22 czerwca na Olympic Arena we Wrocławiu rozegraliśmy Bitwę Bramkarską zorganizowaną we współpracy z Akademią Bramkarską Total Goalkeeping! W wydarzeniu wzięło udział 47 bramkarzy, którzy rywalizowali na 6 boiskach w 3 kategoriach wiekowych.
W powietrzu czuć było prawdziwą sportową pasję, a na murawie – wysoki poziom gry! Każdy z uczestników dał z siebie wszystko, a walka była zacięta do samego końca.
Dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie i niesamowitą atmosferę. Gratulujemy odwagi, umiejętności i ducha fair play! Mamy nadzieję, że to dopiero początek waszej bramkarskiej przygody z Olympic Wrocław!