Piłkarska Akademia Mistrzów
Dariusz Sztylka & Krzysztof Wołczek

????????? ??????? – ?????? ??.??-??.??

W związku ze zbliżającym się piłkarskim obozem sportowym w Licheniu – turnus I w terminie 31.07-7.08.2022r. – poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące obozu.
 
? Uwaga!
Każdy zawodnik, biorący udział w obozie, musi posiadać ważną, podbitą legitymację z wpisanym nr pesel (przy peselu również musi być pieczątka szkoły)❗
 
? Organizator: Akademia Olympic Junior
? Miejsce obozu: Hotel Atut Wielkopolskie Centrum Konferencyjne Licheń Stary.
? Termin obozu: 31.07-7.08.2022r
? Wyjazd na obóz – w dniu 31.07.2022 r.- zbiórka: godz. 7.15 – przy ul. al. Ignacego Jana Paderewskiego 35
? Powrót z obozu– w dniu 7.08.2022 r. około godz. 15.00 – odbiór dzieci: przy ul. al. Ignacego Jana Paderewskiego 35
 
➡ Każdy uczestnik obozu podczas zbiórki powinien mieć ze sobą przygotowane dokumenty ⤵
✅ wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika obozu,
✅ regulamin,
✅ legitymacje szkolna,
✅ badania lekarskie,
✅ kieszonkowe – max 150 zł w kopercie (w banknotach 10 zł) zamkniętą i podpisaną
 
? Co należy zabrać na obóz?
? Obuwie: przynajmniej: 1 para korków, 1 para „szutrówek”,
? Trampki lub adidasy, 1 para klapek,
? Ręczniki (najlepiej 2-3): 1 ręcznik „prysznicowy” + 1 ręcznik
mniejszy + ręcznik na plaże,
? Strój sportowy: strój na trening, tj. spodenki + koszulka z krótkim
rękawkiem + 2 pary getrów,
? Kurtka nieprzemakalna (ortalion), polar, długie spodnie dresowe,
? Kąpielówki,
? Przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów),
? Piżama, bielizna osobista,
? Legitymacja szkolna,
? Wypełniona karta uczestnika obozu, oraz podpisany regulamin,
? Badanie lekarskie („podbite” przez lekarza medycyny sportowej/lekarza pediatrę),
? Suchy prowiant na drogę (bez chipsów, napojów gazowanych),
? Olejki do opalania.
? Plecak, bidon, portfel.
 
 
Pozostałe, ważne sprawy ?‍?
☎ Rozmowy telefoniczne każdego dnia będą możliwe w godzinach ustalonych przez trenerów prowadzących (w pozostałym czasie telefony wszystkich zawodników ze względu bezpieczeństwa będą przechowywane u trenera-opiekuna). W przypadku, kiedy zawodnik nie weźmie telefonu na obóz, prosimy o dzwonienie na telefon trenera – opiekuna.
⛔ Zakaz spożywania chipsów, napojów gazowanych przez zawodników podczas obozu.
⛔ Zakaz posiadania konsol, gier komputerowych przez zawodników podczas obozu.
? Na obóz maksymalnie zawodnik może zabrać 150 zł „kieszonkowego” (prosimy, aby pieniądze były umieszczone w podpisanej kopercie (imieniem i nazwiskiem zawodnika) i przekazane podczas zbiórki trenerowi- opiekunowi. Prosimy aby w kopercie były banknoty 10 zł.
 
Przykładowy plan dnia zgrupowania ⤵
07.00 – 08.00 – pobudka, toaleta poranna
08.00 – 08.30 – śniadanie
08.30 – 09.30 – porządki w pokojach
09.30 – 10.00 – przygotowanie do treningu
10.00 – 10.30 – wyjście na trening
10.30 – 12.00 – trening na boisku naturalnym
12.00 – 13.00 – toaleta po treningu
13.00 – 13.30 – obiad
13.30 – 14.30 – sjesta poobiednia/telefonowanie do rodziców/wyjście na plażę(jedna z grup)
14.30 – 15.30 – zajęcia w grupach
15.30 – 16.00 – przygotowanie do treningu
16.00 – 17.30 – trening na Orliku
17.30 – 18.00 – toaleta po treningu
18.00 – 18.30 – kolacja
18.30 – 21.30 – zajęcia w grupach/kino/tenis stołowy/liga obozowa
21.30 – 22.00 – toaleta wieczorna
22.00 – cisza nocna
 
Kadra szkoleniowa ⤵
? Kierownik obozu – Konrad Łągiewczyk
✔ Kacper Walczyk (trener reprezentacji 2007)
✔ Dawid Pędziałek (trener reprezentacji 2006/05)

✔ Przemysław Waszczyszyn (trener-asystent)

 

Uczestnicy obozu:
Grupa 1 (Trener Kacper Walczyk+ Trener Przemysław Waszczyszyn):

nr kontaktowy:

737 482 506
Bagan Mateusz
Bryła Maksymilian
Drzewosz Jarosz
Haraś Dominik
Jopek Bartosz
Kolosa Szymon
Kowalski Dawid
Liberski Julian
Makowiecki Seweryn
Moskaluk Dawid
Piątek Olaf
Popiołek Oskar
Rapacz Hubert
Rybicki Maciej
Sługocki Andrzej
Szumski Mateusz
Tuzinkiewicz Michał
Zapała Roch

 

Grupa 2 (Trener Dawid Pędziałek):

nr kontaktowy:

608 603 487
Barszczak Szymon
Klecha Emil
Kuczma Bruno
Leja Kacper
Opała Jakub
Ostapski Nathaniel
Postylyakov Oleksander
Rakowicz Krzysztof
Rozpara Kacper
Świętojański Szymon
Walczak Mateusz
Żywiczyński Bartosz
Uwaga! W przypadku braku zawodnika na liście, proszę o kontakt tel. z panią koordynator obozów – Katarzyna Styczyrz (tel. 537 323 056)