Piłkarska Akademia Mistrzów
Dariusz Sztylka & Krzysztof Wołczek

Uważamy, że naszym największym sukcesem jest uśmiech zawodników. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju dla młodych graczy. Cała nasza akademia, zawiera wiele zespołów na różnych poziomach zaawansowania, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie, by mógł znaleźć zespół w którym będzie czuł się dobrze. 

Bierzemy udział w wielu turniejach, zarówno tych lokalnych wrocławskich, aż  po te kilku dniowe, z dalekimi wyjazdami i wieloma wspomnieniami na powrocie. Rywalizujemy z najlepszymi ekipami w kraju. Selekcyjne grupy, naszych młodyszych zawodników, mają swoje wyzwania w rozgrywkach DZPN Elite! To właśnie w nich mają szansę pokazać się na tle najlepszych ekip w całym województwie i nie tylko, ponieważ struktury rozgrywek są na tyle rozwinięte, że gościnnie biorą w nich udział zespoły z innych województw, jak np. Opolskiego czy Lubuskiego.

Naszym ogromnym sukcesem są zawodnicy, którzy się rozwijają, nie tracąc pasji i chęci do rozwoju wraz z wiekiem. Na swoim koncie mamy wychowanków, którzy później trafiali do czołowych ekip w akademiach ekstraklasowych, a także debiutantów w młodzieżowych reprezetacji Polski!