Piłkarska Akademia Mistrzów
Dariusz Sztylka & Krzysztof Wołczek

??????????? ?????? – ???? ??! ??? ?-??

Wygrywamy mecze barażowe o awans do Centralna Liga Juniorów ??
? Warta Gorzów 1:2 Olympic ?

Pierwsze minuty meczu były niepewne, a na boisku panował chaos za sprawą bardzo bezpośredniej gry Warty Gorzów, z czym mieliśmy problem – w efekcie przegrywaliśmy 1:0.
Z biegiem czasu zespół zaczął łapać rytm i nabierał pewności siebie, w przerwie wykonaliśmy pewne korekty i zadbaliśmy o spokój w drużynie lecz mimo dogodnych sytuacji i okazji wciąż przegrywaliśmy.
W pewnym momencie sprawy w swoje ręce wziął Antek Zarycki, który strzelił dwa ważne gole, a sam mecz zakończył się wygraną 2:1 !??

? Po końcowym gwizdku wybuchła euforia i historyczny triumf stał się faktem. ❗️
? ??????? ????ł?? ? ??????? ?? ??? ??? ?
Mamy również komentarz Trenera Szymona Iwanickiego ⤵️ „Dziękuję bardzo zespołowi za włożoną pracę w te dwa mecze, kibicom za wsparcie oraz sztabowi trenerskiemu: Adrianowi Tomaszewskiemu, Dawidowi Knopikowi i Jakubowi Suchemu za przygotowanie zespołu. Dziękuję bardzo Prezesowi Dariuszowi Sztylce za obecność podczas meczu. Również chciałbym podziękować trenerowi Arturowi Woźniakowi, który odpowiedzialny był podczas sezonu za przygotowanie bramkarzy. Gratuluję całej Akademii, bo jest to Nasz wspólny sukces i kolejny krok do przodu w rozwoju.”??
My również bardzo dziękujemy!

Skład ⤵️
Klint – Turewicz, Zarycki, Bałaj, Taraska – Smolis, Leś, Adamowski – Popek, Ćwikła, Stępień
Drapiński, Kiec, Mirski, Małolepszy, Szczot, Rulenko, Bęcławski
⚽️⚽️Zarycki

____________________________
???????! ??????! ?????!
????ł?? – ???????!?