Piłkarska Akademia Mistrzów
Dariusz Sztylka & Krzysztof Wołczek

????Ł?? ????? ?? ???????

23/24 KWIETNIA
Oprócz meczów ligowych czeka nas kilka emocjonujących sparingów młodszych grup oraz udział w turnieju Pro-Turnieje Supercup w Licheniu?, na który wyruszają zawodnicy Trenera Pawła Pytla (Reprezentacja 2012) i zmierzą się tam m.in. z drużynami ✔️Lech Poznań, ✔️Lechia Gdańsk, ✔️SEMP Warszawa. ?

? Mecze ligowe w kategoriach: Junior Młodszy, Trampkarz, Młodzik!

? JUNIOR MŁODSZY

✅ Zawodnicy Trenera Dawida Pędziałka zmierzą się z drużyną Zagłębie Lubin, sobota, godz. 13:00, Stadion Sztabowa, I liga wojewódzka
✅ Zawodnicy Trenera Damiana Piszczałki zmierzą się z drużyną Chrobry Głogów, sobota, godz. 13:00, Głogów, I liga wojewódzka
✅ Zawodnicy Trenera Marcina Kiczyńskiego zmierzą się z drużyną Polonia Środa Śląska, sobota, godz. 11:00, Stadion Pawłowice, III liga okręgowa
✅ Zawodnicy Trenera Dawida Pędziałka zmierzą się z drużyną Unia Wrocław, niedziela, godz. 15:00, Stadion Zakrzów, IV liga okręgowa
 

? TRAMPKARZ

✅ Zawodnicy Trenera Kacpra Walczyka zmierzą się z drużyną Miedź Legnica, niedziela, godz. 13:30, Legnica, I liga wojewódzka
✅ Zawodnicy Trenera Szymona Iwanickiego zmierzą się z drużyną Parasol Wrocław, niedziela, godz. 16:00, Stadion GEM, I liga wojewódzka
✅ Zawodnicy Trenera Rafała Sztylki zmierzą się z drużyną Parasol Wrocław, sobota, godz. 19:00, Stadion Oławka, II liga wojewódzka
✅ Zawodnicy Trenera Dawida Knopika zmierzą się z drużyną 1KS Ślęza Wrocław, sobota, godz. 10:00, ul. Zakrzowska Wrocław, IV liga okręgowa
✅ Zawodnicy Trenera Marcela Wencla zmierzą się z drużyną AP Jedenastka, sobota, godz. 9:00, Kąty Wrocławskie, V liga okręgowa
✅ Zawodnicy Trenera Michała Leśniaka zmierzą się z drużyną MKS Czarni Jelcz Laskowice, sobota, godz. 10:00, Stadion Ołtaszyn, VI liga okręgowa
 

? MŁODZIK

✅ Zawodnicy Trenera Dawida Knopika zmierzą się z drużyną Ignerhome MKS Polonia Stal-Świdnica, sobota, godz. 17:30, Stadion Oławka, I liga wojewódzka
✅ Zawodnicy Trenera Adriana Tomaszewskiego zmierzą się z drużyną FC Wrocław Academy, sobota, godz. 11:00, Stadion GEM, II liga wojewódzka
✅ Zawodnicy Trenera Grzegorza Tomasiuka zmierzą się z drużyną STS Sokół Smolec, sobota, godz. 18:00, Stadion Lotnicza, V liga okręgowa
✅ Zawodnicy Trenera Grzegorza Tomasiuka zmierzą się z drużyną Polonia Środa Sląska, środa 27/04, godz. 18:00, Środa Śląska, VI liga okręgowa
✅ Zawodnicy Trenera Michała Leśniaka zmierzą się z drużyną Olympic Trenera Marcina Kiczyńskiego, niedziela, godz. 18:00, Stadion GEM, VII liga okręgowa
 
? POWODZENIA ???