. S. Iwanicki
8. Gr. 2010/11 Biała 2 - Ołtaszyn - tr. S. Iwanicki
9. Gr 2009/2010 Biała Kozanów - tr. D. Głuszczyk
11. Gr. 2010/11 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber
12. Gr. 2011/12 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber
13. Gr. 2010/2012 Biała - Obornicka - tr. M. Ratajczyk
14. Gr. 2013/2014 Biała - Obornicka - tr. M. Ratajczyk
15. Gr. 2012/13 - Siechnice gr biała- tr. D. Klich
16. Gr. 2012/13 Biała - Kozanów -  tr. B. Pogwizd
17. Gr 2013/14 Biała - Nowy Dwór - tr. K. Lange

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio