AKTUALNOŚCI
 
Ruszyły zapisy na zimowe obozy 2022 2021-12-02

  Szanowni Państwo,


     prezentujemy szczegółowe rozpiski wraz z terminami i podziałem grup na zimowe obozy Akademii Olympic 2022r.

 Terminy obozów zimowych 2022:

Nysa - Turnus 1 - 30.01-05.02.2022 - 
OFERTA - POBIERZ

Grupy:

1. Reprezentacja 2005 - tr. D. Piszczałka

2. Reprezentacja 2006 - tr. D. Pędziałek


Nysa - Turnus 2 - 05.02-11.02.2022 - 
OFERTA - POBIERZ

Grupy:

1. Reprezentacja 2007 - K. Walczyk

2. Reprezentacja 2008 - Sz. Iwanicki


Kluczbork - Turnus 1 - 06.02-12.02.2022 
OFERTA - POBIERZ

Grupy:

1. Gr. 2006 Niebieska - Sztabowa - tr. D. Pędziałek

2. Gr. 2007/08 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik

3. Gr. 2005/06 Niebieska - St. Olimpijski - tr. M. Kiczyński

4. Gr. 2007/08 Niebieska - Sztabowa - tr. R. Sztylka


Strzegom - Turnus 1 - 30.01-05.02.2022  
OFERTA - POBIERZ

Grupy:

2. Reprezentacja 2012 - tr. A. Robaszyński

3. Reprezentacja 2013 - tr. J. Suchy

4. Gr. 2012 Niebieska - Sztabowa - tr. M. Szala

5. Gr. 2013/14 Niebieska - Sztabowa - tr. K. Stępień

6. Gr. 2013/14 Biała - Sztabowa - tr. K. Stępień

7. Gr. 2013/14 Niebieska - Kozanów -  tr. G. Tomasiuk

8. Gr. 2013/14 Niebieska Psie Pole - tr. P. Pytel

9. Gr. 2013/14 Biała Psie Pole - tr. P. Pytel

10. Gr. 2012 Niebieska - Ołtaszyn - tr. K. Baran

11. Gr. 2013/14 Niebieska - Ołtaszyn - tr. J. Górski

12. Gr. 2013/14 Biała - Ołtaszyn - tr. J. Górski


Strzegom - Turnus 2 - 05.02-11.02.2022 
OFERTA - POBIERZ

Grupy:

1. Reprezentacja 2009 - tr. D. Knopik

2. Reprezentacja 2010 - tr. A. Tomaszewski

3. Reprezentacja 2011 - tr. J. Zarycki

4. Gr. 2009/10 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Tomaszewski

5. Gr. 2010/11 Niebieska Psie Pole - tr. P. Pytel

6. Gr. 2010/11 Niebieska - Kozanow - tr. G. Tomasiuk

7. Gr 2009/2010 Niebieska Kozanów - tr. M. Leśniak


Polanica-Zdrój- 30.01-05.02.2022 
OFERTA - POBIERZ

Grupy:

1. Gr. 2009/11 Niebieska - Wróblewskiego - tr. M. Kiczyński / D. Sagadel

2. Gr. 2010/11 Biała - Wróblewskiego - tr. J. Suchy/ D.Sagadel

3. Gr. 2008/09 Biała Sztabowa - tr. R. Sztylka

4. Gr. 2007/08 Niebieska - Psie Pole - tr. M. Wencel

5. Gr. 2008/09 Niebieska - Ołtaszyn - tr. M. Leśniak

6. Gr. 2008/09 Biała - Ołtaszyn - tr. M. Leśniak

7. Gr. 2010/11 Biała - Ołtaszyn - tr. S. Iwanicki

8. Gr. 2010/11 Biała 2 - Ołtaszyn - tr. S. Iwanicki

9. Gr 2009/2010 Biała Kozanów - tr. D. Głuszczyk

11. Gr. 2010/11 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber

12. Gr. 2011/12 Biała - Sztabowa - tr. P. Symber

13. Gr. 2010/2012 Biała - Obornicka - tr. M. Ratajczyk

14. Gr. 2013/2014 Biała - Obornicka - tr. M. Ratajczyk

15. Gr. 2012/13 - Siechnice gr biała- tr. D. Klich

16. Gr. 2012/13 Biała - Kozanów -  tr. B. Pogwizd

17. Gr 2013/14 Biała - Nowy Dwór - tr. K. Lange

 « powrót

 
Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio