Piłkarska Akademia Mistrzów
Dariusz Sztylka & Krzysztof Wołczek

Obozy - Zapisy na piłkarskie półkolonie- lato 2024

Rozpiska półkolonii LATO 2024

Dołącz do nas już teraz, zbliża się lato, a my jak zawsze szykujemy moc atrakcji dla uczestników naszych piłkarskich półkolonii! Świat piłki nożnej już czeka, w towarzystwie kreatywnych warsztatów i super wycieczek! Gwarantujemy wiele wrażeń, będzie się działo!

Oferta Półkolnie Olympic Wrocław

1).Półkolonia w SP nr 6 przy ul. Gorlickiej 25 we Wrocławiu 
* termin: 05-09.08.2024 / 26-30.08.2024
* Trener prowadzący: Karol Bocheński + Damian Klich + Katarzyna Szymańska

W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2015/2016 i mł. Oddział – tr. Karol Bocheński

2) Grupa 2015/2016 i mł. Oddział – tr. Karol Bocheński

3) Grupa 2015 i mł. Wróblewskiego – tr. Jakuba Zawierucha

4) Grupy przedskolne z Miłoszyckiej – tr. Mateusz Cyrkiel

2).Półkolonia w SP nr 81 przy ul. Jastrzębia 26 we Wrocławiu
* termin: 05-09.08.2024 / 26-30.08.2024
* Trener prowadzący: Krzysztof Baran / Paweł Janik / Sebastian Sieradzki / Paweł Bech

1) Grupa 2017 nieb. Oddział Ołtaszyn – tr. Krzysztof Baran
2) Grupa 2017 biała Oddział Ołtaszyn – tr. Krzysztof Baran

3) Grupa 2017 i mł.  Oddział Ołtaszyn – tr. Krzysztof Baran

4) Grupa 2015/2016 nieb Oddział Ołtaszyn – tr. Paweł Bech

5) Grupa 2015/2016 biała 1Oddział Ołtaszyn – tr. Paweł Bech

6) Grupa 2015/2016 biała 2 Oddział Ołtaszyn – tr. Sebastian Sieradzki

7) Grupa 2015/2016 biała 3 Oddział Ołtaszyn – tr. Sebastian Sieradzki

8) Grupa 2013/2014 nieb + biała  Oddział Ołtaszyn – tr. Gabriel Bołtowicz
9) Grupa 2013/2014  biała 2  Oddział Ołtaszyn – tr. Jędrzej Mazurkiewicz

 

3).Półkolonia w Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 5 przy ul. Osobowickiej 127
* termin: 05-09.08.2024 / 26-30.08.2024
* Trener prowadzący: M. Giza/ D. Łuczak / M .Cyrkiel

1)Grupa 2013/14 biała Oddział Osobowice – tr. Mateusz Cyrkiel

2) Grupa 2013/14 niebieska Oddział Osobowice – tr. Mateusz Cyrkiel

3) Grupy 2015 i mł. Oddział Osobowice – tr. Aleksander Olszewski

4) Grupy 2016 i mł. Oddział Osobowice – tr. Aleksander Olszewski

5) Grupy 2017 i mł. Oddział Osobowice – tr. Daniel Łuczak

6) Grupy 2017 i mł. Oddział Osobowice – tr. Daniel Łuczak

4).Półkolonia w ZS nr 21 przy ul. Ignuta 28

* termin: 05-09.08.2024 / 26-30.08.2024
* Trener prowadzący: Filip Szuszfalak

1) Grupa 2013/2014 – biała Oddział Kozanów  – tr. Filip Szuszfalak

2) Grupa 2015/2016 – biała Oddział Kozanów  – tr. Filip Szuszfalak

3) Grupa 2017 i mł. – biała Oddział Kozanów  – tr. Filip Szuszfalak

5).Półkolonia w SP nr 113 przy ul. Zemskiej

* termin: 05-09.08.2024 / 26-30.08.2024
* Trener prowadzący: Piotr Symber / Mateusz Cyrkiel

1) Grupa 2015 i mł. Oddział Nowy Dwór – tr. Piotr Symber

2) Grupa 2017 i mł. Oddział Nowy Dwór – tr. Piotr Symber

6). Półkolonia w SP nr 97 ul. Prosta 16

* termin: 05-09.08.2024 / 26-30.08.2024
* Trener prowadzący: K.  Kociniak / M. Oczkowski / D. Łuczak
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:

1) Grupa 2013/2014 niebieska + Biała Oddział Prosta- tr. Mateusz Oczkowski
2) Grupa 2015/2016 nieb – Oddział Zaporoska – tr. Krzysztof Kociniak

3) Grupa 2015/16 Oddział Zaporoska – tr. Daniel Łuczak
4) Grupa 2017 i mł. Oddział Zaporoska – tr. Daniel Łuczak

7).Półkolonia w Centrum Kultury w Siechnicach

* termin: 05-09.08.2024 / 26-30.08.2024* Trener prowadzący: G. Bołtowicz + P. Janik

1) Grupa 2013 Oddział Siechnice – gr. tr. Paweł Janik

2) Grupa 2014 Oddział Siechnice – gr. tr. Paweł Janik

3) Grupa 2015 i mł. Św. Katarzyna – gr. tr. G. Bołtowicz