Pi艂karska Akademia Mistrz贸w
Dariusz Sztylka & Krzysztof Wo艂czek

logo_olympic_wroclaw_color_rgb
cetyfika srebrny - czerwony

馃挜 饾棩饾棦饾棴饾棡艁饾棓饾棗 饾棟饾棓饾棴饾棗饾棳 饾棥饾棓 饾棯饾棙饾棙饾棡饾棙饾棥饾棗 馃槑

W najbli偶szy weekend 22-23.04.2023r rozegramy a偶 19 mecz贸w ligowych!馃挭馃憡
Pe艂na rozpiska dost臋pna na stronie 猡碉笍
鈿斤笍 https://tiny.pl/wgxwt 鈿斤笍
馃敐 JUNIOR I JUNIOR M艁ODSZY
_____________________________
馃憠 D. P臋dzia艂ek, I wojew贸dzka A1, Olympic vs Ignerhome MKS Polonia Stal-艢widnica, 22/04, godz. 10:00, Stadion Paw艂owice
馃憠 D. P臋dzia艂ek, I wojew贸dzka B1, Olympic vs Mied藕 Legnica, 23/04, godz. 17:00, Stadion GEM
馃憠 K.Walczyk, II wojew贸dzka B1, Polonia 艢roda 艢l膮ska vs Olympic, 22/04, godz. 10:00, 艢roda 艢l膮ska
馃憠 R.Sztylka, III okr臋gowa B1, Piast 呕erniki vs Olympic, 23/04 godz. 11:00, Wroc艂aw ul. Osiniecka 9
馃憠 D. Knopik, IV okr臋gowa B1, Olympic vs Czarni Kondratowice, 23/04 godz. 10:00, Olympic Arena ul. Wr贸blewskiego 9
馃敐 TRAMPKARZ
_____________________________
馃憠 K.Belica, CLJ U15, Olympic vs OKS Odra Opole 22/04 godz. 13:00, Stadion Sztabowa
馃憠 D. Knopik, I wojew贸dzka C2, 艁u偶yce Luba艅 vs Olympic 22/04 godz. 12;30 Ko艣cielnik 55
馃憠 P.Bech, III okr臋gowa C1, GKS Polonia Trzebnica vs Olympic, 22/04, godz. 10:00 Trzebnica
馃憠 M.Le艣niak, IV okr臋gowa C1, Piast 呕erniki vs Olympic 22/04, godz. 11:00, Wroc艂aw, ul. Osiniecka 9
馃憠 K.Filip VII okr臋gowa C1 gr.1 GKS Oleofarm Mirk贸w vs Olympic 22/04 godz. 12:00, Stadion Zakrz贸w
馃憠 M.Le艣niak VII okr臋gowa C1 gr.1, Prestige Football Academy vs Olympic, 22/04 godz. 14:00, Stadion GEM
馃敐 M艁ODZIK
_____________________________
馃憠 A. Tomaszewski, I wojew贸dzka D1, Olympic vs Ignerhome MKS Polonia Stal 艢widnica, 23/04 godz. 10:00, Stadion Lotnicza
馃憠 G.Tomasiuk. II wojew贸dzka D2, Olympic vs FC Wroc艂aw Academy vs Moto Jelcz O艂awa, 22/04 godz. 18:00, Stadion Lotnicza
馃憠 A. Tomaszewski, III okr臋gowa D1, Olympic vs Piast 呕migr贸d, 22/04 godz. 13:00, Olympic Arena ul. Wr贸blewskiego 9
馃憠 G.Tomasiuk, V okr臋gowa D1, Olympic vs UKS Gminy Mi臋kinia, 22/04 godz. 10:00, Olympic Arena ul. Wr贸blewskiego 9
馃憠 M.Wencel, V okr臋gowa D1 AP Ole艣nica vs Olympic, 22/04 godz. 13:30, Ole艣nica
馃憠 F.Szuszfalak , VI okr臋gowa, Pogo艅 Ole艣nica vs Olympic, 22/04 godz. 12:30, Ole艣nica
馃憠 P.Symber, VII okr臋gowa, Olympic vs 1KS 艢l臋za Wroc艂aw, 23/04 godz. 16:00, Olympic Arena, ul. Wr贸blewskiego 9
馃憠M.Wencel, VII okr臋gowa gr.1 Olympic vs Sporting Wroc艂aw, 22/04 godz. 16:30, Olympic Arena ul. Wr贸blewskiego 9
Powodzenia!馃挭鉁娾湂鉁