Wczoraj na treningu na Ołtaszynie zawodnicy z roczników 2017 i 2018 połączyli siły i zrobili bałwana! Bo u nas oprócz treningu, techniki i zabawy, liczą się wspólne chwile. A na śniegu to jeszcze lepiej!Brawo drużyna!