Piłkarska Akademia Mistrzów
Dariusz Sztylka & Krzysztof Wołczek

? ??????? ? ?????????????? ???????? Deichmann Minimistrzostwa 

W Jeleniej Górze odbyły się finały ogólnopolskie Deichmann Stowarzyszenie Kochamy Sport!?
?W rozgrywkach wzięło udział 16 najlepszych drużyn z Polski, które wygrały kwalifikacje w swoich województwach. Kategoria wiekowa U11 była reprezentowana przez Olympic Wrocław, grając dwoma drużynami pod nazwami krajów: Laos i Anglia.
?Anglia – walczyła ambitnie w grupie i zajęła w niej 3 miejsce, czego owocem była walka o miejsce 13ste w dalszej fazie turnieju!
?Laos – zajął pierwsze miejsce w swojej grupie. Następnie zawodnicy awansowali do półfinału po rzutach karnych. W finale spotkaliśmy się z drużyną Polonia Środa Wielkopolska i niestety nie udało nam się wygrać tego meczu. Mimo bardzo dobrej postawy całego zespoły nie zdołaliśmy dorównać przeciwnikowi i przegraliśmy 1:0 .

Trzeba podkreślić również, że graliśmy bez zmienników ?
Kilka słów od trenera Jacka Zaryckiego⤵️
Deichmann to podsumowanie naszej wspólnej całorocznej pracy, chłopcy zagrali ostatni turniej w kategorii Orlik, już po wakacjach będą grali w Młodzikach. Myślę, że obie drużyny chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Zawodnicy walczyli i dawali z siebie 101% na boiskach, ale czasami zabrakło po prostu szczęścia.
Patrząc na rozwój całego zespołu, to jest to ogromny skok w przód. Drużyna zrobiła bardzo duży postęp piłkarski i to mnie cieszy najbardziej. Również na duże wyróżnienie zasługuje nasz bramkarz Maciej Mazur to już kolejny turniej gdzie zostaje wybrany jako najlepszy! Brawo Mazi. Dodatkowe gratulacje dla Kacpra Bajuka, który został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju”.
SKŁADY⤵️
✔️Anglia
Hubert Kuboń
Kamil Liberski
Cyprian Giza
Cyprian Sielski
Maciej Przytuła
Franek Słotta
Dima
Marcel Kula
Antek Slugocki
✔️Laos
Maciej Mazur
Wiktor Kaczuk
Wojtek Warecki
Maciej Marciniak
Bartek Niżyński
Bartek Kawałko
Robert Szymanowski
Kacper Bajuk

? Trener Jacek Zarycki
? fot. Paweł Kot Fotografia Sportowa, Ernest Kołodziej
Gratulujemy!